Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Medycyna estetyczna

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

intia

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: intia » pn paź 02, 2017 11:04 am

Ja się zdecydowałem w zeszłym roku na zabieg w klinice medycyny estetycznej, dokładnie tu http://www.bellisana.pl/medycyna-estety ... potliwosc/ powiem wam, że jestem zadowolony i to bardzo. Moje problemy znikneły kompletnie, dużo ludzi uważa, że takie operacje są szkodliwe, ale ja twierdze wręcz przeciwnie

magdar

Post autor: magdar » czw paź 05, 2017 2:44 am

Jeżeli decydujemy się na zabieg warto zapoznać się z kliniką do której zamierzamy iść :) Jedną z najlepszych klinik w Warszawie jest
Medical Estethic, lekarze z kilku letnim doświadczeniem oraz wykwalifikowany personel, chirurg plastyczny to osoba której powierzamy nasz wygląd, musi więc musi to być ktoś doświadczony. Warto zapoznać się z kliniką ;)

RobBar
Kontaktowanie:

Post autor: RobBar » czw paź 05, 2017 4:54 am

Jestem za medycyną estetyczną jeśli jest to wszystko robione z głową. Zdarza się, że niektóre osoby przesadzają i się uzależniają od takich zabiegów.

fron

Post autor: fron » wt paź 24, 2017 5:29 am

Słuchajcie, zauważyliście też że coraz więcej ludzi korzysta z medycyny estetycznej i to już nawet mężczyźni, nie boją się mówić o tym że mają jakieś kompleksy, że coś im nie pasuje i jest jak kula u nogi w wyglądzie. Jakby ktoś chciał otworzyć taki gabinet to godnym polecenia sklepem z wyposażeniem jest ten https://cosmed24.pl/katalog/19-medycyna-estetyczna/ , naprawdę sporo tu znajdziecie a najważniejsze to fakt że wszystko jest bardzo wysokiej jakości.

Justynaa

Post autor: Justynaa » śr paź 25, 2017 8:59 am

Ja tam nie mam nic przeciwko, żeby korzystać z takich zabiegów ;)
Sprawdź sklep Allprints bluzy z nadrukiem. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » śr lis 01, 2017 10:37 am

Jasna sprawa, każdy powinien dbać o swoje ciało i skórę i od czasu do czasu udawać się na zabiegi w takie miejsca jak Laguel. To pozwoli Wam na utrzymanie ciała w świetnej kondycji przez lata. Zajrzyjcie do https://www.laguel.pl/zabiegi-na-twarz-i-cialo i sami się przekonajcie, jak duże może Wam to przynieść korzyści.

eloM10

Post autor: eloM10 » pt lis 03, 2017 7:29 am

Na pewno jednym z ciekawszych zabiegów medycyny estetycznej obecnie jest kwestia nici pdo kraków. Nie wiem czy w ogóle kiedyś o tym czytaliście, bardzo fajna sprawa dla wszystkich ludzi, którzy chcą co nieco zmienić w swoim wyglądzie relatywnie niewielkim kosztem i nakładem sił. Serdecznie polecam!

dayzi

Post autor: dayzi » pn lis 06, 2017 6:45 am

Moim zdaniem nie warto robić sobie takich zabiegów bo to wygląda strasznie...

Yodaman

Post autor: Yodaman » śr lis 08, 2017 8:53 am

Ja nie jestem zwolennikiem medycyny estetycznej i moim zdaniem takie zabiegi to strata pieniędzy...

piniondz19

Post autor: piniondz19 » śr lis 08, 2017 12:22 pm

Czemu niby nie jesteś zwolennikiem tego typu medycyny?

marionetti

Post autor: marionetti » pt lis 10, 2017 4:09 pm

Ja osobiście nie chciałbym żeby moja żona robila sobię jakąkolwiek operacje plastyczną :)

Arkadiusz1

Post autor: Arkadiusz1 » ndz lis 12, 2017 8:14 am

Faktycznie, teraz coraz więcej osób korzysta z tego typu zabiegów i bardzo sobie to chwalą. O ile kwestie zmiany wyglądu faktycznie mogą budzić różne emocje, o tyle takie zabiegi jak podologia, powinny być czymś normalnym. Zajrzyjcie do gabinetu https://ekspert-stop.pl/ i zobaczcie, jak Wasze zdrowie i samopoczucie może zmienić się po takiej wizycie.

adzieciolowicz

Post autor: adzieciolowicz » śr lis 15, 2017 6:57 am

Niby to prawda, że wiele osób korzysta w dzisiejszych czasach z dobrodziejstw medycyny estetycznej, ale jednak wciąż uważam, że czasem wystarczy mała zmiana w doborze kosmetyków pielęgnujących naszą twarz i zmiana przychodzi natychmiastowo, więc takie zabiegi mocne są niepotrzebne. Ostatnio na http://www.perfektkosmetyka.pl/o-pielegnacj-twarzy/ czytałam co robić jak mam skóre naczyniową :)

Loginz1

Post autor: Loginz1 » śr lis 15, 2017 9:51 am

Mi osobiście w ogóle nie podobają się takie zabiegi i nie wiem jak można z nich korzystać...

Odpowiedz