Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jedzenie

Co mozna robic ciekawego w Dallas, Forth Worth, TX i nie tylko....
Wikifig

Re: Jedzenie

Post autor: Wikifig » wt lis 06, 2018 10:40 am

Jedzenie musi być dobrze przygotowane. W tej kwestii ufam tylko sobie i pobliskiej warszawskiej Restauracji Akademia. Prowadzą także kuchnię wegetariańską, która jest moją ulubioną. Szef kuchni przykłada serce do każdego szczegółu. Zanim czegokolwiek spróbuję, to nie mogę się napatrzeć na to, jak estetycznie jest podane. Moim ulubionym daniem w tym lokalu jest carpaccio z buraków na winegret miodowym z pudrem sera gorgonzola.

kamilaradom

Post autor: kamilaradom » czw lis 08, 2018 4:33 pm

Trudno sie z tym nie zgodzic.

andrzey

Post autor: andrzey » pt lis 09, 2018 8:33 am

Jedzenie najlepiej jednak smakuje jak sie samemu cos ugotuje .. bez dwoch zdan. Przeciez na dobra sprawe to niewiadomo na jakiej jakosci produktach sa przygotowywane dania w mniejszych restauracjach czy tez barach. Oczywiscie zdarzaja sie wyjatka od normy ale ma to miejsce bardzo rzadko. Wlasciwie gotowanie nie musi zajmowac az tak duzo czasu jak sie wiekszosci zainteresowanym wydaje. W sieci jest mnostwo stron gdzie mozna znalezc naprawde smaczne, latwe posilki. Jesli chodzi o takie bardziej sezonowe to z pewnoscia mozna wspomniec o zupie z grzybow suszonych - https://uwielbiam.pl/przepis/zupa-grzyb ... ch-grzybow Lubie sobie wlasnie jesienia zrobic taka ze swiezo ususzonych grzybow (w tym roku niestety byly male zbiory).

tinnyMan

Post autor: tinnyMan » sob lis 10, 2018 3:51 pm

Nie wiem czy to najlepsza opcja.

erka4

Post autor: erka4 » pn lis 12, 2018 7:18 am

Jeżeli chcesz mieć zorganizowaną imprezę, uroczystość na wysokim poziomie, to wydaje mi się, że możesz skorzystać z usług http://izabelaplociennik.pl/ . Wiem, że jeszcze większość rodzinnych imprez jest zorganizowana jeszcze w domach, przez mamy czy babcie, ale teraz się od tego odchodzi, szczególnie jeżeli nie chcemy mieć tego całego gotowania na głowie. Według mnie Pani Izabela potrafi zorganizować przecudowną imprezę z swoim przepysznym cateringiem, na najwyższym poziomie.

crab

Post autor: crab » wt lis 13, 2018 3:49 pm

Dzieki za inspiracje!

Odpowiedz