Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gdżety promujące firmę

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Miłka78

Gdżety promujące firmę

Post autor: Miłka78 » czw lut 09, 2017 12:10 pm

Macie jakieś pomysły na ciekawe gadżety reklamowe dla potencjalnych klientów? Ja tak myślałam o smyczach , w tym stylu reklamowesmycze.net.pl/ , długopisach czy może jakiś notatnikach. Może ktoś z Was organizował takie gadżety i może powiedzieć, co najlepiej zadziałało?

mimi9

Re: Gdżety promujące firmę

Post autor: mimi9 » ndz sie 05, 2018 5:57 am

Moim zdaniem inwestowanie w gadżety reklamowe to dobry pomysł, jednak warto dobrze przemyśleć ich wybór. Jeśli chodzi o smycze reklamowe, to jest tego taki przesyt, że klienci nawet niechętnie je zabierają w gratisie. Lepiej zainwestować w coś bardziej praktycznego i oryginalnego ;) Co powiecie na przykład na podkładki pod piwo? Można je zamówić na przykład na https://www.eurofresh.com.pl/ - z własnym logo, według indywidualnego projektu. Takie coś zawsze się przyda i jest raczej rzadziej spotykane, niż smycze, breloczki i długopisy ;)

Jasna

Post autor: Jasna » wt sie 07, 2018 6:30 am

Smycze... hmm wydaje mi się, że to nie są już takie modne gadżety. Nie wolelibyście podarować klientowi coś, czego nie dają inne firmy? Coś, co zrobi na kliencie wrażenie? Bardzo ciekawe produkty reklamowe w postaci np kart do gry oferuje firma Fabryka Kart http://www.fabryka-kart.eu/produkty-reklamowe/ . U nich możecie zamówić spersonalizowane talie do gry na których rewersie znajdą się dane Waszej firmy.

marekton
Kontaktowanie:

Post autor: marekton » pt sie 10, 2018 8:30 am

W jakich okolicznościach będa wręczane te gadżety ? Jeśli to będą targi to wezwą wszystko :) ale warto zastanowić się nad czymś innym

Odpowiedz