Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jak dbacie o własny wygląd?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Endriuss3

Re: Jak dbacie o własny wygląd?

Post autor: Endriuss3 » wt cze 05, 2018 3:32 pm

ja lubię dużo się malować :)

marzenloka

Post autor: marzenloka » śr cze 06, 2018 2:10 am

Ja przede wszystkim staram się używać naturalnych produktów do pielęgnacji. To dla mnie bardzo ważne.

Lenka88

Post autor: Lenka88 » śr cze 13, 2018 7:20 am

Chyba nie znam kobiety, dla której uroda i wygląd byłyby obojętne. Zresztą bardzo cenię sobie kobiety które sa zadbane i atrakcyjne. Moim must have tego lata jest rzedłużanie rzęs https://noblelashes.pl ale taka metodą która nadaje oku naturalny wygląd, aczkolwiek oko wygląda na podkreślone i zadbane. Ponadto bardzo cenie sobię to, ze nie muszę rano poświęcać dużo czasu na makijaż. Polecam każdej kobiecie

haryjestem

Post autor: haryjestem » śr cze 13, 2018 9:13 am

ja często chodzę do fryzjera

modenka

Post autor: modenka » czw cze 14, 2018 3:12 pm

No wiadomo, każda kobieta chce być piękna, warto popracować nad swoją dietą, jakieś ćwiczenia, no i kosmetyki. Z takich dobrych rzeczy to słyszałam o kremie Remescar https://remescar.pl/ że super jest dla skóry wokół oczu. Używa może któraś? Bo już parę znajomych mi to polecało więc musi się świetnie sprawdzać

vectus
Kontaktowanie:

Post autor: vectus » ndz cze 24, 2018 6:18 am

w Toruniu zapraszam do Beautymedica Medycyna estetyczna Toruń

amara

Post autor: amara » śr lip 11, 2018 3:42 am

mańka

Post autor: mańka » pt lip 13, 2018 12:06 pm

Przede wszystkim wybieram kosmetyki naturalne i skuteczne. Stawiam zawsze na dobrej jakości kosmetyki a ostatnio odkryłam świetny krem Cetaphil DA Ultra https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/ do skóry suchej, przesuszonej i skłonnej do różnych problemów i muszę przyznać, że bardzo mi podpasował.

Ailis

Post autor: Ailis » sob lip 14, 2018 3:10 am

Cześć dziewczyny, szukam kremu do twarzy intensywnie nawilżającego. Nie chodzi mi o to aby był tłusty, tylko mocno nawilżający. Mam okropnie suchą skórę, na twarzy mi się ściąga. Co do kremu mogę wydać więcej złotych jak jest dość wydajny. Koleżanka poleciła mi krem nawilżający Calluna Medica . Czy ktoś może używa tego kremu ? Jaki jest waszym zdaniem ?

Paula883

Post autor: Paula883 » pn lip 16, 2018 7:29 am

Ja dbam o własny wygląd codziennie się malując. Używam tylko dobrych kosmetyków i sprzętu do malowania. Ostatnio kupiłam sobie pędzel do aplikacji pudru i korektora w okolicach oczu https://kbarth.pl/product-pol-139-Pedze ... ktora.html. Jest on wykonany z włosia syntetycznego i nie zostawia smug. Polecam każdej kobiecie dbającej o siebie.

sterling

Post autor: sterling » ndz lip 22, 2018 6:44 pm

Ja staram się dbać o moją żonę, dlatego na prezent urodzinowy postanowiłem zaryzykować i poszukać najlepszego kremu przeciwzmarszczkowego. Poprosiłem o pomoc Panią w drogerii gdyż się nie znam, a ona poleciła mi https://poznajrichevon.pl/ ze względu na naturalny skład.

Gergi39

Post autor: Gergi39 » pn lip 23, 2018 1:09 am

Często korzystam z zabiegów pielęgnacyjnych.

kasiawinslet

Post autor: kasiawinslet » pn lip 23, 2018 4:24 am

Wydaje mi się, że picie dużej ilości wody pomaga.

monisiaprzylesna

Post autor: monisiaprzylesna » pn lip 23, 2018 5:48 am

Dokładnie ja na bieżąco staram się dbać o siebie. I podobni jak koleżanki staram się, korzystać z zabiegów pielęgnacyjnych. Ale oprócz tego zwracam uwagę na odzież. Jeżeli mamy w planach dbać o siebie to wypada także i na to zwrócić uwagę. Ostatnio trafiłam na ciekawe t-shity damskie z zoio. Świetnie nawet i taka prosta część garderoby jest w stanie odmienić wygląd, każdej z nas. Według mnie dbanie o sobie o ni tylko zabiegi kosmetyczne ale również dbanie o to jak się ubieramy. Ma to znaczący wpływ na to jak jesteśmy odbierane przez innych.

Odpowiedz