Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Moja ulubiona restauracja...

Co mozna robic ciekawego w Dallas, Forth Worth, TX i nie tylko....
kasmiss
Kontaktowanie:

Re: Moja ulubiona restauracja...

Post autor: kasmiss » czw wrz 14, 2017 2:52 am

Ja lubię wpadac na burgery do R+D Kitchen :D

Nawada
Kontaktowanie:

Post autor: Nawada » czw wrz 14, 2017 6:28 pm

Ja nie mam jakiejś swojej ulubionej kuchni. Lubię i włoską i meksykańską i polską :D A jeśli chodzi o restauracje, to zdecydowanie Stara Zajezdnia. Pyszne jedzonko i bardzo fajne menu :)

Jadwiga8

Post autor: Jadwiga8 » pt wrz 22, 2017 2:00 am

Ja słyszałam, że pizzeria Tina z Krakowa jest super :) Kojarzycie może to miejsce?

Mermagda0

Post autor: Mermagda0 » sob wrz 23, 2017 2:52 am

Lubicie prawdziwe amerykańskie jedzenie? Jeżeli tak to koniecznie spróbujcie steki road w restauracji Road American. Bardzo fajne miejsce jeżeli udajecie się na wycieczkę to Wrocławia, u mnie jest to już obowiązkowy punkt jak przyjeżdzam tam. Polecam!

bajka

Post autor: bajka » czw paź 26, 2017 5:39 am

Dobrych restauracji jak widać nie brakuje :) Ja niebawem muszę zorganizować spotkanie biznesowe i szukam czegoś odpowiedniego właśnie na taki biznesowy lunch. Sporo pozytywnych opinii czytałam na temat restauracji w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich http://www.rezydencjahotel.pl/pl/restau ... estauracji. Częsta zmiana menu, różnorodna, smaczna i zdrowa kuchnia. Myślę, że to idealne miejsce. Co sądzicie ?

Okrąglinek

Post autor: Okrąglinek » pt paź 27, 2017 5:36 am

Ja ulubionej restauracji nie mam, ale mam ulubiony pub! Kocham pić zimne, dobre piwko, a przede wszystkim lane z beczki. Może słyszeliście już kiedyś o http://mollymalone.pl/, bardzo fajny klimacik to spędzenia trochę czasu ze znajomymi, natomiast o smaku piwka już wspominać nie będę, po prostu spróbujcie sobie sami ;)

Roman77

Post autor: Roman77 » pt gru 01, 2017 3:58 am

Ja cenię sobie w restauracjach przede wszystkim możliwość poznania nowych smaków. Właśnie tego możecie doznać w Casa Italia w Warszawie. Serwują tam grappę Villa de Varda, której nie dostanie się nigdzie indziej. Warto skosztować tego trunku, który ma tak złożony, wyjątkowo ciepły aromat przy tak wysokiej zawartości alkoholu.

shilpa111
Kontaktowanie:

Post autor: shilpa111 » wt gru 12, 2017 5:47 am

hi guys
my favorite food like Andhra chicken Biryani and chili chicken is very famous in Andhra restaurant,that atmosphere is nice.

ISO 22000 Certification in Bahrain

Odpowiedz