Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gdzie na urlop w Polsce?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

paczusiek

Re: Gdzie na urlop w Polsce?

Post autor: paczusiek » czw mar 15, 2018 5:35 pm

Mnie bardzo mocno ciągnie w Tatry, natomiast nie w wakacje gdyż jest tam zbyt wielu turystów i nie czerpię z tego takiej radości

wodopoj12

Post autor: wodopoj12 » pt mar 16, 2018 5:23 pm

A może Lądek Zdrój ?

tesmar29

Post autor: tesmar29 » wt mar 20, 2018 4:30 am

Bardzo ciekawa propozycja, jednak osobiście wolę spędzić urlop nad polskim morzem

aniaMahon

Post autor: aniaMahon » wt mar 20, 2018 6:19 pm

Najlepiej chyba jechać w góry.

salceson

Post autor: salceson » czw mar 22, 2018 3:26 pm

aniaMahon pisze:
wt mar 20, 2018 6:19 pm
Najlepiej chyba jechać w góry.
Też jestem tego zdania, nie dawno byłem z dziećmi na Dolnym Śląsku pośmigać na sankach. Znajoma poleciła nam pensjonat Górna Chata w Stroniu Śląskim, przypadł nam do gustu, a zwłaszcza dzieciom, które uwielbiały przesiadywać wieczorami przy kominku i pić gorące kakao. Za weekend pobytu w sumie nie zapłaciliśmy dużo, weekend na pewno warty swojej ceny.
Ostatnio zmieniony czw kwie 05, 2018 3:14 pm przez salceson, łącznie zmieniany 2 razy.

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » ndz mar 25, 2018 8:57 am

A to już zależy tylko i wyłącznie od Was. Mnie cieszy to, że w Polsce też coraz więcej osób zaczyna wykorzystywać do wakacyjnych wyjazdów przyczepy kempingowe. To nie tylko oszczędność finansowa, ale też świetna przygoda. Dzięki takim rozwiązaniom od Camp Plus jak http://camp-plus.pl/rozwiazania-sanitar ... -1700.html nie jesteście narażeni na żadne niewygody. To miła informacja :)

optar

Post autor: optar » wt mar 27, 2018 4:01 am

Według mnie najlepszym miejscem na urlop są góry

AleksandraG

Post autor: AleksandraG » wt mar 27, 2018 4:16 am

Jak w Polsce to nad morze najlepiej, ja zauważyłam, że jak chociaż raz w roku jestem nad morzem to mniej choruje. człowiek nawdycha się jodu. Mamy takie spokojne miejsce nad morzem http://nadmorskachata.pl/ gdzie wynajmujemy domek na tydzień i się wczasujemy. Odpocząć można tam bo to mała miejscowość i spokojna. Dokładnie nazywa się Unieście. Dzieci zadowolone bo do plaży nie musza daleko maszerować dosłownie kawałeczek jest. Do tego możemy zabrać naszego Romusia (to nasz pies). Właściciele nie mają problemu z przyjmowaniem czworonogów. a dla mnie to wazne bo Romuś nie lubi obcych ludzi a hotelom dla psów nie ufam.

neli

Post autor: neli » wt mar 27, 2018 6:34 am

Ja w Polsce już nie spędzam urlopu odkąd nad morzem cały tydzień mi padał deszcz

Jasna

Post autor: Jasna » śr kwie 04, 2018 2:45 pm

W Polsce jest dużo ciekawych miejsc na spędzenie urlopu :) Ja najbliższy urlop zaplanowałam na majówkę i wybieram się do Primavery w Jastrzębiej Górze. Mają świetny pakiet majówkowy https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... rzem-2018/ . W ofercie zawarte są noclegi, wyżywienie oraz wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Mnie przede wszystkim interesują zajęcia dla dzieci, bo wybieramy się całą rodziną. W harmonogramie jest wiele ciekawych zajęć dla najmłodszych, więc nawet jeśli pogoda nie dopisze to maluchy nie będą się nudzić :)

Emryszka
Kontaktowanie:

Post autor: Emryszka » pn kwie 16, 2018 2:08 pm

To jest najlepsze miejsce - http://willamajerczyk.com/

Gwizdek86

Post autor: Gwizdek86 » pt maja 18, 2018 3:13 am

Regionalne Pozycjonowanie jest załogą specjalistów z branży pozycjonowania lokalnego. Z naszą pomocą Twoja firma posiądzie popularność, a razem z nim nowych usługobiorców w swoim województwie. Gwarantujemy opłacalne oferty z myślą o małych, średnich jak również dużych przedsiębiorstw. To właśnie dzięki lokalnemu SEO jest możliwe zdobyć sukces w internecie - zwiększony ruch na witrynie oznacza powiększone przychody, publicity a nawet ufność pośród odbiorców. Znalezienie się na froncie Google to prosta wędrówka ku aktywnemu rozkwitowi! Pozycjonowanie Sopot.

bartekal
Kontaktowanie:

Post autor: bartekal » wt cze 05, 2018 2:27 pm

Sopot to nad morzem prawda? Włocławek leży nad Wisłą

wrażliwa

Post autor: wrażliwa » czw cze 07, 2018 7:37 am

Mi się marzy Śierardów Zdroj. Słyszałam że to bardzo ładne miejsce i piękna okolica. Nigdy tam nie byłam, chociaż w górach bywałam prawie co rok. Teraz od paru lat mam dłuższą przerwę. Dlatego chętnie bym się znowu wybrała w góry. Do tego słyszałam że znajduje się tam Karczma Świerardów-Zdrój Można tam dostać pstrąga z czystej, źródlanej wody rzeki Kwisy.
Bardzo lubię ryby, a u nas o smaczną i świeżą rybę bardzo trudno.

CzekoMan

Post autor: CzekoMan » czw cze 07, 2018 11:49 am

Ja w Polsce to nie polecam nigdzie jechać

Odpowiedz