Witamy na Forum Polonii w Dallas!

książki

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Sokeerak

Re: książki

Post autor: Sokeerak » pn sie 29, 2016 3:31 am

Potternioz pisze:Ja lubię twórczość S. Kinga. Wszystkie jego książki które miałem okazję czytać mnie nie zawiodły. Polecam. :)
Też uwielbiam jego książki, obecnie czytam "koniec warty". Ostatnia część trylogii, jak nie miałeś jeszcze okazji przeczytać to polecam.

liczi

Post autor: liczi » wt wrz 06, 2016 7:18 am

Ja uwielbiam kryminały. Ostatnio zaczytałam się w książkach Jo Nesbo, obecnie czytam jego "Pancerne serce", jest naprawdę świetne i trzyma w napięciu.

panadi
Kontaktowanie:

Post autor: panadi » śr wrz 07, 2016 4:19 pm

Ja lubię czytać książki biograficzne. Można sporo wyciągnąć z czyjegoś doświadczenia :)

marzenloka

Post autor: marzenloka » czw wrz 08, 2016 7:16 am

A to ja właśnie nie lubię książek biograficznych. Nuży mnie ich czytanie.

marianja1

Post autor: marianja1 » pt lis 10, 2017 1:57 pm

A lubicie komiksy, pamiętacie swój pierwszy. Ja pamiętam to był http://www.taniaksiazka.pl/kajko-i-koko ... 49394.html O tego komiksu zaczęła się moja przygoda z czytaniem. Moja mama wiedziała jak mnie zainteresować czytaniem. Teraz tego samego fortelu mam zamiar użyć w stosunku do swojego syna. Mam nadzieje ze pokocha tę parę przyjaciół i zainteresowaniem przeczyta ten komiks, a potem następne.

Odpowiedz