Witamy na Forum Polonii w Dallas!

dotacja

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

janka9

dotacja

Post autor: janka9 » sob gru 08, 2018 3:18 am

Tak się zastanawiam, czy ktoś pomoże mi w pozyskiwaniu dotacji z NCBiR na działalność badawczo - rozwojową? Słyszałam, że te konkursy są dość ciężkie, że trudno jest się przebić, przecież jest tyle ciekawych badań, które warto sfinansować, czy ja jestem w stanie się przebić?

byjka7

Re: dotacja

Post autor: byjka7 » sob gru 08, 2018 3:19 am

Nie martw się na zapas, tylko skontaktuj się z ludźmi z nobilitus.pl, oni z tego co wiem mają wysoką przyznawalność dotacji, oczywiście nie każdy podmiot otrzymuje takie dofinansowanie, pewnie to zależy od wielu czynników.

janka9

Post autor: janka9 » sob gru 08, 2018 3:19 am

Fakt, każde badanie jest inne. Wiesz o nich coś więcej? Czym się kierują i jak piszą wnioski o finansowanie? Możesz coś więcej napisać?

byjka7

Post autor: byjka7 » sob gru 08, 2018 3:19 am

Wejdź sobie na ich stronę, tam jest też od razu formularz kontaktowy. Jak go wypełnisz, to oni bardzo szybko się z Tobą skontaktują. Pewnie też ocenią, co musisz przygotować, co trzeba będzie wykonać lub napisać. Nie wiem jak to wygląda dokładnie od wewnątrz.

janka9

Post autor: janka9 » sob gru 08, 2018 3:21 am

No tak, proces wewnętrzny też pewnie wygląda całkiem inaczej. Nie sądziłam, że istnieje firma, która zajmuje się tylko dotacjami z tego konkretnie działu. Wszędzie mówią o innowacji, ale nie znałam żadnej firmy, która się tylko tym zajmuje, troszkę mnie pocieszyłaś.

byjka7

Post autor: byjka7 » sob gru 08, 2018 3:22 am

Mam nadzieję, że mimo wszystko Ci się uda i pokażesz wszystkim jakie badania są warte dotacji i co z nich wyniknie, a może będzie o tobie nawet głośno? Trzymam mocno za Ciebie kciuki.

ulka.n

Post autor: ulka.n » sob gru 08, 2018 5:29 am

Słyszałam, że bardzo ciężko dostać taką dotację..

Odpowiedz