Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Polski adwokat

Visa Podatki "polsko-amerykanskie", aplikacje i rozne dokumenty

Moderator: kris_k

danutasliw

Re: Polski adwokat

Post autor: danutasliw » pn cze 04, 2018 6:43 pm

Ile kosztuje prowadzenie takiej sprawy

Awatar użytkownika
Kortyzol

Post autor: Kortyzol » czw lip 12, 2018 3:45 am

Dobry adwokat zawsze się przyda.

stach27

Post autor: stach27 » wt lip 24, 2018 4:48 am

Jeśli nie wiecie kto pomoże Wam rozwiąząć sprawę w sądzie to uważam, że adwokat rozwód warszawa zrobi to bez problemu. Zna się na takich sprawach, a co najważniejsze podchodzi do tego z pełnym profesjonalizmem.

malinka33

Post autor: malinka33 » sob lip 28, 2018 4:49 am

Jeżeli szukasz dobrego adwokata to serdecznie polecam Ci adwokaci gliwice Ci adwokaci z gliwic prowadzą wiele spraw ktore konczą się sukcesem. Jeżeli ktoś w regionie potrzebuje adwokata zawsze wybiera adwokatów z gliwic, poniewaź mają nie tylko dobrą opinie i ofertę, ale również szerokopojetą wiedze prawną.

mared434

Post autor: mared434 » ndz sie 05, 2018 5:38 am

Miałem drobny problem z rejestracja mojej spółki handlowej. Moj brat polecil mi http://www.kancelaria-hnatyszyn.pl/ . Jest to kancelaria , której załozycielem jest Pan Marek Hnatyszyn . Skorzystałem z jego oferty i jestem bardzo zadowolony z efektow.

salceson

Post autor: salceson » pt sie 17, 2018 3:33 am

Ja jedynie znam świetnych adwokatów w Polsce. Dokładnie w Gliwicach znajduje się bardzo dobra Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak. Zajmują się różnymi sprawami sądowymi. Prawo pracownicze, rozwody, sprawy karne i też obsługują firmy jako stali doradcy. W moim przypadku pomogli mi w sprawie karnej, jeszcze w Polsce. Są bardzo sympatycznymi ludźmi, można ich wypytywać o różne kwestie rozprawy i na każde pytanie odpowiedzą ze spokojem. Bardzo dużo sami pytają, by jak najwięcej wiedzieć o sprawie.

iza44

Post autor: iza44 » śr wrz 26, 2018 3:28 am

Najlepszego mecenasa w prawach karnych znajdziesz tutaj www.sprawa-karna.pl. Lepszego nie ma. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę. Sam był prokuratorem wiec zna wszystko od podszewki.

khami

Post autor: khami » wt paź 02, 2018 9:29 am

mysle ze to jest dobra opcja !

Odpowiedz