Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Psycholog i psychiatra online!

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

carolina91

Re: Psycholog i psychiatra online!

Post autor: carolina91 » pt paź 12, 2018 3:16 pm

Z tego co wiem tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ możesz skorzystać z pomocy psychologa i psychiatry online lub umówić się na wizytę. Oferta jest bardzo rozbudowana i atrakcyjna. Sama mam w planach wizytę u psychologa. Mam kilka rzeczy do przepracowania i sama na pewno sobie z tym nie poradzę. Konieczna będzie pomoc specjalisty.

malinowa

Post autor: malinowa » śr paź 24, 2018 9:50 am

Nie jestem przekonana do tego, aby psychiatra online, to był dobry pomysł. Lepiej udać się do stacjonarnej poradni, na przykład psychiatra kraków . Nic nie jest w stanie zastąpić kontaktu twarzą w twarz. Uważam, że tylko takie wizyty są w stanie przynieść zamierzony efekt.

carolina91

Post autor: carolina91 » śr lis 07, 2018 1:17 pm

Moim zdaniem najlepsza jest psychoterapia warszawa w gabinecie a nie terapia online. Próbowałam psychoterapii online i szybko odpuściłam. Jednak wolę wejść do gabinetu, usiąść wygodnie i rozmawiać w cztery czy z moim psychologiem niż przez internet.

kejti

Post autor: kejti » czw lis 08, 2018 5:44 am

A ja się zastanawiam nad tym, jak poradzić sobie z taką kwestią jak autyzm łódź. Podejrzewam, że moja córka ma taki problem bo dziwnie się ostatnio zachowuje. Potrzebuję więc pomocy dobrego specjalisty, który będzie wiedział, jak z nią postępować. Możecie kogoś mi polecić?

Wikifig

Post autor: Wikifig » sob lis 10, 2018 9:38 am

Nie jestem zwolenniczką wirtualnych porad. Najlepszą pomoc uzyska się, gdy jest się na żywo obecnym podczas terapii. Istnieje wiele ośrodków, do których można się zgłosić. Tu jest świetny Ranking ośrodków terapii . Każdy może znaleźć adres najbliżej siebie i sprawdzić opinie o placówce. Byłoby wspaniale, gdyby wszystkie tego typu ośrodki zostały umieszczone w bazie. Może są wśród Was osoby prowadzące działalność terapeutyczną dla uzależnionych?
Ostatnio zmieniony śr lis 14, 2018 11:55 am przez Wikifig, łącznie zmieniany 1 raz.

Werka.Janik

Post autor: Werka.Janik » sob lis 10, 2018 2:15 pm

lepiej iść normalnie do lekarza

Odpowiedz