Witamy na Forum Polonii w Dallas!

orginalny prezent pod choinkę

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

original_freak

Re: orginalny prezent pod choinkę

Post autor: original_freak » pn sty 15, 2018 5:52 am

Samodzielnie robione prezenty są na wagę złota. :) Takie jest moje zdanie. Sama staram się nie powielać schematów, odkrywam przez cały rok różne przepisy na przykład na kosmetyki lub nowe ściegi na drutach i na święta mam dużo pomysłów na prezenty. Zapisuję je w zakładkach bądź w zeszycie i na dwa miesiące przed świętami staram się znaleźć materiały w dobrych cenach oraz powoli zabieram się do pracy. Zimowe wieczory z drutami i herbatą bardzo relaksują, a strony takie jak welnabawelna.pl pomagają zrealizować plany. :) Pomocne są również tutoriale w sieci. Myślę, że niekorzystanie z gotowców bardzo się opłaca.

etienka

Post autor: etienka » wt sty 30, 2018 5:32 am

Ja zawsze stawiam na tradycyjne prezenty, w tym roku była to markowa bielizna męska i oczywiście chłopakowi się spodobało :D

dentre

Post autor: dentre » wt sty 30, 2018 6:03 am

Sama bielizna na prezent to trochę słabo na następny rok dorzuć coś jeszcze np. zegarek jakiś :D

Marek7

Post autor: Marek7 » pt lut 02, 2018 5:40 am

Mój brat jest fanem gier komputerowych i pod choinkę kupiłem mu zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak . Jego radość była niesamowita. polecam jeśli ktoś ma taką osobę w rodzinie ;)

Rogue
Kontaktowanie:

Post autor: Rogue » pt lut 09, 2018 7:56 am

Oryginalny to wyjątkowy czyli personalizowany
Klient w sieci - mój blog o e-commerce: http://klientonline.pl

reinerek

Post autor: reinerek » pt lut 09, 2018 1:36 pm

Jeśli szukacie takiego fajnego i oryginalnego pomysłu pod choinkę to wiecie co, ja na waszym miejscu bym sobie wszedł na stronę https://salonklockow.pl/pl/c/LEGO-ARCHITECTURE/38 i tam zainteresował się takim zestawem klocków Lego. Przecież klocki LEGO to jest idealny prezent dla każdego faceta :)

czeremcha

Post autor: czeremcha » pn lut 12, 2018 9:56 am

ja uwielbiam stylowe gadżety do domu , na szczęście mój chłopak też więc prezent na święta rozwiązany;P

roksanaszczep

Post autor: roksanaszczep » czw kwie 12, 2018 2:07 am

może kup jej coś praktycznego? Dobrym pomysłem w jej przypadku może byc pas na brzuch po porodzie. Myślę, że ucieszy się z takiego prezentu.

luizka9800

Post autor: luizka9800 » pn cze 04, 2018 4:17 am

Ja w tym roku pod choinkę zdecydowałam się na jakąś fajną bieliznę. Mąż sprawdzał oferty na stronie https://www.kinga.com.pl/figi i w końcu nie wiem, gdzie zrobił zakupy, ponieważ nie mam żadnych informacji.

Odpowiedz