Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Szybkie odchudzanie

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

ponny

Re: Szybkie odchudzanie

Post autor: ponny » pt maja 18, 2018 8:37 am

Nie jestem w tym ekspertem ale wydaje mi się że szybko nie zawsze znaczy dobrze :) Może skorzystaj z rady dietetyka, tutaj masz fajny ranking https://ranking.abczdrowie.pl/s/dietetyk/bytom znajdziesz tu wiele obsługiwanych miast przez różnych lekarzy :)

luizka9800

Post autor: luizka9800 » śr maja 23, 2018 8:12 pm

Tkankę tłuszczową zredukujemy tylko i wyłącznie dobrymi ćwiczeniami i dietą. W naszym mieście działa poradni dietetyczna rzeszów - http://rzeszow.mojdietetyk.pl/ która będzie pierwszym miejscem do podjęcia decyzji, jeśli tylko uzbieramy gotówkę.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » pt cze 01, 2018 6:07 am

Nie wiem czy jest możliwość szybkiego schudnięcia. No, ale z pewnością stosując ścisłą dietę, trening i przykładowo taki suplement diety estiq . Myślę, że odchudzanie, będzie bardziej efektywniejsze i skuteczne. Grunt, żeby do tego odpowiednio podejść, żeby się zmotywować i działać. Nic nie robiąc z pewnością nie osiągniecie żadnego rezultatu.

kamoka

Post autor: kamoka » pn cze 04, 2018 11:03 am

Ja od pół roku stosuję sposób, który znalazłam na Blogu Eweliny Korczak , est świetny http://odchudzanie.torun.pl, dobre efekty daje też zabieg ENDERMOLOGIA TORUŃ

fitbeast
Kontaktowanie:

Post autor: fitbeast » sob cze 09, 2018 7:20 am

Szybkie odchudzanie to coś co nie istnieje i istnieć nie powinno. Nie ma tabletek cud, które byłyby obojętne dla naszego zdrowia. Co więcej nie powinno się chudnać zbyt szybko gdyż organizm sobie nie poradzi z tak szybkim dostosowywaniem skóry do strat tkanki tluszczowej i uzyskasz bardzo nieestetyczny efekt. Skontaktuj sie ze specjalistą, który da Ci wszelkie niezbędne wskazówki i rozpisze plan dietetyczny online i plan jak trenować.

wrażliwa

Post autor: wrażliwa » pt cze 22, 2018 6:52 am

Szybkie odchudzanie to jeszcze szybszy efekt jojo. Dlatego na pewno dużo lepszym rozwiązaniem jest dieta. Ja zastanawiam się nad takim rozwiązaniem https://masterdieta.pl/diety/dieta-pudelkowa Jestem dość zapracowana osobą i catering dietetyczny rozwiązał by moje problemy. A jest to dieta opracowana przez specjalistów, a produkty są zdrowe i świeże.

prominek246

Post autor: prominek246 » sob cze 23, 2018 11:10 am

Skoro szukasz skake'rów to zachęcam do skontaktowania się z marką Promixx. Najtrafniejsze w internecie produkty na użytek kolosów. Dzięki charakterystycznej strukturze ten shaker zagwarantuje należyte zmieszanie cieczy. Wspaniały shaker do każdego sortu suplementow dla sportowców.

vectus
Kontaktowanie:

Post autor: vectus » ndz cze 24, 2018 6:18 am

w Toruniu zapraszam do Beautymedica Medycyna estetyczna Toruń

ultrapak
Kontaktowanie:

Post autor: ultrapak » ndz cze 24, 2018 5:40 pm

Maszyny do ćwiczeń to fajna sprawa o ile się korzysta

pasztet3

Post autor: pasztet3 » wt cze 26, 2018 8:59 am

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak szybkie odchudzanie, jest to dość długi proces i na początku nie widać efektów, trzeba być cierpliwym i spokojnie czekać na efekty, mowa tutaj o zdrowym odchudzaniu. Można jedynie wspomóc proces odchudzania po przez coś takiego np https://www.aptekadomlekow.pl/olimp-the ... letek.html Sama planuję coś takiego kupić.

sportsman

Post autor: sportsman » wt lip 03, 2018 5:12 am

Ja największy problem podczas odchudzania miałem ze słodyczami. W końcu trener na siłowni polecił mi żebym czekoladę zamienił na batony proteinowe Nutrend, które również są smaczne i słodkie, jednak w przeciwieństwie do tradycyjnych słodyczy zawierają bardziej wartościowe składniki. Sprawdziło się! Polecam taki sposób każdemu, komu ciężko powstrzymać się od słodkości :)

ewulaa32

Post autor: ewulaa32 » wt lip 03, 2018 11:49 am

szybkie odchudzanie może przynieść nieporządane skutki znam jedną koleżankę co nic prawie nie jadała i później jak zaczęła normalnie jeść to kilogramy wróciły. Na spokojnie wolę rozłożyć dietę na kilka miesięcy, teraz od tygodnia jestem na diecie lightdiet i myślę że tak z pół roku przy niej zostane. chce schudnąć a nie się borykać z efektem jojo.. na drugi rok mam swoje wesele i dlatego zaczęłam odchudzanie. im wcześniej tym lepiej

kejti

Post autor: kejti » pn lip 09, 2018 1:00 am

A ja się zastanawiam nad tym, czy tabletki na odchudzanie mogą coś dać. Czytałam o tym, że istnieje wiele tego typu tabletek na rynku. Ciężko się zdecydować na jedne konkretne więc może Wy mi coś w tym temacie doradzicie? Może macie jakieś sprawdzone?

Fieli41

Post autor: Fieli41 » pn lip 09, 2018 4:08 am

Szybkie odchudzanie nie jest dobre dla organizmu.

Iwonamalek2

Post autor: Iwonamalek2 » sob lip 14, 2018 4:57 am

Chyba rzadko takie odchudzanie jest skuteczne. Po jakimś czasie może wam wszystko wrócić, albo po prostu nie będzie to najbardziej korzystne dla zdrowia waszego organizmu. Poczytajcie sobie co piszą na stronie Slim-express na temat odchudzania. Z ich poradami na pewno będzie wam dużo łatwiej ułożyć sobie diete i schudnąć ile tylko będziecie potrzebowac.

Odpowiedz