Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Lotnisko i parking?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Riqi22

Lotnisko i parking?

Post autor: Riqi22 » czw lip 09, 2015 2:33 am

Witam wszystkich. Mam właśnie pytanie takie do całej Polonii :-) w końcu przylatujemy do Polski na wakacje. Nie byliśmy tutaj już latami, wiadomo, że koszty podróży są bardzo duże... Tyle tylko, że troszkę nie zgrał nam się termin przylotu, bo nasza rodzina w Warszawie, u której się zatrzymujemy będzie w tym czasie jeszcze na urlopie, bez możliwości wcześniejszego powrotu do domu... My biletów też nie możemy przebukować i w związku z tym interesuje nas Modlin i jakiś tam strzeżony parking, żeby 4 dni przekoczować. Słyszeliśmy, że takie parkingi oferują także noclegi i to o wiele tańsze, niż w hotelach, więc dwie pieczenie na jednym ogniu można upiec – bezpiecznie postawić samochód i przenocować za połowę ceny:-) Możecie polecić takie parkingi, z noclegiem? Dziękuję z góry:-)

eliza99

Post autor: eliza99 » czw lip 09, 2015 9:29 am

Z tego, co ja kojarzę jest taki parking dobrze szczerzony wiem, że biorą na 14 dni była taka w sumie promocja 144 złote chyba i to się opłacało a blisko tego był hotelik gdzie można było przenocować czy też dobrze zjeść. Nie wiem, czy to się nie nazywa Orange nie pamiętam dokładnie, ale wpisz sobie w stronę parking Modlin i ci wyskoczy prawdopodobnie ten parking.

pawel85

Post autor: pawel85 » czw lip 09, 2015 4:26 pm

Teraz jest sezon turystyczny, więc ruch może być całkiem spory w okolicy lotniska, a co za tym idzie również zapotrzebowanie na miejsca parkingowe może być duże.. Ogólnie rzecz biorąc to poza sezonem raczej nie ma problemów ze znalezieniem miejsca na parkingu w okolicy modlina, ale teraz rzeczywiście warto poszukać w necie kilku parkingów, żeby mieć możliwość awaryjną.

Jowinsorr

Post autor: Jowinsorr » pt lip 10, 2015 5:19 am

Lotniska w Polsce to jest jakiś żart i nic więcej... Jak przylatuje się do Dallas to jest z milion razy lepiej niż na Polskim lotnisku.

kozia88

Post autor: kozia88 » ndz lip 12, 2015 5:18 pm

Szczerze mówiąc to nigdy nie słyszałem o takiej opcji, ale chętnie o niej poczytam, bo sam niedługo mogę potrzebować takiego rozwiązania (na 90% będę w podobnej sytuacji)...w związku z czym przyłączam się do pytania i z niecierpliwością czekam na jakieś wpisy i opinie od osób, które skorzystały i mogą podzielić się własnymi doświadczeniami i opinią :)

janka

Post autor: janka » wt lip 14, 2015 3:37 am

Ja też nie korzystałam z tego typu opcji, ale moi znajomi owszem i byli bardzo zadowoleni z tego parkingu: http://modlinparking.pl/o-firmie/ ;) Nie wiem czy to nadal aktualne, ale jeżeli zostawiasz auto na parkingu Modlina, wówczas na hotel i jedzenia są jakieś zniżki, ale dokładnie nie wiem jak to działa... Trzeba by było poczytać w internecie jak to wszystko działa, ale na pewno pozostawienie samego auta bez skorzystania z noclegu jest dużo droższe.
Ostatnio zmieniony czw lip 30, 2015 4:38 am przez janka, łącznie zmieniany 1 raz.

Riqi22

Post autor: Riqi22 » pn lip 20, 2015 3:27 am

Więcej głosów jest na tak, ale nie macie doświadczenia w tym temacie, tak jak my...((( może jeszcze poczekam na jakieś konkretne porady, może ktoś realnie próbował już tej opcji i będzie wiedział, czy warto i jak to jest w realu...) Mamy jeszcze troszkę czasu, więc myślę, że warto poczekać:-) A, i nie chcieliśmy porównań lotnisk, bo to nam nic nie daje, i tak nie mamy wyboru, więc nawet nie zastanawiamy się nad tym tematem, które lotnisko jest lepsze - w Dallas czy w Polsce...))

Trinas

Post autor: Trinas » wt lip 21, 2015 3:29 am

A finansowo też Cię interesuje porównanie?

Hajnermii

Post autor: Hajnermii » czw wrz 10, 2015 4:49 am

Jak tam wygląda cena biletów ? bo ja chciałem polecieć dallas i nie wiem ile to będzie kosztować. Pozdrawiam.

marylka33

Post autor: marylka33 » wt gru 15, 2015 11:27 am

Z Modlina kilka razy dziennie kursują bardzo wygodne
busy https://www.modlinbus.pl/strony/page/do ... wy-centrum wiec nie ma potrzeby, aby koczować bez sensu na lotnisku, lub w hotelu w okolicach lotniska. Ja wolałabym ten czas spędzić jeszcze gdzieś w przyjemniejszym dla oka otoczeniu.

GrazkaaW
Kontaktowanie:

Post autor: GrazkaaW » czw sty 14, 2016 4:36 pm

Zazwyczaj zostawiam samochód pod domem i jadę taksówką na lotnisko i dzięki temu nie mam problemów z zostawieniem samochodu. Z lotniska wyjeżdża bardzo dużo busów i autobusów.

badchoice34
Kontaktowanie:

Re: Lotnisko i parking?

Post autor: badchoice34 » czw kwie 21, 2016 11:23 am

Na pewno cos znajdziesz

leski

Post autor: leski » czw cze 09, 2016 3:50 am

Warszawa pod względem miejsc parkingowych ma jeszcze naprawdę wiele do zrobienia. I na Modlinie i w centrum mam problem z miejscem parkingowym. Zacząłem korzystać z tej aplikacji: parkz i sprawdza się póki co całkiem nieźle. Sprawdza, gdzie mogę zaparkować i od razu dostaję info. Super sprawa.

mozi

Post autor: mozi » pt cze 10, 2016 7:02 am

Nie ma nigdzie idealnie, ale na pewno jakieś miejsce parkingowe się znajdzie.

marina

Post autor: marina » wt cze 21, 2016 6:54 am

Warszawa miasto zakorkowane, ciężko z parkingami ale na pewno coś się znajdzie ;)
Jak skutecznie schudnąć - no to zaczynamy

Odpowiedz