Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Zrzucenie kilogramów

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

weramodde

Zrzucenie kilogramów

Post autor: weramodde » pn kwie 03, 2017 1:05 pm

Cześć staram się zrzucić parę kilogramów po ciąży, ale wiecie jak to z maluszkiem bywa i jest troszkę cieżko. Także myślałam nad takim rozwiązanie jak dieta online :) Jakie macie z tym doświadczenie ? Proszę o jak najbardziej rzetelne wypowiedzi.
Ostatnio zmieniony śr kwie 05, 2017 3:10 pm przez weramodde, łącznie zmieniany 1 raz.

marcelinia188

Re: Zrzucenie kilogramów

Post autor: marcelinia188 » wt kwie 04, 2017 5:45 am

Na pewno warto jeść zdrowe rzeczy, skupić się na warzywach i owocach i na pewno wróci się szybko do wagi sprzed ciąży.

doleczka

Post autor: doleczka » czw maja 18, 2017 1:06 pm

Kiedyś wykupiłam taką dietę online, rozpisaną przez trenera personalnego. Zadziałała bardzo dobrze mimo tego, że zdarzało mi się jej nie trzymać :)
Najważniejsze to unikać cukru, który jest szkodliwy, ale więcej można o nim przeczytać tutaj: http://biowitalni.pl/blog/czy-da-sie-od ... i-104.html . Ważna jest również regularność w przyjmowaniu posiłków oraz odpowiednie nawadnianie.

Piratex

Post autor: Piratex » wt paź 17, 2017 10:02 am

Również chcę zrzucić trochę kilogramów, bo mam z tym mały problem, po wizycie u dietetyka zabronił mi używania cukru i ogólnie słodkich napojów... Ale nie potrafię, na kolejnej wizycie doradził mi w związku z tym słodzik o nazwie Aspartam. Czy ktoś może korzystał z niego? czy aspartam jest szkodliwy? Bo różne pogłoski o nim chodzą jak zacząłem czytać w internecie i chciałbym się dowiedzieć coś od kogoś kto już go używał, proszę o odpowiedź

kubalis

Post autor: kubalis » wt paź 17, 2017 11:11 am

Zamiast zaczynać od diet i cudów może zacznij od tego dlaczego w ogóle nie możesz schudnąć! http://medicot.pl/dlaczego-nie-moge-schudnac/

ancek

Post autor: ancek » śr paź 18, 2017 4:04 am

jeżeli chcesz zrzucić kilogramy w sposób skuteczny to najlepiej zapisz się do dietetyka który stworzy dietę dla ciebie

vann

Post autor: vann » pn lis 06, 2017 5:39 am

Kupiłem rowerek do domu, ale po kilku miesiącach stwierdzam, że lepiej jednak chodzić na siłownię.

ramba33

Post autor: ramba33 » pn sty 08, 2018 2:39 pm

Moja żona ma rowerek treningowy i w wolnej chwili ćwiczy sobie na tym sprzęcie. Najfajniejsze jest, to że urządzenie jest zawsze pod ręką i zajmuje bardzo mało miejsca. Najlepiej zamówić urządzenie przez internet. Ostatnio widziałem orbitreki mechaniczne w http://www.magero.pl/orbitreki-cat-250.html sklepie sportowym, z którego korzystam.

czarodziejka

Post autor: czarodziejka » pn sty 08, 2018 3:10 pm

Ja mam takie diety pudełkowe zamówione, codziennie przyjeżdża miły pan z jedzeniem na cały dzień :D

pawelkapi

Post autor: pawelkapi » wt sty 09, 2018 1:36 am

czarodziejka pisze:
pn sty 08, 2018 3:10 pm
Ja mam takie diety pudełkowe zamówione, codziennie przyjeżdża miły pan z jedzeniem na cały dzień :D
A ile Cię kosztuje ta przyjemność ? Bo jak z żoną liczyłem, ile by nas to wynosiło, to się okazało, że ponad 1000 zł miesięcznie.
Rodzinne wakacje 2018. Dokąd się wybierzesz?

Figo

Post autor: Figo » ndz sie 12, 2018 3:12 pm

Moim zdaniem podczas odchudzania ważnym elementem jest cukier, czy nie myśleliście kiedyś by zamienić go na aspartam? Natrafiłem ostatnio na stronę https://dietetycy.org.pl/aspartam/ i dość mocno dała mi ona do myślenia. Chętnie posłucham jeszcze Waszego zdania na ten temat, może ktoś ma jakieś doświadczenia

Odpowiedz