Witamy na Forum Polonii w Dallas!

wolny czas...

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

kalafiorek

Re: wolny czas...

Post autor: kalafiorek » wt paź 30, 2018 11:33 am

Ja w sumie nawet nie wiem jak taki festiwal może wyglądać, więc może się wybiorę

Natasha

Post autor: Natasha » pt lis 02, 2018 1:52 am

Jeżeli chodzi o mnie to głównie czas poświęcam dzieciom. Od jakiegoś czasu bardzo polubiliśmy grać w różne planszówki. Teraz odkryłam nową fajną grę, którą wkrótce kupię dzieciom na mikołaja. Jest to gra timeline wynalazki, dzięki której będą toczyć się ciekawe rozgrywki. A tym samym będzie można nauczyć się przykładowo jakie przykładowo zabytki powstały w danym roku.

luizka9800

Post autor: luizka9800 » sob lis 10, 2018 7:20 am

Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, to my wspólnie z rodziną lubimy odwiedzać różne restauracje. Teraz bardzo zainteresowała nas https://szarages.com/ w Krakowie. Myślimy nad kolacją w tym miejscu w przyszły weekend. Wiem, że restauracja cieszy się sporą popularnością, dlatego na stronie zarezerwuję już sobie miejsca, aby przyjść na konkretną godzinę i wiedzieć, że stolik jest dostępny.

traksterka

Post autor: traksterka » sob lis 10, 2018 1:31 pm

Ja jestem przed wyborem pożyczki więc cały czas przesiaduję na różnych stronach, blogach i forach na te tematy i z różnymi poradami na temat pożyczek Nie jest to najlepsza opcja spędzania wolnego czasu, ale czuję, że muszę trochę więcej ogarniać w tym temacie, żeby wybrać coś dobrego

Katerin

Post autor: Katerin » pn lis 12, 2018 3:57 pm

Skoro mowa o restauracjach to ja bylam niedawno w OkWineBar we Wroclawiu. Swietne miejsce!oni maja przepyszne jedzenie jak i wino. Nastroj w lokalu jest wyjatkowy, bylam tam z mezem i z pewnoscia ponownie sie wybierzemy w te okolice :) http://www.okwinebar.com/

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » wt lis 13, 2018 2:58 am

Ostatnio niestety coraz mniej tego wolnego czasu.

olenkajg

Post autor: olenkajg » wt lis 13, 2018 3:38 am

Czas wolny spędzam na aktywnościach fizycznych. Uwielbiam się ruszać!

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » wt lis 13, 2018 4:55 am

To godne pochwały.

Odpowiedz