Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Czy nad jeziorem Lewisville jest plaza?

Co mozna robic ciekawego w Dallas, Forth Worth, TX i nie tylko....
Piotras

Czy nad jeziorem Lewisville jest plaza?

Post autor: Piotras » ndz lip 15, 2007 6:28 pm

Dzis probowalismy sie dostac z dziewczyna na jakas plaze nad tym jeziorem. Krazylismy dosc dlugo, az w koncu dojechalismy do jakies mariny gdzie wjazd byl za 10 dolcow. Czy jest nad tym jeziorem jakas dzika plaza?moze na trasie 407 przy poludniowej stronie?Dzieki za pomoc.

Awatar użytkownika
Felocity

Post autor: Felocity » pn lip 16, 2007 7:48 pm

...Czesc Piotras, ja mieszkam nad jeziorem Lewisville i po drugiej stronie jeziora jest takie jedno miejsce ale trudno jest je nazwac plaza, woda i piach sa bardzo zanieczyszczone w tym miejscu i nie polecalabym kapieli. Niestety przykro jest mi stwierdzic ale spowodowane jest to tym, ze wiekszosc biednych spanish people traktuje to miejsce jak "chlew" , przyjezdzaja tam przewaznie na weekend z dziecmi, pozostawiajac po sobie tony smieci i zuzyte pieluchy dzieciece w jeziorze. Szczerze razdzilabym zaplacic te $10 i wjechac do parku, gdzie jest ladnie i czysto, jest tam jedno miejsce przezanczone do kapieli ( w miare czyste) oraz kilka ramp boat-owych, playground dla dzieci, sciezki wyznaczone do spacerowania po lesie, public restrooms, miejsca przeznaczone na grill, a takze miejsce do grania w siatkowke na piachu. Tak wiec, jesli macie sie ochote tam wybrac na pol dnia badz tez caly dzien, to mysle, ze nie powinniscie zalowac. Szkoda, ze jestem teraz na wakacjach na Florydzie poniewaz chetnie pokazalabym Wam okolice...

Pozdrawiam...Ola...
...Know thyself...

Piotras

Post autor: Piotras » czw lip 19, 2007 10:29 pm

Ten park miesci sie od strony poludniowej czy wschodniej jeziora?Mysle ze tam jest kilka takich miejsc. Pojedziemy tam w ktorys weekend. Narazie mam problem ze znalezieniem pracy tylko z potwierdzeniem aplikacji o numer socjalny. Musze czekac jeszcze 3 tyg na numer, ale chyba wczesniej zalapie sie do McDonalda. A chcialem tego uniknac!!! Bede tu do polowy pazdziernika wiec pewnie bedziemy mieli okazje sie spotkac. Pozdrawiam cieplo!!!

Odpowiedz