Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jak dbacie o własny wygląd?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Bihoki

Re: Jak dbacie o własny wygląd?

Post autor: Bihoki » pt wrz 15, 2017 12:42 pm

Jeśli chodzi o wygląd i jak o niego dbać to według mnie podstawa jest dobry makijaż. Ja używam tylko najlepszych kosmetyków takich jak na przykład Double Wear Stay-in-Place Brow Lift Duo podwójna kredka do brwi 04 Blonde Brown. Na prawdę świetna kredka i polecam wam ją jeśli chcecie wyglądać lepiej niż kiedykolwiek! Szczególnie przyda sie jeśli wybieracie sie na jakąś imprezę!

miskant

Post autor: miskant » pn wrz 18, 2017 1:36 am

Makijaż i ubranie to nie wszystko, trzeba też pamiętać o takich detalach jak na przykład wygląd naszych paznokci. Takie rzeczy mogą o nas wiele powiedzieć, w przypadku damskich paznokci nawet kolor na jaki je malujemy może mieć znaczenie: http://www.papilot.pl/moda/co-kolor-paz ... ie,35122,1

marzenloka

Post autor: marzenloka » wt wrz 19, 2017 7:02 am

Ja robię sobie domowe zabiegi urodowe. To mnie też w dużym stopniu odpręża.

Symeon747

Post autor: Symeon747 » śr wrz 20, 2017 2:18 am

Codziennie mini zabiegi w domowym zaciszu i tak naprawde nie trzeba żadnych cudów na kiju ^^.

Karolina Piech

Post autor: Karolina Piech » wt paź 03, 2017 4:44 am

A ja właśnie - w trosce o swój wygląd wybieram się niebawem na tego typu szkolenie z profesjonalną stylistką. Przyznam, że już się doczekać nie mogę, bo sama jakoś totalnie nie czuję mody i stylu.

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » wt paź 03, 2017 6:19 am

Czasem to az nie ma o co dbać.

Nessylu

Post autor: Nessylu » wt paź 03, 2017 6:20 am

Rzadko na siłowni, częściej w domu. :)

czarekpazur

Post autor: czarekpazur » wt paź 03, 2017 7:12 am

Chodzę na siłownię i jem zdrowo. Ładnie wyglądam i ładnie pachnę :)

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » śr paź 04, 2017 9:46 am

Ja swoim wyglądem zbytnio nie zawracam sobie głowy.

KarinaM

Post autor: KarinaM » czw paź 05, 2017 6:17 am

Ja staram się zawsze mieć perfekcyjny makijaż, to naprawdę ponosi moją pewność siebie i zwraca uwagę innych osób. Ostatnio szczególnie lubię jeszcze podkreślić efekt makijażu sztucznymi rzęsami, zamawiam je w sklepach kosmetycznych internetowych, dokładniej takie Ardell https://puderek.com.pl/rzesy-i-kepki/29 ... kator.html i doklejam na jakieś ważne wyjście czy imprezę, efekt zachwyca wszystkich.

metek67

Post autor: metek67 » pt paź 06, 2017 8:44 am

Zdrowo jej i ćwiczę każdego dnia.

Helenka90

Post autor: Helenka90 » pt paź 06, 2017 11:10 am

Dieta, dieta, dieta i jeszcze raz Dieta. Plus oczywiście ćwiczenia i aktywny tryb życia. Nic więcej nie trzeba :|
Prowadzę salon medycyny estetycznej i korzystam z szerokiej gammy znieczuleń tak aby klientki były zadowolone - a to strona internetowa z moimi "zastrzykami" :-)

Racianka

Post autor: Racianka » czw paź 12, 2017 1:41 am

No wiadomo, każda kobieta chce być piękna, warto popracować nad swoją dietą, jakieś ćwiczenia, no i kosmetyki. Z nowości to słyszałam że super dla skóry jest [url=http://www.lorealparis.pl/skin-perfection.aspx]L'Oreal Paris Skin Perfection[url] Używa może któraś? Bo już parę znajomych mi to polecało więc musi się świetnie sprawdzać

Odra-Waw

Post autor: Odra-Waw » ndz paź 15, 2017 3:24 pm

Witamina C czy w formie dostarczania do wewnątrz, czy używana zewnętrznie w kosmetykach, pozwala na zachowanie zdrowia i młodości. Słyszałyście może o serum regenerującym Auriga Flavo-C https://www.apteka-melissa.pl/produkt/a ... l,643.html Kosmetyk zawiera duże stężenie witaminy C, aż 8%, a do tego z miłorzębu japońskiego 30%, co opóźnia pojawienie się pierwszych zmarszczek oraz wzmacnia procesy naprawcze skóry. Serum nadaje się do każdego typu cery osób w każdym wieku, a szczególnie pomaga w korekcji zmarszczek i linii mimicznych oraz zapobiega fotostarzeniu się skóry. Również nadaje się do pielęgnacji skóry szarej i zmęczonej.

Dramatikos

Post autor: Dramatikos » ndz paź 15, 2017 3:45 pm

szczerze mówiąc to nie należę do urodziwych osób, więc nie mam jak dbać o mój wygląd

Odpowiedz