Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jak możesz rozpoznać, czy masz PMS? Objawy.

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

wafel33

Re: Jak możesz rozpoznać, czy masz PMS? Objawy.

Post autor: wafel33 » śr wrz 04, 2019 9:38 am

Moim zdaniem warto dbać również o swoją zbilansowaną dietę i hobby. Wtedy PMS moim zdaniem nie powinien być tak uciążliwy. Jeżeli chodzi o kwestię diety i kalorii, to polecam wam zajrzeć tutaj: https://remedios-para-la-celulitis.xyz. Mają naprawdę sporą dawkę świeżych artykułów oraz informacji. Polecam wam sprawdzić :P

Roman77

Post autor: Roman77 » śr wrz 11, 2019 9:31 am

To bardziej złożona kwestia. Jeśli zastanawiacie się nad takimi rzeczami, zawsze powinniście na pierwszym miejscu stawiać swoje zdrowie. Zajrzyjcie do https://econdom.pl/k/24/lubrykanty bo tam znajdziecie wiele akcesoriów, które pomogą Wam w sypialni. Sami się o tym przekonajcie.

karolcia09

Post autor: karolcia09 » pn wrz 16, 2019 2:37 pm

To jest okropne.Ja tez zawsze miałam dokuczliwy PMS.Ale od kiedy biore belarę,pigułki antykoncepcyjne ,to mam spokoj. Nie mam juz ani tych paskudnych bóli ani długich miesiączek. Naprawde jest o niebo lepiej.

honorataa

Post autor: honorataa » czw lut 27, 2020 3:06 am

U mnie to nie jeszcze niedawno nie dało się tego bólu pomylić z czymkolwiek innym. Nigdy tam bardzo brzuch mnie nie bolał jeśli właśnie chodzi o zbliżający się okres. Pewnego razu trafiłam na artykuł http://antykoncepcjanamiare.pl/bole-owu ... ormonalna/ i zaczęłam na poważnie zastanawiać się czy antykoncepcja hormonalna jest dla mnie. Ale zrobiłam wszelkie badania itp i ginekolog zapisał mi pierwszą receptę na moje tabletki. Po nich faktycznie poczułam zdecydowanie różnicę jeśli chodzi o miesiączkę.

Jasna

Post autor: Jasna » pn mar 30, 2020 6:31 am

to pms to chyba takie przereklamowane. Nie mówie bo tez przed okresem jestem troche bardziej rozdrażniona ale mi bardziej pózniej dokucza ból podczas okresu niż jakieś rzeczy przed. Czasem okres mam tak bolesny zeni emoge wstać z łóżka. Pare razy zdarzyło mi się nawet tak, ze muziałam brac urlop na rządanie. Jak bardzo boli mnei brzuch to zazywam vemonis femi bo działą szybko i poza tym ze jest przeciwqbólowy to działa tez rozkurczowo. Vemonis stawia mnie na nogi i moge normalnie funkcjonować.

henryka

Post autor: henryka » pt kwie 17, 2020 4:43 am

Objawy pms to jest tak naprawdę silny ból brzucha. Wiem co to jest i jak bardzo potrafi uprzykrzyć życie. Ale to nie tak, że trzeba z nim żyć bo mnie pomogły tutaj tabletki antykoncepcyjne vines. To dzięki nim nie muszę się martwić czy stresować, tylko normalnie funkcjonuję a i w sypialni też się polepszyło.

Awatar użytkownika
bisabolol

Post autor: bisabolol » sob maja 23, 2020 6:56 am

Jak stosujecie tabletki antykoncepcyjne to problem pms znika, problem bólów brzucha też znika, nieregularne miesiączki też znikaja.
A o receptę zawsze możesz poprosić lekarza na odległość w serwisie lekarzonline.eu

Odpowiedz