Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jak zbudować lub naprawić zepsutą historię kredytową

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Eva07
Posty: 7
Rejestracja: pn lip 24, 2017 4:01 pm

Jak zbudować lub naprawić zepsutą historię kredytową

Post autor: Eva07 » pn lip 24, 2017 4:26 pm

sukces obraz.jpg
sukces obraz.jpg (100.59 KiB) Przejrzano 2603 razy
Dobry kredyt , najlepiej z wysoką punktacją to podstawa życia oraz wszelkiej działalnosci we współczesnym swiecie

DOBRY KREDYT - to znaczy długa oraz dobra historia kredytowa najlepiej powyżej 760 punktów kredytowych jest marzeniem wielu ludzi.
W Stanach Zjednoczonych posiadanie historii kredytowej jest potrzebne do wszelkich zakupów na raty.. od lodówki czy pralki do samochodu a przedewszystkim nieruchomosci, historia kredytowa jest także często jest sprawdzana przy np. wynajmowaniu mieszkań, domów, samochodów a czasem nawet przy przyjmowaniu się do pracy ( obok sprawdzania historii kryminalnej) Szczególnie młodzi ludzie są sprawdzani ile mają punktow kredytu przy wynajmowaniu mieszkania. Bez dobrej historii kredytowej nie dostanie się nisko oprocentowanej karty kredytowej, a nawet jeżeli karta kredytowa przysle propozycje to na wysoki procent i z minimalną linią kredytową, np. do $500 z opłatą roczną i innymi warunkami co powoduje wysokie raty miesięczne, podobnie jest z kredytem na samochód czy dom Jeżeli historia kredytowa jest poniżej 760 punktow, czy zawiera np. spóżnienia w płatnosciach lub niepłacenie rat poprzednich kredytów to na pożyczce na samochód czy dom możemy stracić nawet do $ 10.000.
Niestety możemy zacytowac przysłowie "przypadki chodzą po ludziach" i nie zawsze będziemy w stanie płacić wszystkie nasze raty i płatnosci w terminie a to wpływa na utratę punktów kredytowych i pogorszenie naszej wiarygodnosci jako kredytobiorcy. Jednak nawet gdy mamy Collections - duże zaległosci w płatnosci na pożyczkach studenckich, czy rachunkach medycznych, jesli mielismy w przeszłosci Bankructwo, Judgments ( wyroki sądowe ), Charge Offs-Late payments ( spóżnione płatnosci ) Foreclosures ( przejęcie prawa do nieruchomosci ) Repossessions ( przejęcie własnosci obarczonych kredytem ) Nawet po tak trudnych przeżyciach można naprawić sobie kredyt i odbudować historię kredytową.
Elite Capital Inv. - Credit Repair jest Polsko-Amerykańską firmą która od wielu lat pomaga budować i naprawiać historię kredytową. Bez straty punktów wyciągnie i rzetelnie przeanalizuje wszelkie jej aspekty
Jak taki proces w przybliżeniu wygląda... Na wstępie oferujemy klientowi darmową konsultację w ciągu ktorej staramy się uzyskać jak najwięcej potrzebnych nam i pomocnych w dalszym procesie naprawy kredytu informacji i w ciągu 30 do 90 minut mając już pełny obraz sytuacji możemy przystąpić do analizy. Każdy przypadek jest przez naszego agenta badany oddzielnie w zależnosci od wagi problemu i był w pełni sadysfakcjonujący dla każdego naszego klienta.
Następnie nasz agent analizuje problem wraz z klientem i przedstawia najbardziej optymalne rozwiązanie jakie tylko będziemy zdolni dla naszego klienta osiągnąć. Jeżeli klient zaakceptuje naszą propozycję rozwiązania jego problemu wtedy rozpoczynamy cały proces od kontaktu z trzema biurami kredytowymi TransUnion, Equifax, Experian Klient otrzymuje też od nas indywidualny login ( hasło ), które pozwoli mu sledzić na naszej stronie rezultaty naszej pracy i sprawdzać jak poprawia się jego punktacja kredytowa. Wszystkie informacje są scisle tajne i widoczne tylko i wyłącznie dla agenta Elite CapitalInv. i klienta ktorego dana sprawa dotyczy.
Chcemy też zaznaczyć, że nasza agencja jest w stanie sprawdzić każdą historię kredytową bez straty punktów ..... Dla przykładu: jeżeli ktos kupuje samochód to każdorazowe sprawdzenie historii kredytowej dokonanej przez sprzedawcę samochodu ( delaera ) skutkuje stratą punktów na historii kredytowej.
Jakie są w przybliżeniu koszty które musi klient poniesć w celu odbudowy i naprawy jego historii kredytowej...Koszt naszej usługi rozkłada się na kilka rat, w zależnosci od trudnosci problemu. Pierwsza rata $ 199 i nastepnie raty miesięczne po $79
• [u]Ile czasu przeważnie potrzeba dla odbudowania historii kredytowej.....[/u] W przeważającej ilosci przypadków około 6 miesięcy. Oczywiscie zdażają się przypadki że sytuacja klienta jest na tyle skomplikowana, że wymaga analizy dłuższej niż 6 miesięcy lecz w takim przypadku klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Pierwsze rezultaty naszej pracy będą widoczne już po 6-8 tygodniach od momentu rozpoczęcia pracy, i usadysfakcjonowany klient zobaczy swoją historię kredytową bogatszą o kilkanascie do kilkudziesięciu punktów.
A co z klientami którzy nigdy nie płacili żadnych rat i nie mają kart kredytowych żeby budować historię kredytową.... To jest troszkę trudniejsze dla klienta, który chce zbudować lub odbudować swoją historię kredytową np. po całkowitym bankructwie. Klient musi rozpocząć małymi kroczkami i możemy mu w tym pomoc oferując np. możliwosć używania tzw. bezpiecznej karty kredytowej z niewielką.. np. do $500 linią kredytu. Miesięczny raport z obrotów dokonanych na takiej karcie pomoże zbudować czy odbudować wiarygodnodnosć klienta dla przyszłych kredytodawców.
Czy regularne płatnosci takie jak czynsz lub opłaty za prąd, gaz, telefon mogą być pomocne w budowaniu historii kredytowej....
OCZYWISCIE !!! nasza firma oferuje także specjalny serwis który pomaga w zaliczeniu miesięcznych opłat klienta do budowania jego historii kredytowej. Opłaty za ten serwis są minimalne i wynoszą tylko $ 8.99 na miesiąc. Istnieje też możliwosć... za dodatkową opłatą... zaliczenia miesięcznych opłat rok a nawet dwa lata do tyłu co znakomicie rozbuduje historię kredytową klienta. Ta informacja jest wspaniała dla kogos kto planuje w niedalekiej przyszłosci zakup kondominium czy domu gdyż banki mają wgląd na historię kredytową i zgodnie z nią udzielą pożyczki.
Tak więc nie ma sytuacji bez wyjscia i nawet w najbardziej zawiłych i skomplikowanych sytuacjach współpracujący z nami adwokaci są w stanie pomóc każdemu. Wszelkie pytania i informacje można uzyskać pod adresem e-mail: polam_consulting@yahoo.com lub dzwoniąc pod numer 1-773-704-1105. Pomożemy każdemu niezależnie od miejsca zamieszkania w USA
Prosimy o zostawienie wiadomosci czego dotyczy Państwa problem, skontaktujemy się natychmiast

grego
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 17, 2017 3:27 am

Re: Jak zbudować lub naprawić zepsutą historię kredytową

Post autor: grego » czw sie 03, 2017 3:09 am

Ja jakoś nie wierzę w takie rozwiąznia ale okej

maur
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 15, 2017 5:40 am

Re: Jak zbudować lub naprawić zepsutą historię kredytową

Post autor: maur » wt sie 15, 2017 6:05 am

No niestety, nie jest to wcale takie proste.. Taką historię buduje się latami i szybkie jej naprawienie absolutnie nie jest możliwe.

Eva07
Posty: 7
Rejestracja: pn lip 24, 2017 4:01 pm

Re: Jak zbudować lub naprawić zepsutą historię kredytową

Post autor: Eva07 » czw sie 17, 2017 12:28 pm

Oczywiscie, że proste nie jest bo gdyby takie było to nikt nie potrzebował by naszej pomocy. Natomiast nieprawdą jest, że historię kredytową buduje się latami, jeżeli nie macie żadnej historii kredytowej podnoszenie punktacji nie jest sprawą zbyt skomplikowaną, problematyczne staje się wówczas gdy trzeba historię kredytową naprawić. Ale tu też wszystko zależy od wagi problemów, bo iaczej wygląda sprawa spóżnień w platnosciach, a inaczej collection, bankructwa czy foreclosure. Każdy przypadek jest indywidualnie rozpatrywany i oczywiscie wstępna konsultacja jest za darmo, dlatego zapraszamy .. dzwońcie Państwo na nasz telefon 773-704-1105 ( lub wysyłajcie SMS) nasi specjalisci oddzwonią tak szybko jak to tylko możliwe. Można też wysłać zapytanie na e-mail..... polam_consulting@yahoo.com. ..... Możemy pomóc każdemu niezależnie od miejsca zamieszkania w USA..... a decyzję czy skorzystać z naszych usług podejmiecie po konsultacji.

zocha
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 18, 2018 3:16 am

Re: Jak zbudować lub naprawić zepsutą historię kredytową

Post autor: zocha » ndz wrz 23, 2018 4:23 am

Jeśli masz problematyczną historię kredytową jeśli kiedykolwiek przyjdzie ci na myśl wzięcie kredytu w banku co najważniejsze to nie robić tego w pojedynkę. Na trudny kredyt masz szansę tylko z pomocą doradcy kredytowego, który wie do jakiego banku się udać w twojej sytuacji plus ma możliwość prowadzenia negocjacji z bankiem https://habzafinanse.com.pl/trudne-kred ... dluzonych/ czego ty sam nie zrobisz.

Awatar użytkownika
Domino4
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 14, 2019 10:06 am

Re: Jak zbudować lub naprawić zepsutą historię kredytową

Post autor: Domino4 » pn sty 14, 2019 10:47 am

Ja bym się doradził w tym temacie znajomych. To jest moim zdaniem najlepsze możliwe rozwiązanie.
Człowiek bardzo długo ma dwadzieścia lat.

Odpowiedz