Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kupić mieszkanie czy wybudować dom?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

angela

Re: Kupić mieszkanie czy wybudować dom?

Post autor: angela » ndz lut 18, 2018 2:50 pm

Zalezy na co kogo stac, my poki co mieszkamy w mieszkaniu ale marzy nam się mały domek. Mam nadzieje, ze juz niedługo sobie na niego pozwolimy. Bardzo pomocny w tym może okazać się odwlasciciela.pl , naprawdę można szybko i sprawnie sprzedać mieszkanie. Znajoma takim sposobem sprzedala mieszkanie w niecały miesiac takze rewelacja. Opublikowanie ogłoszenia na 100 portalach nieruchomościowych gwarantuje, iż szybko dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych chętnych.

kreta333

Post autor: kreta333 » pn lut 19, 2018 8:42 am

Osobiście nigdy nie zdecydowałabym się na wybudowanie domu, ponieważ jest to bardzo czasochłonne. Lepszą opcją będzie kupno mieszkania, o którym wspominasz bądź kupno domu. Polecem Ci skorzystać z oferty biura nieruchomości, jeżeli jesteś z okolic Rzeszowa to polecam Nieruchomości 123. Na pewno będziesz zadowolona z podjętej współpracy.

Ailis

Post autor: Ailis » pn mar 19, 2018 10:23 am

My zdecydowaliśmy się na budowę własnego domu. I oczywiście na działce jest studnia, więc planujemy ją uruchomić by mieć wodę :) jak na razie rozglądam się za pompami do studni i ciężko się zdecydować która. Póki co to najlepsza ofertę znalazłam na http://www.dambat.pl/ i mam nadzieję że wybór będzie trafny.

angelika

Post autor: angelika » czw mar 22, 2018 9:27 am

Ja mam mieszkanie, które odziedziczyłam po babci. Czeka mnie w nim poważny remont, jednak póki co muszę powymieniać to, co ważniejsze. Obecnie szukam nowego ogrzewacza do wody. Przejrzałam już kilka stron i chyba zdecyduję się na taki http://ogrzewacze.dafi.pl/ogrzewacze-podumywalkowe/

optar

Post autor: optar » wt mar 27, 2018 4:01 am

Wydaje mi się, że jeśli ma się pieniądze to lepiej jest wybudować dom

della33

Post autor: della33 » ndz kwie 29, 2018 2:23 am

No właśnie jak masz pieniądze to może i tak ale kto ma ich za wiele? Tańsze w zakupie i potem w utrzymaniu jest mieszkanie, nawet jak kupujesz w prestiżowej dzielnicy na atrakcyjnym osiedlu Atala w Wilanowie to i tak będzie tańsze niż dom na peryferiach

Bihoki

Post autor: Bihoki » ndz kwie 29, 2018 11:23 pm

To zależy od tego gdzie chcesz mieszkać. Ja od zawsze chciałam mieć jakieś eleganckie mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Dlatego zamierzam właśnie w niedługim czasie kupić mieszkanie w Lublinie od tego dewelopera http://orion.lublin.pl/ . Według mnie mają najlepsze realizacje w tamtej okolicy!

artad
Kontaktowanie:

Post autor: artad » wt maja 01, 2018 2:21 am

Moim zdaniem lepiej jest wybudować dom

tulipanek

Post autor: tulipanek » wt maja 08, 2018 4:03 am

Lepiej mieszkanie kupić. Nie trzeba sie zimą o palenie martwić zawsze ciepła woda jest i w ogóle. Kupiliśmy swoje M z mężem w Warszawie od dewelopera z Fabryki Domów. Mamy ładne osiedle. Robota dobrze wykonana.

da22ff

Post autor: da22ff » czw maja 10, 2018 9:52 am

Wiesz co, ja polecam stawiać swój, to zawsze jest coś ciekawszego, w mojej ocenie - lepszego. Nie wyobrażam sobie mieszkać w miejscu, które zostało urządzone przez kogoś innego. Na sam remont wydajesz naprawdę sporo, więc różnica między zakupem a budową jest naprawdę znikoma. Jak jednak kupujesz, to sprawdź szczegóły. Znajomy np. miał wilgoć w piwnicy, ale na szczęście znalazł rozwiązanie na stronie internetowej https://drymat.pl/oferta/osuszanie-fund ... -i-piwnic/ - nie każdy musi mieć jednak tyle szczęścia co on ;)

marek334ercds

Post autor: marek334ercds » pt maja 11, 2018 12:22 am

Moim zdaniem to zależy zawsze od wyboru człowieka

alfred332s
Kontaktowanie:

Post autor: alfred332s » pt maja 11, 2018 2:15 am

Z tych dwóch to na pewno wolał bym wybudować dom niż kupić mieszkanie

Gercia82

Post autor: Gercia82 » pt maja 11, 2018 3:19 am

Kiedy poszukujesz przyjaznego domu to kup apartament w Komornikach. Gmina Komorniki to miejsce pod Poznaniem w Wielkopolsce, która jest atrakcyjna dla ambitnych osób. Doskonała urbanistyka i kojąca okolica to najogromniejszy atut tegoż terytorium. Dojazd jest tu przystępny dla nowego lokatora.

julitastrzal123

Post autor: julitastrzal123 » pt maja 11, 2018 4:15 am

Żmudnie poszukiwałem domu, w jakim chiałbym zamieszkać. Mozolnie jest wyszukać dobrą propozycję nie wspominając już nawet o miejscu. Poza tym nie każdego stać na to, by zastosować z propozycji danej marki za gotówkę skoro chodzi idzie o mieszkanie lub lokal. Niewątpliwie niskie ceny ma deweloper Koninko

Dippp

Post autor: Dippp » czw maja 17, 2018 2:09 pm

Raczej domek :P

Odpowiedz