Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Nawiążę współpracę dotyczącą transportu

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

leszek-krawiec-86

Nawiążę współpracę dotyczącą transportu

Post autor: leszek-krawiec-86 » pn wrz 10, 2018 3:22 am

Cześć!

Mam dosyć ogromne pod względem łącznej powierzchni pola uprawne, ogrody i sady. Jestem przesiębiorcą mającym kontrakty z największymi sieciami sklepów oferującymi zdrową żywność dostępną od ręki w Twoim supermarkecie. W związku z moim aktualnym zamówieniem, aktualnie pilnie poszukuję firmy, którą opisują głównie słowa takie jak: firmy transportowe warszawa. To, co mnie ciekawi to przede wszystkim transport owoców. Aby była zupełna jasność, obecnie nie bawię się w import warzyw. Dary natury, które wysyłam moim klientom pochodzą w całkowicie z narodowych zbiorów. Jeśli znana jest Wam spedycje krajowe, to zapraszam gorąco do kontaktu. Jeśli Twoja propozycja mnie zaciekawi, z pewnością się dogadamy atrakcyjne warunki umowy dla obu stron.

Pozdrawiam!

Arkadiusz1

Re: Nawiążę współpracę dotyczącą transportu

Post autor: Arkadiusz1 » pn paź 01, 2018 9:50 am

Myślę, że nie powinno być to problemem. W końcu teraz jest wielu spedytorów, którzy chcą wejść na nowe rynki. Musisz tylko pamiętać, by odpowiednio się zabezpieczyć, a dobrze skonstruowana umowa ze spedytorem może bardzo zadbać o Twoje interesy. Pomyśl nad tym.

wierszyczek

Post autor: wierszyczek » ndz kwie 14, 2019 5:53 pm

Jak moi rodzice postanowili, że w ich firmie potrzebny jest transport międzynarodowy, to zaczęli pytać znajomych o firmę godną polecenia :) Kilka z nich wskazało na https://www.3cargo.com/transport/ i to właśnie z nimi się skontaktowaliśmy. Rozpoczęliśmy współpracę w zakresie transportu międzynarodowego i dzięki temu firma moich rodziców świetnie się rozwija!

malinka33

Post autor: malinka33 » pt maja 17, 2019 6:07 pm

Jeśli chodzi o transport to takie rzeczy zlecasz najlepszym jak spedycja https://symlog.eu/ Mają doświadczoną kadrę i wieloletnie doświadczenie a to najważniejsze. Nieważne czy chcesz przewieźć towary lądem czy wodą a nawet powietrzem oni to zrobią. Sprawdź ich ofertę i się przekonaj że warto im zaufać.

pawelosman

Post autor: pawelosman » czw sie 01, 2019 9:08 am

Jeżeli szukasz dobrej i przede wszystkim sprawdzonej firmy zajmującej się transportem i logistyką, to polecam Ci Rhenus Logistics - https://www.rhenus.com/pl/pl/uslugi/fre ... drogowego/. Firma od dawna jest na międzynarodowym rynku z bardzo dobrą opinią i popularnością. Wybierając ich bez wątpienia współpraca będzie przebiegała po Twojej myśli ;) Pozdrawiam!

Aligator20

Post autor: Aligator20 » wt wrz 24, 2019 6:53 am

Nie ma co się zastanawiać. Jeśli jesteście odpowiedzialni za firmę transportową, to zawsze powinniście stawiać na jak najbardziej innowacyjne rozwiązania. Tylko w ten sposób będziecie w stanie sprawić, że będziecie konkurencyjni. W https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webfleet/ znajdziecie informacje na temat programu pozwalajacego zoptymalizować Wasze przejazdy. To niezwykle cenna sprawa.

Mariusz.ok

Post autor: Mariusz.ok » śr wrz 25, 2019 5:28 am

Ja korzystam z usług tylko jednej polskiej firmy transportowej, a jest nią www.ztrans.pl
Świetny zespół specjalistów z logistyki, nowoczesne systemy zarządzania, no i oczywiście bezproblemowy przewóz wszystkich niezbędnych ładunków i to w całej Europie. Polecam gorąco :D

artur443877878

Post autor: artur443877878 » sob maja 23, 2020 9:46 am

jak ktoś chce sprowadzać warzywa zza granicy to warto pamiętać o tym ze nadal istnieje cło na towary z Chin także nie wiem czy to się będzie mimo to opłacać, ale zawsze można sprobować. Firma izntrade jest specjalistą w tym temacie, mają ponad 40lat doświadczenia na rynkach azjatyckich

Odpowiedz