Witamy na Forum Polonii w Dallas!

klinika w Dallas

To miejsce dla wszystkich, ktorzy szukaja kontaktu z Polonia, chca sie przedstawic itd...

Moderator: kris_k

iwonapl

klinika w Dallas

Post autor: iwonapl » wt kwie 26, 2011 12:44 pm

Witam serdecznie całą Polonię z Dallas, we wrześniu tego roku przez około miesiąc moja siostra wraz z córeczką również będzie należała do waszego grona. Wybierają się do Dallas do International Craniofacial Institute w celu przeprowadzenia operacji twarzoczaszki mojej siostrzenicy Małgosi, która urodziła się z zespołem wad wrodzonych twarzoczaszki. Od trzech lat zbieramy pieniążki na tą operacje i wierzymy ze do września się uda, choć na subkoncie Gosi jest dopiero około 80tys.$ (najświeższa wycena tej operacji wynosi 110tys.$). Powoli załatwiamy wszystkie sprawy związane z operacją. I tu mam do Was ogromną prośbę. Poszukujemy niedrogiego pokoju z aneksem kuchennym do wynajęcia na około miesiąc. Najlepiej blisko tej kliniki. Czy ktoś z Was byłby tak wspaniałomyślny i pomógł nam to zorganizować? Bardzo serdecznie prosimy. Aby poczytać więcej o Gosi zachęcam na do wejścia na jej stronę www.malgosiakoza.pl Pozdrawiam
Iwona

Karol AA

Re: klinika w Dallas

Post autor: Karol AA » śr sie 08, 2018 9:57 am

Bardzo ciekawe! Pozdrawiam.

kokoseke

Re: klinika w Dallas

Post autor: kokoseke » śr sie 15, 2018 5:15 am

warto skorzystac z uslug ?

Odpowiedz