Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Moja ksiazka

Kacik muzyczny, literacki i filmowy...

Moderator: kris_k

Romka91
Kontaktowanie:

Post autor: Romka91 » wt mar 03, 2015 2:16 am

Jesli jesteś ciekawą osoba to myślę że warto przeczytać

standthis

Post autor: standthis » wt mar 03, 2015 1:26 pm

Że się tak zapytam to po prostu nieciekawe osoby tej książki nie mogą przeczytać ? Jest to zdecydowanie dla mnie takie masło maślane przecież : )chodzi wam o dobre książki to ja wam polecę taką jedną biograficzną i jest to zdecydowanie o Jerzym Dudku tym bramkarzu

mallasy

Post autor: mallasy » pn mar 09, 2015 4:37 pm

Tak to była bardzo dobra książka : ) fajnie się takie czyta bo oni się akurat w takich knigach traktują jak normalni ludzi i wcale się nie wywyższają ; )też akurat czytałem biografię o piłkarzu chyba tytuł chłopiec który zawsze się spóźniał a dzis jest pierwszy to jest o Messim ; )

kraturka

Post autor: kraturka » śr mar 11, 2015 9:13 am

Ja lubię takie książki romanse : ) w bardzo dobry nastrój mnie wprowadzają i akurat jest wtedy ok bo mam coraz to lepsze oraz większe myśli związane z moją kobietą. Jak się tak naczytam to po prostu wtedy wiem, że bardzo fajnie mi się z nią miło spędzi czas chyba wiecie o czym mówię bo akurat wtedy jest dla nas bombowo : D

BESTWALDEMAR90

Post autor: BESTWALDEMAR90 » pn mar 16, 2015 11:07 am

Bardziej lubię takie filmy jak fantastyczne : ) dobrze mi się przy tym odprężyć bo po prostu bardzo lubię coś przeczytać sobie do poduszki gdzie już jestem taki zmęczony po całym dniu ; ) tutaj najbardziej mnie urzekły takie dwie ''pozycje książkowe'' chodzi mi oczywiście o Harrego Pottera i także o Władcę Pierścieni.

dabadam

Post autor: dabadam » wt mar 17, 2015 3:52 am

Chyba mnie bardzo mocno przekonałeś do tego Harrego Pottera. Bo zawsze się zastanawiałem czy naprawdę warto po prostu to przeczytać a teraz już wiem, że właśnie tak. Moja taka ulubiona książka to jest zdecydowanie władca pierścienia, którego się czyta bardzo fajnie

userpro

Post autor: userpro » śr mar 18, 2015 4:19 pm

To teraz coś dodam ode mnie : ) jest to po prostu książka jedna z lektur w polskich szkołach jak - ludzie bezdomni. Bardzo dobra książka o historii z tego co pamiętam lekarza który po prostu chciał no wiecie poprawić sytuację najbiedniejszym i im bardzo z oddaniem pomagał ale chyba tam była kobieta której się to nie podobało

michael

Post autor: michael » czw mar 19, 2015 8:35 am

Ja mało książek czytam ale po prostu dla mnie najlepsza była akurat taka lektura za czasów szkolnych jaką pamiętam to po prostu - W pustyni i w Puszczy ; )) super była i po prostu nawet ją przeczytałam aż 2 razy i akurat w wakacje jak miałem więcej czasu też to przeczytałem

pejkir

Post autor: pejkir » ndz mar 22, 2015 2:17 pm

Dobre te książki ja się teraz przymierzam do przeczytania 50 twarzy greya ale czytam czytam i coś się niestety doczytać nie mogę ehh jeszcze ostatnio co przeczytałem 50 twarzy greaya to mi się to bardzo spodobało i po prostu akurat to właśnie było takie okej

nowoczesny

Post autor: nowoczesny » pn mar 23, 2015 5:01 am

Ostatnio nic niestety nie czytam i nic ciekawego nie mogę polecić : ( muszę jedynei skorzystać z waszych rad, które faktycznie są bardzo dobre. Ze szkolnych lat to ja tylko pamiętam taką książkę jak własnie - zbrodnia i kara, która była super.

zbyszeknowy

Post autor: zbyszeknowy » pn mar 23, 2015 2:59 pm

Jak nic nie czytasz to zdecydowanie musisz to zmienić i zacząć coś czytać. Na początek nie musisz regularnie pochłaniać nowych książek ale zdecydowanie będzie dobrze dla Ciebie jak no wiesz zdecydujesz się na coś takiego, że będziesz codziennie czytał tak przynajmniej te 20 do 30 minut i wtedy zobaczysz poprawę w swoim słownictwie i wypowiedziach

marysiak12

Post autor: marysiak12 » pn mar 30, 2015 9:24 am

Ja ostatnio lubię te książki z gatunku Development : ) ostatnio sobie po prostu przeczytałem coś takiego jak Uwolnij w sobie olbrzyma. Bardzo dobra książka może ona rzeczywiście po prostu bardzo mocno zmotywować do dalszego działania, które jest wskazanej jak ktoś chce osiągnąć jakiś sukces. Polecam ; )

cattwomen

Post autor: cattwomen » śr kwie 01, 2015 9:40 am

Rozumiem, że takie książki lubisz no i dobrze bo przynajmniej sobie coś czytasz i się rozwijasz : ) ja ostatnio sobie przeczytałem taką książkę biograficzną o moim ulubionym piłkarzu jakim jest właśnie po prostu Ibrahimowic : ) bardzo dobra to ksiażka była i mi się akurat przydała do tego, że poznałem historię takiego świetnego piłkarza.

kamikaza

Post autor: kamikaza » czw kwie 02, 2015 7:08 am

O to bardzo fajnie jak ktoś się jeszcze interesuję akurat biografią jakiś takich znanych ludzi ; )podoba mi się właśnie takie podejście jest ono bardzo dobre : ) moim zdaniem zawsze jest lepiej poczytać historię jakiegoś znanego piłkarza zamiast się zanudzać jakąś książką fantasy

bierow

Post autor: bierow » pt kwie 03, 2015 1:08 pm

Co z tego fantasy tak najbardziej w takim razie polecasz : ) ? Bo to też jest mój po prostu taki kierunek w którym zawsze szukam książek przecież...Jeśli chodzi o mnie to sprawa się przedstawia w taki sposób iż ja ostatnio sobie bardzo chętnie czytam kryminały na moim eczytniku

Odpowiedz