Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Warsztat samochodowy prowadzony przez Polaka

Polskie sklepy i firmy... Put info about your business in DFW....

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
Rejql

Warsztat samochodowy prowadzony przez Polaka

Post autor: Rejql » czw kwie 06, 2006 12:46 am

Witam
Polecam wam warsztat samochodowy prowadzony przez Polaka.
"Perfect Auto Service". Jest to niezalezny warsztat (nie nalezy do sieci).
Robi blacharke (widzialem komore do lakierowania), klimy (mnie naprawil), robi tez state inspection, przeglady itd...

Zaklad robi dobre wrazenie, jest posprzatane i czysto.
Wlasciciel mowi po polsku i odbiera telefony (214-350-8900).
Jestem bardzo zadowolony, mnie go polecil inny Polak, ktory u niego naprawial samochod.

Wlasciel nie naciaga, ze trzeba wszystko wymienic. W Firestonie kazali mi zrobic usatwienie kol jak najszybciej,
on pomierzyl bieznik i stwierdzil ze wcale nie musze, ale jak chce to mi moze zrobic, bo ma urzadzenia. (Chyba kazdy to zna, ze jedzie wymienic olej,
a przy odbiorze zalecaja wymienic pol samochodu ;)

Milo, kulturalnie i na czas. Ceny tez rozsadne. Mozna umowic sie na czesci nieorginalne "after market", albo orginale.

Polecam i pozdrawiam
adres:
2403 Community Dr
Dallas, TX 75220

mapa:
http://maps.google.com/maps?q=2403+Comm ... 6,0.013561
Ostatnio zmieniony wt sie 01, 2006 6:05 pm przez Rejql, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość

Post autor: Gość » pn lip 31, 2006 4:15 pm

Jakie jest numer telefonu?

Gość

Post autor: Gość » pn lip 31, 2006 4:15 pm

Jaki jest numer telefonu?

Awatar użytkownika
Rejql

Przczytaj dokladie posta, znajdziesz numer

Post autor: Rejql » pn lip 31, 2006 5:40 pm

Przeczytaj dokladnie posta, znajdziesz numer ;-)

Ale dla pewnosci, jeszcze raz
214-350-8900
Ostatnio zmieniony wt sie 01, 2006 6:04 pm przez Rejql, łącznie zmieniany 1 raz.

Chartynka

Post autor: Chartynka » wt sie 01, 2006 5:52 pm

(214) 350-8900

Chartynka

Post autor: Chartynka » wt sie 01, 2006 5:54 pm

Tak dla pewnosci 8)

Awatar użytkownika
Rejql

Texas Polonia Dallas

Post autor: Rejql » wt sie 01, 2006 6:07 pm

Dzieki za informacje i czujnosc ;-)

Numer juz poprawilem.

aqq

w sprawie mechanika

Post autor: aqq » pn maja 11, 2009 12:10 am

co do rzetelnosci to powiem swoja historie;
- za wymiane alternatora ( jest na samym wierzchu, bezproblemowa wymiana) policzyl mi $95 mimio ze wczesniej mialo byc 85. mexyki obok w warsztacie chcieli mi to samo zrobic za 40...
- alternator mial kosztowac $120. sprawdzilem w napa i zadzwonilem ze mam swoj za 100. to wtedy sie okazalo ze jednak ten jego bedzie po 75...
- pierwszy raz spotkalem sie w usa z tym zeby powazny warsztat liczyl sobie $ 7 za naladowanie akumulatora a za wkrecenie jednej zgubionej sruby $2,5...tym bardziej ze za sama wymiane ( max 30 min czasu) policzyl $95.

coz, na reputacje trzeba sobie zasluzyc ale jak sie traktuje klienta jak polglowka nie potrafiacego liczyc i myslec to sie traci i reputacje i klientow

Awatar użytkownika
arabella

Post autor: arabella » czw maja 14, 2009 2:02 am

bylo samemu zrobic, takie sa stawki i tak ci tadek malo policzyl.
mexyki obok nieplaca podatkow i niemaja gwarancjii, srednia cena za ta robote w "warstacie" duzej firmy to od 250$ w gore jak jest na wierzchu.

edit : a za wymiane srubkii to minimum 45$ od sztuki
Obrazek

nie_mechanik

Samochody

Post autor: nie_mechanik » pn maja 18, 2009 8:01 pm

Ja bylem u Tadka i jestem zadowolny.
Nie uwazam, zeby mnie naciagal, albo cos...
Pojedz sobie do jakiegos sieciowego zakladu to sie dopiero zdziwisz na ceny itd..

A jak wolisz meksykanska jakosc to juz twoja sprawa...
Jak sam nie umiesz naprawic to za wiedze trzeba placic (wcale nie tak duzo, duzo wiecej bys zaplacil w sieciowym warszatcie)

aqq

Post autor: aqq » sob sie 15, 2009 12:31 pm

do nie-potafiacych czytac ze zrozumieniem

-nie uwazam ze Tadek mnie oszukal, naciagnal czy ze zle zrobil swoja robote.
-wiem ze mexyki nie placa podatkow ( ale tak jak nie intersuja mnie nielegalni polacy tak samo nie przeszkadzaja mi nieplacacy podatkow mexykanie)
- zdaje sobie sprawe ze u dilera zaplacilbym wiecej i jestem swiadom ze za wlasna ignorancje trzeba placic

Po prostu dolaczylem swoja opinie nt warsztatu Tadka. Alternator dziala poki co bez zarzutu, nie mam powodow do narzekan - to tyle od strony technicznej. Zas od strony biznesowo-finansowej uwazam ze elementarna uczciwosc, i powazne potraktowanie klienta gwarantuje to, ze klient zawsze tam wroci i jeszcze w miedzyczasie kogos przyprowadzi. czyli - zadowolenie klienta podstawa kazdego (uslugowego) biznesu.

do arabelli:
jezeli twoj mechanik liczy ci $45 za wkrecenie jednej zgubionej srubki to polecam ci mojego [972-554-4544 lub 1518 E.Grauwyler Road, Irving, 75061] .
wierz mi, ze jezeli jest to zwykla sruba/srubka ( taka co w home depot czy w napie kosztuje 15 - 40 centow) a nie oryginalna srubka do jakiegos cuda z lat 50-tych i do tego sprowadzana na zamowienie, to moj mechanik nic ci za to nie policzy, tylko ci powie ze jej brakowalo a ty zadowolony wrocisz do niego nastepnym razem:)

filipinka87

Re: Warsztat samochodowy prowadzony przez Polaka

Post autor: filipinka87 » pt paź 21, 2016 5:33 am

Do takich miejsc jak warsztat samochodowy na pewno przyda się odkurzacz warsztatowy . Nie ważne czy działalność jest w Polsce czy zagranicą, wszędzie trzeba go ogarnąć, aby przyciągała czystość klientów. Bo większość warsztatów niestety jest okropne.

nikoraskol

Post autor: nikoraskol » pn lis 28, 2016 3:56 am

Ja też jestem zadowolony z jego usług, zresztą nie jeden raz u niego byłem. ;)

jjusti18

Post autor: jjusti18 » sob kwie 01, 2017 1:28 pm

Witam wszystkich,
chciałabym się z Wami podzielić moim nowym odkryciem, a mianowicie doskonałym kompresorem marki ALMiG. Ostatnio go kupiłem do prac warsztatowych i jest bardzo zadowolony. Sprzęt jest bardzo wydany i wysokiej jakości, sprawdza się w najróżniejszych warunkach. Jeżeli ktoś szuka dobrej sprężarki to polecam zakup tej firmy. Dla zainteresowanych pozostawiam link:
http://www.almig.pl

nidforspid

Post autor: nidforspid » sob maja 20, 2017 6:14 pm

Wow stronka internetowa naprawdę zachęta do skorzystania z prowadzonych przez niego usług. Fajna sprawa!

Odpowiedz