Witamy na Forum Polonii w Dallas!

propozycje na dallas

Co mozna robic ciekawego w Dallas, Forth Worth, TX i nie tylko....
Awatar użytkownika
karollla

propozycje na dallas

Post autor: karollla » pn sty 30, 2006 6:36 pm

na razie sie rozeznaje na tym forum i nie wiem czy uda mi sie wpisac. ale jesli tak, propozycji co robic w dallas mam bez liku :D
i tak, jedna z propozycji jest wyjscie do filharmonii(polecam!);mozna tez udac sie w zasyfiale dipelum poskakac w obskurnych klubach albo posluchac jazzu na zywo w balcony club(lokal wielkosci puszki na tiune+zadyma papierosowa+3 czarnych jazz'ujacych panow); ale mozna tez isc do streap club'u i pozbyc sie kompleksow :D
kto ma inne propozycje?

Blondyna

czesc Karollla

Post autor: Blondyna » pn sty 30, 2006 9:40 pm

ja w sprawie tych klubów, które wymieniłaś na końcu... czy mogłabyś podac kilka adresów? - bo chciałabym się pozbyc kompleksów :P [/list]

Awatar użytkownika
karollla

Re: czesc Karollla

Post autor: karollla » wt sty 31, 2006 7:16 am

no zwariuje blondyna!:)
powiem ci, ze daleko nie trzeba szukac. kompleksow wyzbywamy sie tuz "za monopolowym"(northwest highway czy cos). enjoy ok!:)

Bartek

clubbin

Post autor: Bartek » pt sie 03, 2007 5:33 pm

Pergatory w downtown dallas to spoko klub, zwlaszcza dla mlodych ludzi. czwartki hip hop noc studencka, bardzo zywa impreza, jak ktos jest chetny do doleczenia pisz na bartek.kabasa@gmail.com, pozdrawiam

Odpowiedz