Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Lombard

Co mozna robic ciekawego w Dallas, Forth Worth, TX i nie tylko....
Gosc1

Lombard

Post autor: Gosc1 » sob lip 16, 2011 11:40 am

Czesc/dzien dobry
Zawiadamiam ze juz bilety sa wydrukowane i gotowe do kupna.
Pomagaja nam w tym Taste of Poland-For You w Plano oraz duga lokacja European Market and Deli w Dallas.
DZIEKUJEMY IM BARDZO ZA POMOC !!!!
Cena biletu $ 48 za jeden.
Sala jest wynajeta na 350 osob wiec czas nabyc bilety i miec na pierwszy koncert grupy Lombard w Teksasie.
Jak sa pytania to prosze smialo pisac na te lub thepolishcowboys@yahoo.com e-mail adres. ZAWSZE ODPISUJE.
Pozdrawiam i zapraszam na koncert - sroda -wrzesien 07 - 2011.

Polish Cowboy

oglaszaj swoja firme

Post autor: Polish Cowboy » sob sie 13, 2011 9:22 am

Czesc.
Greg sie klania. Ja i Sebastian jestesmy organizatorami koncertu LOMBARD. Pamietaj wrzesien 7 ,2011 . Bilet $48 . Chce rowniez powiedziec ze firmy moga ,za oplata, sie oglaszac podczas koncertu w rozne sposoby. Po wiecej szczegolow prosze o kontakt z nami na nasz e-mail THEPOLISHCOWBOYS@YAHOO.COM . Mowimy po PL i po ANG.
Dziekuje i zapraszam na koncert.
Jest to pierwszy , na zywo koncert calej grupy LOMBARD w stanie TX ( 5 muzykow ) , i jak bedzie dosyc zainteresowanych to zrobimy nastepne imprezy. Zawsze slysze : " nic sie w tym Dallas nie dzieje.. " Masz teraz okazje cos zrobic ,byc z Rodakami ,rozmawiac , spiewac, wypic drinka i cos przekasic i budowac wspomnienia ! Kilku Amarykanow tez juz kupilo bilety wiec bedzie tak " miedzynarodowo " : )

daniela87

Post autor: daniela87 » śr lip 22, 2015 7:05 am

No nie wierze..Lombard się ogłasza. Nie mam pojęcia jak to te lombardy funkcjonują, że mogą się jakoś tak normalnie utrzymywać. Trochę mnie to dziwi i trochę to dla mnie jest podejrzane. Oczywiście dodaję, że wielka moc tkwi w ebay to tam ludzie najczęściej sprzedają różnego rodzaju rzeczy.

Gość

Post autor: Gość » śr lip 22, 2015 12:40 pm

Lombard tu gral w 2011 roku !!! Spojrz na date ogloszen .

Gość

Post autor: Gość » śr lip 22, 2015 5:52 pm

daniela....Lombard to polski zespol rockowy, a nie sklep....co juz nie kojarzysz...

Gość

Post autor: Gość » sob lip 25, 2015 11:29 am

jak spojrzysz na Lombard strone lub ich facebook to zobaczysz ze grail w dallas w 2011. chcesz dowod to zobacz jak nie wierzysz.

Wferter

Post autor: Wferter » pt lip 31, 2015 6:08 am

Będzie w niedalekiej przyszłości ich kolejny koncert, czy nie mamy na co liczyć?

Gość

Post autor: Gość » śr sie 05, 2015 11:52 am

Kto wie czy ci co placili i sciagali Lombard na koncert do Dallas znow sie na takie duze pieniadze odwaza. Ze wpisow wyglada ze byl to Grzesiek i Sebastian co tutaj mieszkaja. Moze Polonia sciagnie ( ale watpie ) ten zespol lub inny . Zobaczymy. W zeszlym roku byly w Dallas Czerwone Gitary i tez fajny byl koncert. Ponoc jakis czlowiek z Chicago sciagnal Cz. G. i obziozl ich po Poloniach w USA wiec byli tez w Dallas. Nie przyszlo jednak duzo ludzi i czlowiek narzekal ze trudno z tego wyzyc wiec szanse raczej marne ale roznie to moze byc .

Gość

Post autor: Gość » śr sie 05, 2015 5:44 pm

w przeszlosci bylo paru wykonawcow w Dallas, ale bylo kiepsko z frekfencja....Nie mysle , zeby cos mozna bylo zorganizowac w tym zakresie...

Ppakkd
Kontaktowanie:

Post autor: Ppakkd » pt sie 28, 2015 5:21 am

Lombard był w Dallas? Jestem w szoku. Nie wiecie, czy będzie niedługo?

Odpowiedz