Witamy na Forum Polonii w Dallas!

ogrodzenia

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
Prater

Re: ogrodzenia

Post autor: Prater » pt gru 20, 2019 6:32 am

Moim zdaniem warto postawić w tym przypadku na pomoc kogoś, kto zna się na ogrodzeniach jak mało kto i będzie w stanie wykonać dla nas coś ładnego i solidnego. Osobiście polecam https://kowalstwo.com.pl/ - skorzystałem i jestem zadowolony.

bode.jimmie
Kontaktowanie:

Post autor: bode.jimmie » pt gru 20, 2019 9:46 am

Można postawić zwykłe ogrodzenie tymczasowe, jest trwałe i solidne, więc powinno się sprawdzić.

mimi9

Post autor: mimi9 » pt sty 24, 2020 8:46 am

A jak Wam się podobają ogrodzenia betonowe, na przykład takie, jakie oferuje firma http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/? Mi się wydaje, że takie ogrodzenia są bardzo solidne i wytrzymałe, a Wy jak sądzicie? Widziałam, że firma ta działa na terenie takich miejscowości jak Ełk, Pisz, Giżycko, Kętrzyn, Olecko, Augustów, Suwałki, Gołdap czy też Mikołajki, więc mogłabym u nich zamówić takie ogrodzenie. Czy Waszym zdaniem warto ?

michał098

Post autor: michał098 » śr lut 26, 2020 2:18 pm

Mnie bardzo podoba się grodzenie modułowe joniec. Składa się z betonowych bloczków, z których można stawiać słupki, podmurówkę a nawet cały mur. Bloczki są tak obrobione że wyglądają jak z kamienia.

doamont

Post autor: doamont » ndz mar 08, 2020 1:34 pm

Mnie bardzo podoba się ogrodzenie łupane joniec. Mimo że jest z betonu to wygląda jak kamień do tego jego montaż nie wymaga jakiejś wielkiej filozofii.

Awatar użytkownika
ImmortalMan

Post autor: ImmortalMan » wt mar 10, 2020 5:05 am

Ogrodzenie musi po prostu być wysokie. Dzięki temu jest olbrzymia szansa na finalny sukces i bezpieczeństwo!

penny

Post autor: penny » pt mar 13, 2020 5:17 am

Na tej stronie ogłaszają się z różnym rodzajem ogrodzeń https://www.mury-oporowe.pl/sciany-mury-oporowe/. Może warto sprawdzić , wydają się być solidne. Szukasz czegoś takiego jak mur oporowy?

siewa

Post autor: siewa » pt mar 13, 2020 12:46 pm

doamont pisze:
ndz mar 08, 2020 1:34 pm
Mnie bardzo podoba się ogrodzenie łupane joniec. Mimo że jest z betonu to wygląda jak kamień do tego jego montaż nie wymaga jakiejś wielkiej filozofii.
A to ciekawe co piszesz Możesz daj trochę więcej info?

siewa

Post autor: siewa » pt mar 13, 2020 2:46 pm

A więc ogrodzenie jońca składa się z bloczków betonowych, z których można stawiać słupki, podmurówkę a jak ktoś woli to nawet jednolity mur i chyba nie muszę dodawać że przetrwa wieki.

KarinaM

Post autor: KarinaM » ndz mar 29, 2020 8:04 am

Jak dla mnie, powinniście podejść do tego tematu w racjonalny sposób i samemu przekonać się, co konkretnie jesteście w stanie w ten sposób uzyskać. Przecież odpowiednio dobrane panele ogrodzeniowe mogą być dla Was ogromnym ułatwieniem. Warto się nad tym zastanowić.

chinad95

Post autor: chinad95 » wt mar 31, 2020 2:20 am

ja myślę, że ważna jest też cała aranżacja tzn jeśli mamy np. nowoczesny minimalistyczny dom, to do niego pasować będzie nowoczesne ogrodzenie frontowe, czy tam ogrodzenie panelowe, niż no tradycyjne wykonania. do tego trzeba wcześniej przemyśleć kwestie montażu, jeśli chcemy zająć się tym samodzielnie to najprościej będzie z panelami ogrodzeniowymi, bo są chyba najmniej skomplikowane w montażu

majka87

Post autor: majka87 » czw kwie 16, 2020 3:02 pm

Ja ostatnio szukałam ogrodzenia na nasz ogród i trafiłam na https://www.mati-met.eu/krakow Chyba skorzystam z oferty tej firmy. Mają solidne, panelowe ogrodzenia i atrakcyjne ceny. Ktoś z was ma tego typu ogrodzenie? Jak się sprawdza?

pinka

Post autor: pinka » pt maja 22, 2020 5:18 am

Fajne ogrodzenia i dobrej jakości masz tu www.jadar.pl ja uważam, że naprawdę
jest to super opcja.
A ogrodzenie w każdym domu to podstawa aby czuć się nieco odsłoniętym od sąsiadów i przede wszystkim aby czuć się bezpiecznie.
Koniecznie sobie zobacz jakie masz opcje do wyboru.

Odpowiedz