Witamy na Forum Polonii w Dallas!

gdzie wypożyczyć samochód?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

malinowa

gdzie wypożyczyć samochód?

Post autor: malinowa » pt lis 10, 2017 7:40 am

tak jak w tytule :)

kreta333

Re: gdzie wypożyczyć samochód?

Post autor: kreta333 » pt lis 10, 2017 7:42 am

Ja sama jeszcze nie wypożyczałam samochodu, ale słyszałam że warto zaufać firmie dd partner. Klienci chwalą sobie fakt braku limitu kilometrów, także spokojnie można jeździć tyle ile się chce. Ceny również są dość atrakcyjne, możesz tutaj sprawdzić sobie cennik https://www.ddpartner.com.pl/cennik Taka dzienna opłata zaczyna się już od 54zł , więc moim zdaniem to stosunkowo mało za te samochody, które mają w swojej ofercie.

daleka

Post autor: daleka » pt lis 10, 2017 8:01 am

Napisz tylko gdzie. Przecież to ma znaczenie...

boyanger

Post autor: boyanger » sob lis 18, 2017 6:50 am

Kurde te wypożyczalnie to kupa kasy ! oglądałem kiedyś i serio sporo chcą za to. Lepiej chyba kupić jednak swoje, najlepiej nowe coby długo posłużyło i działało. Bo z uzywanymi to też różnie, trafi się jakiś cwaniaczek i będzie próbował nam kit wcisnąć. A tutaj mamy pewne, nowe, z salonu. A jak się ostatnio orientowałem to na tych wyprzedażach na koniec roku teraz na przykład w Peugeocie to ceny są na serio spoko spoko.

Shark

Post autor: Shark » sob gru 02, 2017 6:32 am

A czy w ogóle warto wypożyczać samochody ? Ja ostatnio zastanawiałem się nad tym tematem i znalazłem nawet rent car Częstochowa https://www.express.pl/ jednak zastanawiam się czy wypożyczać. W sumie pilnie potrzebuje samochód, a mój niestety jest w naprawie i długo tam posiedzi. Co myślicie o tej firmie i ogólnie o pomyśle wypożyczania ? Chętnie posłucham jakiś Waszych sprawdzonych opinii

Odpowiedz