Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gdżety promujące firmę

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Miłka78

Gdżety promujące firmę

Post autor: Miłka78 » czw lut 09, 2017 12:10 pm

Macie jakieś pomysły na ciekawe gadżety reklamowe dla potencjalnych klientów? Ja tak myślałam o smyczach , w tym stylu reklamowesmycze.net.pl/ , długopisach czy może jakiś notatnikach. Może ktoś z Was organizował takie gadżety i może powiedzieć, co najlepiej zadziałało?

mimi9

Re: Gdżety promujące firmę

Post autor: mimi9 » ndz sie 05, 2018 5:57 am

Moim zdaniem inwestowanie w gadżety reklamowe to dobry pomysł, jednak warto dobrze przemyśleć ich wybór. Jeśli chodzi o smycze reklamowe, to jest tego taki przesyt, że klienci nawet niechętnie je zabierają w gratisie. Lepiej zainwestować w coś bardziej praktycznego i oryginalnego ;) Co powiecie na przykład na podkładki pod piwo? Można je zamówić na przykład na https://www.eurofresh.com.pl/ - z własnym logo, według indywidualnego projektu. Takie coś zawsze się przyda i jest raczej rzadziej spotykane, niż smycze, breloczki i długopisy ;)

Jasna

Post autor: Jasna » wt sie 07, 2018 6:30 am

Smycze... hmm wydaje mi się, że to nie są już takie modne gadżety. Nie wolelibyście podarować klientowi coś, czego nie dają inne firmy? Coś, co zrobi na kliencie wrażenie? Bardzo ciekawe produkty reklamowe w postaci np kart do gry oferuje firma Fabryka Kart http://www.fabryka-kart.eu/produkty-reklamowe/ . U nich możecie zamówić spersonalizowane talie do gry na których rewersie znajdą się dane Waszej firmy.

marekton
Kontaktowanie:

Post autor: marekton » pt sie 10, 2018 8:30 am

W jakich okolicznościach będa wręczane te gadżety ? Jeśli to będą targi to wezwą wszystko :) ale warto zastanowić się nad czymś innym

enya100

Post autor: enya100 » śr sie 22, 2018 12:11 pm

Nie bardzo mam doświadczenie w tym temacie. Nie będę raczej w stanie pomóc...
Czas przyniósł ze sobą rezygnację i melancholię słodszą niż pospolita radość.

palerrka

Post autor: palerrka » śr sie 22, 2018 1:13 pm

Każdy tego typu gadżet poprawia nasz wizerunek.

yuuus

Post autor: yuuus » czw sie 30, 2018 5:44 am

marekton pisze:
pt sie 10, 2018 8:30 am
W jakich okolicznościach będa wręczane te gadżety ? Jeśli to będą targi to wezwą wszystko :) ale warto zastanowić się nad czymś innym
Zależy jakiego rodzaju masz biznes, gdyż sprzedając produkty w sklepie stacjonarnym do każdego zakupu powyżej jakiejś kwoty dawać może długopis gratis :) Niektórzy na pewno wiedząc, że dostaną gratis zwiększą wartość koszyka co wpłynie pozytywnie na sprzedaż ;) Zerknij sobie na stronę https://dlugopisyreklamowe.pl/plastikowe/ap3000/ a znajdziesz tam bardzo tani długopis reklamowy, na którym dać możesz jakiś tekst ;) Klient nie tylko dostanie gratis, ale zawsze będzie pamiętał o Twoim sklepie, gdyż na długopisie będą dane ;)

kaddy

Post autor: kaddy » śr wrz 05, 2018 8:18 am

Ja patrzę na to ze strony konsumenta i osobiście uważam, że najlepiej sprawdzą się praktyczne gadżety np. kubki albo power banki. Ludzie lubią dostawać coś z czego później skorzystają. Na stronie: https://versus-reklama.pl/ znalazłam spory wybór tego typu rzeczy. Możecie sobie zerknąć.

Gretta

Post autor: Gretta » śr wrz 05, 2018 4:07 pm

Wśród takich rzeczy warto mieć dosłownie wszystko. Od najmniejszych i najtańszych długopisów z logo, po pen drivy powerbanki itp. Szczególnie gdy wybieracie sięna targi to trzeba się w taki arsenał zaopatrzyć. Tak samo hostessy na targi kielce będą super rozwiązanie. Poprowadzą za was stoisko na targach

alisson

Post autor: alisson » czw wrz 06, 2018 5:24 am

Ja słyszałam sporo dobrych opinii o tej firmie Versus ;)

weruczi

Post autor: weruczi » sob wrz 08, 2018 2:12 pm

Myślę, że dobrym wyborem mogłyby być np.długopisy z grawerem.

helann

Post autor: helann » sob wrz 08, 2018 2:32 pm

W okresie przedświątecznym sprawdzają się bombki reklamowe. Karmat, producent bombek choinkowych jest otwarty na wszelkie propozycje, a zamawiając większe ilości już teraz można liczyć na dobrą cenę, tym bardziej warto wcześniej pomyśleć o świętach :)

rekordzik

Post autor: rekordzik » pn wrz 10, 2018 2:27 am

Najlepsze są chyba najprostsze ale najbardziej przydatne gadżety takie jak: smycz do kluczy, długopis, gumka do gumowania, zakładka do książki itp.

felora

Post autor: felora » pn wrz 10, 2018 4:48 am

Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach każdy gadżet jest godny uwagi dla potencjalnego klienta.

welora

Post autor: welora » pn wrz 10, 2018 1:03 pm

Waszym zadaniem inwestowanie w tego typu gadżety naprawdę się opłaca?

Odpowiedz