Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Usługi medyczne

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

oneal

Usługi medyczne

Post autor: oneal » sob gru 08, 2018 4:23 pm

Korzystacie z prywatnych czy bardziej nfz? Jestem ciekaw :)

eth0

Re: Usługi medyczne

Post autor: eth0 » pn gru 10, 2018 4:11 am

Wszystko jest oczywiscie kwestia tego na co chorujemy. Jesli to nie jest cos powaznego to przeciez mozemy poczekac te kilka tygodni na umuwione badania. Publiczna sluzba zdrowia jednak nie zbiera zbyt pochlebnych opinii .. ciezko sie temu dziwic. Przeciez nikt nie lubi byc traktowany czesto jak niepotrzebny ciezar. Nie wiem w czym lezy kwestia znieczulicy jaka panuje .. moze z malej pensji .. a moze z wypalenia zawodowego. Na bardziej skomplikowane badania czasami trzeba czekac nawet dobre kilka miesiecy .. wiem o czym mowie bo moja dobra znajoma z pracy przerabiala to. Nikt przy zdrowych zmyslach nie ma takiego zamiaru, tutaj liczy sie szybko zdiagnozowania by podjac odpowiednie kroki. Chodzilo o badanie watroby .. po dluzszych poszukiwaniach zdecydowala sie udac do Enel-Med - cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/konsultacje-specjalistyczne/hepatologia-XQVH5Y Tam udalo sie jej otrzymac termin w ciagu kilku dni. Na cale szczescie nie bylo to nic powaznego .. najlepiej jest dmuchac na zimne. Oby w publicznej sluzbie zdrowia mieli takie podejscie - bardzo dluga droga czeka ta instytucje.

jurrek712
Kontaktowanie:

Re: Usługi medyczne

Post autor: jurrek712 » pn gru 10, 2018 6:58 am

Super porady medyczne, mega opcja skorzystać z takiej służby zdrowia !
Samotności! Do ciebie biegnę jak do wody/ z codziennych życia upałów/ Z jakąż rozkoszą padam w jasne, czyste chłody/ Twych niezgłębionych kryształów kurtki damskie zimowe

Odpowiedz