Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Niskie libido u mężczyzny

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

ewelina9222

Niskie libido u mężczyzny

Post autor: ewelina9222 » pn lip 16, 2018 2:36 am

Mój mąż od jakiegoś czasu unika zbliżeń ze mną. Zaczęłam się tym martwić, gdyż do tej pory było wszystko OK. Czy wiecie co może być przyczyną takiego zachowania? Dodam, że problemów w pracy raczej nie ma - inaczej by mi powiedział

luizka9800

Re: Niskie libido u mężczyzny

Post autor: luizka9800 » pn lip 16, 2018 2:38 am

Niskie libido u mężczyzny skutkuje spadkiem pożądania wobec kobiet. A przyczyn niskiego libida może być wiele. Być może Twój partner ma po prostu problemy z potencją i wstydzi się z Tobą o tym rozmawiać? Więcej na ten temat możesz poczytać na stronie: http://abc-potencji.pl/potencja/ . Mam nadzieję, że artykuły nie tylko wiele wyjaśnią, ale także podsuną Wam jakieś rozwiązania.

peterr25

Post autor: peterr25 » pn lip 16, 2018 2:43 am

No z takim czymś to trzeba udać się do lekarza. Samemu nie możemy zastanawiać się nad tym.
___
Dokładne kursy walut online, kantor internetowy i wymiana walut online

Lixxis09

Post autor: Lixxis09 » pn paź 08, 2018 9:45 am

A może niskie libido wynika z problemów z potencją? To się zdarza u mężczyzn... Zobacz na https://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html - Kamagra może być rozwiązaniem tych problemów. Co to Kamagra 100mg i gdzie kupić - też tam poczytasz. Ogólnie jest też tam sklep. Moim zdaniem nie ma co zwlekać, bo tego typu rzeczy powodują powstawanie kolejnych problemów, a po co to komu.

Concetta

Post autor: Concetta » wt paź 16, 2018 5:19 am

Niskie libido nie zawsze wymaga stosowania pigułek. Na naszym rynku możemy bowiem znaleźć także naturalne środki, jak https://www.krainaherbaty.pl/ziola/muira-puama . Zioła te bazują oczywiście na składnikach pochodzenia naturalnego, a co ważniejsze ich przyjmowanie nie wiąże się ze skutkami ubocznymi, w związku z czym myślę sobie, że można się pokusić o ich wypróbowanie.

Justyn

Post autor: Justyn » wt paź 16, 2018 6:39 am

Z takimi rzeczami najlepiej udać się do lekarza

lamitre

Post autor: lamitre » sob lis 10, 2018 9:20 pm

Warto spróbować zastosować preparat Kamagra (https://www.aptekakamagra.pl/). Z tego co czytałem ma naprawdę świetne działanie.

Awatar użytkownika
Shezz34

Post autor: Shezz34 » pn lis 12, 2018 7:42 am

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.
Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość? A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło? – George Bernard Shaw

Awatar użytkownika
DaltonPage

Post autor: DaltonPage » wt lis 13, 2018 6:55 am

To się da przezwyciężyć. Wystarczy jeść dużo rzęszenia.

KindziaTol

Post autor: KindziaTol » czw lis 15, 2018 2:13 pm

Mój mężczyzna też miał bardzo niskie libido i problem ze wzwodem :/ Postanowiliśmy działać i naszym wyborem była Kamagra :) Ten lek zadziałał naprawdę świetnie i teraz problemy ze wzwodem to tyko wspomnienie.

Kristalo

Post autor: Kristalo » czw lis 15, 2018 2:56 pm

Z takimi tematami moim zdaniem najlepiej udać się do lekarza specjalisty, na pewno coś doradzi

Odpowiedz