Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Moja ulubiona restauracja...

Co mozna robic ciekawego w Dallas, Forth Worth, TX i nie tylko....
luizka9800

Re: Moja ulubiona restauracja...

Post autor: luizka9800 » sob kwie 14, 2018 11:10 am

A słyszeliście o restauracji http://naskrajnej.pl/ ? Podobno mają tam bardzo dobrą kuchnię, a jeśli chcemy, to możemy sobie zorganizować u nich imprezę okolicznościową, a nawet wesele, bo taką salą również dysponują. Znajomi już wspominali o tej restauracji, więc koniecznie muszę się wybrać w okolice Warszawy.

alojzyGombka

Post autor: alojzyGombka » pn kwie 16, 2018 3:22 pm

Nie słyszałem o takowej restauracji.

Fortuna789

Post autor: Fortuna789 » czw lip 19, 2018 1:27 pm

Kto słyszał lub był osobiście w restauracji Bubbles w Warszawie? Mam zamiar zorganizować przyjęcie urodzinowe mojej kuzynki. Namiar dostałam od przyjaciółki. Ponoć serwują tam bardzo smaczne i niezwykłe dania, a obsługa jest kulturalna. Co Wy sądzicie?

matkaZiemiaa

Post autor: matkaZiemiaa » czw lip 19, 2018 2:51 pm

Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju pizzerie :)

sigan

Post autor: sigan » pt lip 20, 2018 9:36 am

Szukam jakiejś naprawdę dobrej restauracji w Zakopanem. Ostatnio znajomy mi polecił http://www.hotelkasprowy.com/galeria/re ... e-krupowki, może byliście tam kiedyś? Chyba wybiorę się właśnie tam. Ogólnie to nigdy nie byłem w Zakopanem i nie mam pojęcia jakie knajpy są dobre dlatego chcę pierw zrobić jakieś rozeznanie

Ailis

Post autor: Ailis » wt lip 24, 2018 1:24 am

Nie słyszałam o tej restauracji. Jeżeli ktoś z Was wybierałby się kiedyś do Warszawy i szuka miejsca, w którym może dobrze zjeść oraz zabrać grupę znajomych lub rodzinę, to polecam restaurację Akademia. Mają przepyszne jedzenie, niesamowity wystrój, rozkoszne desery, a w weekendy oferują menu weekendowe. Ceny dopasowane do kieszeni turysty:)

jjusti18

Post autor: jjusti18 » sob sie 18, 2018 10:12 am

Swoje przyjęcie weselne organizowałam właśnie w restauracji Bubbles w Warszawie, a w zasadzie w ich ogródku. Cóż, nie było to duże przyjęcie, tylko najbliższa rodzina, ale każdy z gości był zachwycony wystrojem, smaczną kuchnią, jak i miłą i kulturalną obsługą. Wydaje mi się, że to nie było ostatnie przyjęcie, które tam zorganizowaliśmy.

Gość

Post autor: Gość » śr wrz 19, 2018 1:53 am

Ja właśnie jestem na etapie poszukiwania idealnej pizzerii. Fajnie, że istnieją tego typu spisy pizzerii z Wrocławia i innych miast - można sobie sprawdzać opinie i ,,odhaczać" kolejne restauracje :D

kejti

Post autor: kejti » śr wrz 19, 2018 8:13 am

Ja najbardziej lubię jeść pizzę. Jest dużo dobrego jedzenia ale pizza jest dla mnie najlepsza :) Zazwyczaj ochotę na pizzę mam późnym wieczorem, dlatego cieszę się, że można skorzystać z takiej opcji jak Pizzeria Nocna: http://pizzerianocna.pl/. Jest to bardzo wygodna możliwość dla wszystkich żarłoków.

viktorr45

Post autor: viktorr45 » czw wrz 20, 2018 5:37 am

Ja wole zjeść ogólnie w domu. W restauracjach naprawdę rzadko bywam.
___
seks randki

Devil93

Post autor: Devil93 » ndz wrz 23, 2018 7:09 am

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, ale myślę, że wiem, co napisać. Otóż najbardziej podobało mi się we włoskiej restauracji Boccanera https://boccanera.pl/ . Ulokowana jest w urokliwym Zaułku Niewiernego Tomasza. I Choć lokal nie istnieje zbyt długo, bo dopiero rok, przyciąga wyjątkowym wystrojem i naprawdę smaczną kuchnią. Byliście tam kiedyś?

Tissaia

Post autor: Tissaia » sob wrz 29, 2018 4:58 pm

Ja nie znam jeszcze żadnej fajnej restauracji, ale teraz mam już całkiem sporo do wypróbowania dzięki Wam <3

Kitka

Post autor: Kitka » ndz paź 14, 2018 4:47 am

Na szlaku zwiedzania Warszawy, w okolicy Łazienek Królewskich traficie do Restauracji Rozdroże http://www.rozdroze.pl/ której nie sposób pominąć z uwagi na jej znakomitą kuchnię z tradycjami. Nawet jeśli jesteście tam większą grupą to dla Rozdroża nie stanowi problemu, obsługują wycieczki, jak i organizują imprezy okolicznościowe. Jak już raz sie do nich trafi, to będzie sie tu zaglądać zawsze.

Odpowiedz