Witamy na Forum Polonii w Dallas!

dieta ?

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

xx34

dieta ?

Post autor: xx34 » czw mar 16, 2017 6:53 am

Kobiety te mniejsze i te większe! Czy może jesteście obecnie na etapie zmiany swojego życia tj. odchudzanie? Nie mam dużej nadwagi, natomiast źle czuje się w swojej skórze, mam cellulit na pośladkach i poniżej (okolice ud). Podpowiecie mi od czego zacząć ? Dieta, sport? o suplement też chcę zapytać, a konkretnie GojiBerry1200. Zastanawiam się, czy wy również wspomagacie w jakiś sposób swój etap odchudzania?

346g

Re: dieta ?

Post autor: 346g » czw mar 16, 2017 6:59 am

Wydaje mi się, że dieta na początek. Sprawdzisz, czy akurat takie żywienie Ci pasuje, czy jesteś w stanie wytrzymać taki sposób żywienia. Co to suplementu GojiBerry1200 możesz stosować jak najbardziej, tylko pamiętaj że to wspomaga proces odchudzania, a nie zastępuje :)

classic

Post autor: classic » pt mar 17, 2017 7:23 am

Myślę, że prócz diety bardzo dobre będą ćwiczenia, które uelastycznią i ujędrnią Twoją skórę :)
Oryginalne części porsche w atrakcyjnych cenach.
http://www.classic-expert.eu/

23f

Post autor: 23f » pn mar 20, 2017 2:50 am

Dieta powinna być dostosowana do twoich potrzeb, to nie jest tak, że wybierzesz sobie byla jaką i ją stosujesz. Polecam zapisać się do dietetyka on, zdecydowanie pomoże dobrać odpwowiednie żywienie. Jeżeli chodzi o suplement to GojiBerry1200 ten jest bezpieczny i sprawdzony przez moje koleżanki.

sytka55

Post autor: sytka55 » wt mar 21, 2017 3:46 am

Suplementy na ogół są bezpieczne,. Pamiętać jednak trzeba, że one są uzupełnieniem diety oraz treningów, bez których cięzko osiągnąć wymarzoną sylwetkę. takie suplementy na podstawie ekstraktów z jagód, są dobrym rozwiązaniem.

dali09

Post autor: dali09 » śr mar 22, 2017 3:04 am

Jak dieta :P nie ma diety.

buja

Post autor: buja » śr mar 22, 2017 4:52 pm

Dali, jak masz świetną figurę to nie musisz mieć diety :D Ja z resztą też nie potrzebuje aczkolwiek czytałam o dzialaniu GojiBerry1200 i gdybym miała brać jakiś suplement, to byłby to właśnie ten. Obecnie zajmuje sie tylko sportem do fanu, gramy z koleżankami czasem w koszykówkę ;)

ryszard432

Post autor: ryszard432 » ndz mar 26, 2017 1:00 am

fajna to jest nawet dieta

yearsowa

Post autor: yearsowa » pn mar 27, 2017 8:45 am

tez sie odchudzam, jakos od nowego roku zaczęłam - silownia, pilates, teraz wkroczy bieganie, stopniowo sobie zwiększam intensywnosc treningów.do tego codziennie wypijam podczas posiłków superLinie, to taka herbatka odchudzająca (ziolowa) malwa tea, nasteonym krokiem będzie Ziołowa Fantazja zawierająca kombinację ziół przyspieszających spalanie tłuszczu. Już mi 4 kg zeszło, jeszcze 4 i będę usytasy !!

Razir

Post autor: Razir » pn mar 27, 2017 2:08 pm

każda dieta ma w sobie coś ciekawego, ale warto zadbać o dobre odżywianie!

alexis

Post autor: alexis » wt kwie 04, 2017 6:07 am

Prócz diety trzeba jeszcze ćwiczyć. Bez ćwiczeń nawet najlepsza dieta nie zdziała cudów.
Jak wytępić korniki z drewna? Z nami Ci się uda!
http://www.korniki-drewno.pl/

Awatar użytkownika
mikosza

Post autor: mikosza » pt kwie 07, 2017 2:04 am

a właśnie, że sama dieta może zdziałać cuda. Wszyscy trenerzy Ci powiedzią, że 90% sukcesu to właśnie dieta

Cezo

Post autor: Cezo » czw kwie 13, 2017 10:16 am

ale dietę warto dobrać do aktywności i wagi

mantra33

Post autor: mantra33 » sob kwie 22, 2017 3:09 pm

Wiecie co nie zawsze warto inwestować w komercyjne diety. Co jak co powinnaś poczytać np o działaniu oleju rzepakowego http://pokochajolejrzepakowy.eu/ . Można dzięki temu zrobić pysznej jedzenie, elegancko doprawić czy coś upiec. Najważniejsze w takiej diecie są kwasy omega3 :)

alka

Post autor: alka » śr maja 17, 2017 9:46 am

Często ludzie pytają, czy da się odstawić cukier. Ja uważam, że trzeba odstawić cukier, tym bardziej że działa jak narkotyk i doprowadza często do trądziku. Poczytajcie koniecznie o tym na blogu http://biowitalni.pl/blog/czy-da-sie-od ... i-104.html . To pierwsza część artykułu, drugi jest również na stronie.

Odpowiedz