Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Odpicowanie auta przed sprzedażą

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

krisek

Re: Odpicowanie auta przed sprzedażą

Post autor: krisek » sob paź 08, 2016 10:17 am

Przy takich zabiegach lub inwestycjach warto pamiętać o fachowcach, którzy profesjonalnie pomogą nam wymienić części lub dokonać napraw potrzebnych przed sprzedażą. http://www.przekladniekierownicze.eu/ Bez ukrytych kosztów, z oryginalnymi częściami do podzespołów fachowo i sprawnie dokonacie potrzebnych napraw czy wymiany.

okoszka

Post autor: okoszka » ndz maja 21, 2017 3:26 am

Odpicować to można z frontu co najwyżej, a najważniejsze jest wnętrze

jacusiek

Post autor: jacusiek » pt lut 16, 2018 2:53 pm

Możesz urozmaicić trochę samochód akcesoriami, to zawsze podnosi atrakcyjność. Tu jest fajny sklep https://www.motoautko.pl/pol_m_Bagaznik ... -9735.html , serio można tam kupić sporo gadżetów do samochodu w ciekawych cenach.Wybór duży i jakość dobra.

Koniuszek

Post autor: Koniuszek » pn lut 26, 2018 12:28 pm

Możesz też zainwestować w regenerację tylnej belki. Polecam Ci do tego celu ten adres https://tylnabelka.pl/ Dobre ceny, krótkie terminy i fachowa obsługa. Serdecznie polecam!

Klamax

Post autor: Klamax » pn lut 26, 2018 12:44 pm

Wydaje mi się, że wystarczy go tylko umyć i odkurzyć

krzyswlkp

Post autor: krzyswlkp » czw mar 15, 2018 9:38 am

Zasada jest prosta. Czym więcej samochód ma potrzebnych akcesorióW, tym łatwiej go sprzedać. Ja jak spzredawałęm swojego peugota 307, to zainwestowałęm kilkaset złotych w akcesoria do samochodu. Skorzystałęm z oferty firmy Moto-Obroty.pl . Relizacja szybka i bezproblemowa, a zysk ze sprzedaży 307 dużo większy

kungfuUP

Post autor: kungfuUP » czw mar 15, 2018 11:07 am

Jak tylko nie wyjdzie to za drogo to czemu nie ;) Ja swoje po prostu porządnie umyłam i wysprzątałam przez sprzedażą

dobryKierowca

Post autor: dobryKierowca » pn kwie 30, 2018 9:35 am

Jeśli chodzi o wycieraczki samochodoweto polecam zainwestować trochę więcej niż 15 zł, aby później nie spotkać się problemami przy na prawdę trudnych warunkach pogodowych - a to zdarza się niestety często..

SEreptis

Post autor: SEreptis » sob maja 19, 2018 11:11 am

Przede wszysstkim warto zainwestować w takim przypadku w auto detaling Warszawa. Dzięki temu auto będzie lśniło na zdjęciach i dobrze się prezentowało, a to jest tak naprawdę kluczowe jeżeli mówimy o dobrym pierwszym wrażeniu.

morix

Post autor: morix » wt lip 31, 2018 9:32 am

Z autopsji wiem, że przed sprzedażą auta trzeba zadbać o wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły. Lekko Wam podpowiem, że w przypadku wycieraczek do auta polecam zajrzeć na stronę https://www.dipp.pl/ z tego względu, że mają bardzo dobre jakościowo wycieraczki, które są dodatkowo w korzystnych cenach, a po trzecie takie zakupy są wygodne, bo nawet z domu nie trzeba wychodzić ;-)

brandon

Post autor: brandon » wt lip 31, 2018 10:51 am

Czyste i zadbane aut jest łatwiej sprzedać

Radek84

Post autor: Radek84 » czw mar 28, 2019 3:41 pm

Jeśli chcesz sprzedać samochód to pomyśl o poprawie koloru karoserii. Może zainteresować się usługa która jest na stronie itswrap.pl. W całkiem oryginalny sposób oklejają samochody.

chlopakzgrochowa

Post autor: chlopakzgrochowa » ndz mar 31, 2019 12:52 pm

Zależy, o jaki samochód chodzi. bo jesli to jest Ferrari albo Porsche, to tylko tutaj: http://aldamotorsport.pl/ . To prawdziwi specjaliści, którym można powierzyć samochód z wyższej półki. Jestem pod ogromnym wrażeniem ich realizacji.

majeczka0

Post autor: majeczka0 » pn kwie 15, 2019 6:55 am

Dobry pomysł to znalezienie nowych felg, które pozwolą Ci nieco bardziej podnieść standard. Dlatego zobacz felgi aluminiowe ford które na pewno zwrócą uwagę kupującego!

izka8

Post autor: izka8 » śr kwie 17, 2019 10:35 am

Co powiesz na drobiazgi? To właśnie na nich, skupiają się przyszli właściciele wszystkich aut :D Dlatego zainwestuj w zawór zwrotny paliwa diesel który jest właśnie takim elementem, na który niby nikt nie zwraca uwagi, ale jednak jest ważny!

Odpowiedz