Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Studia dzienne czy zaoczne?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

natan29f

Re: Studia dzienne czy zaoczne?

Post autor: natan29f » wt paź 30, 2018 3:37 am

Za studia zaoczne trzeba płacić. Lepiej pójść na studia dzienne i dodatkowo gdzieś pracować, aby mieć na swoje życie. Faktycznie, czasu wolnego mało, ale dzięki temu zaczyna się szanować swój czas, pieniądze i pracę oraz studia.

rezonans

Post autor: rezonans » czw lis 08, 2018 4:20 am

To juz jest bardziej kwestia indywidualna na co w danym czasie mozemy sobie pozwolic. Przeciez na dobra sprawe kazdego zycie jest inne .. a maja na nie wplyw wybory jakie podjal w swojej przeszlosci. Ludzi czasami nachodzi studiowanie nawet jak sa w wieku srednim okolo 50tki takze nie ma sie co dziwiwc. Mnie w takich przypadkach cieszy chec zmiany swojego zycia na lepsze po przez rozwiajanie sie w nowym kierunku. Warto tez zauwazyc, ze nie tylko po studiach mozemy liczyc na dobrze platna prace. Czesto takze po szkole policealnej czekaja na nas propozycje warte rozwazenia. Spojrzcie jak swietnie jest to opisane w tym artykule - https://zak.edu.pl/aktualnosci/11153-st ... ac-decyzje Jesli mamy dzieci w wieku 15-16 lat to juz powinnismy dosc mocno pokazywac im mozliwosci jakie maja przed soba .. najgorsze jest wplywanie na nie pod presja zostania kims tam. O wiele skuteczniejsza jest metoda o ktorej wspominam .. a one same beda o wiele bardziej zadowolone z tego na dluzsza mete i beda Wam dziekowac za wyrozumialosc :)

kupiecki93

Post autor: kupiecki93 » czw lis 08, 2018 5:27 am

Studia dzienne są o tyle lepsze, że przy dobrej nauce są pieniądze za stypendium na życie. Nie trzeba wcale iść do pracy, wystarczy traktować naukę jak pracę.

viola

Post autor: viola » czw lis 08, 2018 4:17 pm

Edukacja to podstawa.

marzenloka

Post autor: marzenloka » pt lis 09, 2018 1:29 am

Ja wybrałam dzienne. Ale to w dużym stopniu ograniczało możliwości pracy.

kinia78

Post autor: kinia78 » sob lis 10, 2018 2:50 pm

Ja nie musisz pracować, to wybierz dzienne. Studiowałam i dziennie i magisterke robiłam zaocznie . Lepiej mi się studiowało dziennie, super atmosfera i faktycznie czujesz się jak student. Jakie kierunki bierzesz pd uwagę? Widziałaś ich propozycje http://fam-makeup.pl/ ? Mega możliwości i potem bardzo fajna praca.

Odpowiedz