Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Konferencja w Krakowie

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

lammiss23

Konferencja w Krakowie

Post autor: lammiss23 » śr mar 15, 2017 9:47 am

Szef zlecił mi znalezienie odpowiedniego miejsca na konferencję firmową w Krakowie. Na razie znalazłem taki hotel http://www.hotelsecesja.pl. Wygląda bardzo fajnie i sala konferencyjna też jest super. Myślicie, że mój szef będzie zadowolony z takiego miejsca? Bo mi sie bardzo podoba

mikeonex
Kontaktowanie:

Re: Konferencja w Krakowie

Post autor: mikeonex » czw mar 16, 2017 10:26 am

Dzięki za link

dalczer

Post autor: dalczer » czw mar 23, 2017 3:12 pm

Fajny link, ciekawa oferta, na pewno się przyda!

Awatar użytkownika
miguel
Kontaktowanie:

Post autor: miguel » wt mar 28, 2017 7:57 am

Czy polecicie coś relatywnie taniego na zorganizowanie konferencji na około 50 osób? Dla naszego oddziału firmy poszukujemy właśnie takiego miejsca w Krakowie, gdzie moglibyśmy zorganizować takie spotkanie, konferencję na kilkadziesiąt osób ze wszystkich naszych oddziałów.

Proszę o odpowiedź.

sandflower
Kontaktowanie:

Post autor: sandflower » wt mar 28, 2017 3:12 pm

Polecam sale WSE na studiach w Krakowie - http://www.wse.krakow.pl

atletka90

Post autor: atletka90 » sob lip 08, 2017 3:02 pm

Generalnie to każdy Ci powie, że nie ma lepszego miejsca niż expo w Krakowie :mrgreen: cóż, elegancja sama w sobie. Mało tego, kiedyś szef wkręcił się w organizację koncertu charytatywnego, którego byliśmy głównym sponsorem, i expo okazało się idealnym miejscem, świetna sala koncertowa kraków . A jaką konferencję będziecie organizować? Coś większego czy może regionalna? :D

babilasek18

Post autor: babilasek18 » sob lip 08, 2017 3:10 pm

Ja właśnie zbieram się do organizacji koncertu Raya Wilsona i szukam sali koncertowej, może skorzystam z Twojej propozycji Atletka ! :)

nara

Post autor: nara » pt lip 14, 2017 11:39 am

Miejsce wygląda całkiem przyzwoicie ale ja ostatnio szukająć takiej sali natknąłem się na tę stronę - centrum kongresowe - i sam zastanawiam się czy warto skorzystać z ich usług, może znajdzie się ktoś kto mial okazję i mógłby się wypowiedzieć lub polecić mi jakieś inne miejsce godne uwagi? :)

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » pn wrz 04, 2017 4:00 am

W samym Krakowie nie polecam, bo to może być uciążliwe. Natomiast na pewno warto pomyśleć o zorganizowaniu konferencji w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Hotelu Fajkier. W http://www.hotelfajkier.pl/konferencje-szkolenia zobaczcie sami, że to miejsce idealnie nadaje się na tego typu wydarzenia.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » pt paź 06, 2017 12:03 pm

Warto również się wybrać na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017, które może nas zainspirować i dostarczyć świeżej wiedzy w zakresie biznesu. Ja na pewno jadę, ktoś jeszcze się wybiera?

Sztoks

Post autor: Sztoks » czw paź 19, 2017 4:14 am

A ja słyszałem, że rewelacyjne miejsce to Hotel Europejski. Samo centrum, piękne wnętrza a ceny naprawdę niewygórowane.

Miecia

Post autor: Miecia » czw paź 19, 2017 4:25 am

To prawda :) I mają kilka sal do wyboru. Od malutkich do wielkiej, balowej :)

Sońka

Post autor: Sońka » czw paź 19, 2017 4:31 am

A ja słyszałam, że te sale do wynajęcia są też niezłe :) I mają pełne zaplecze jeśli chodzi o organizacje szkoleń. Znacie?

vikq

Post autor: vikq » czw paź 19, 2017 9:08 am

Ja byłam na Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017. Dowiedziałam się wielu ciekawych informacji na temat biznesu. Wystąpienie Güntera Verheugena było niezwykłe!

Odpowiedz