Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Humoru nigdy za wiele

Humor i satyra
piotrocha

Humoru nigdy za wiele

Post autor: piotrocha » śr cze 03, 2015 4:46 am

Wieczorami przed snem lubię sobie włączyć kabarety online i się pośmiać. Po całym dniu stresów w pracy należy mi się troszkę relaksu. Jakie są Wasze ulubione kabarety?? Mi bardzo odpowiadają śląski Kabaret Młodych Panów. Są przezabawni. A drugim kabaretem który lubię oglądać jest Ani Mru Mru. Ten chudszy Wójcik, który swoim wyglądem i posturą na scenie wywołuje u mnie uśmiech.

ideedee74

Post autor: ideedee74 » śr cze 03, 2015 5:36 am

Wyjątkowo się z tobą zgadzam, też bardzo lubię ten kabaret:-) ale niestety, nie mam czasu, żeby oglądać na bieżąco ich występy, kiedy puszczają ich w telewizji... Nie mam możliwości nagrywania tych programów, ale radzę sobie inaczej, oglądam to w tv online i to w dodatku za darmo:-) i kiedy chcę:-) Kocham neta, daje tyle możliwości, że wszystkie ograniczenia przestają istnieć!

Gość

Post autor: Gość » czw cze 04, 2015 11:57 am

Ja również lubię oglądać kabarety online i kabaret Ani Mru Mru. W internecie jest tego pełno. Drugim moim ulubionym jest Kabaret Moralnego Niepokoju. Oglądam go regularnie i nigdy mi się nie nudzi.

franky15

Post autor: franky15 » czw cze 04, 2015 12:16 pm

Witaj. Ja również lubię oglądać kabarety online i kabaret Ani Mru Mru. W internecie jest tego pełno. Drugim moim ulubionym jest Kabaret Moralnego Niepokoju. Oglądam go regularnie i nigdy mi się nie nudzi.
Ostatnio zmieniony śr cze 17, 2015 10:03 am przez franky15, łącznie zmieniany 1 raz.

KondratDevil70

Post autor: KondratDevil70 » czw cze 04, 2015 12:43 pm

Kiedyś lubiłem oglądać kabarety jednak w ostatnim czasie wydają mi się one coraz gorsze, nie wiem, możliwe, że to moje subiektywne, indywidualne odczucie, ale nie śmieszą mnie one w taki sposób. A co sądzicie o nowym gatunku, który się u nas pojawia, to znaczy już się pojawił, ale od niedawana zdobywa popularność, mianowicie - stand upy?

innocental1990

Post autor: innocental1990 » pt cze 05, 2015 1:42 pm

Hej, ja również uwielbiam oglądać kabarety online. Niektóre skecze mogłabym oglądać prawie non stop, ciągle mnie bawią. Również bardzo lubię Kabaret Młodych Panów, ostatnio występowali na Sopot Music Festiwal. Moim ulubionym kabaretem jest Neo-Nówka, uwielbiam ich poczucie humoru. W tym roku mają swoje 15 lecie, więc na pewno przygotują jakiś nowy bardzo śmieszny program.

masteryk

Post autor: masteryk » pn cze 22, 2015 9:55 am

- Prośbę swa motywuje tym, iż mam już kilkumiesięczne doświadczenie w pracy w handlu spożywczym, które zdobyłem pracując w dyskoncie spożywczym "Biedronka", gdzie aktualnie jestem zatrudniony. Jak już wyżej wspomniałem, aktualnie jestem zatrudniony w dyskoncie spożywczym "Biedronka".

mirela88

Post autor: mirela88 » wt cze 23, 2015 12:10 am

Ogłoszenia parafialne:

We wtorek cotygodniowa katecheza, tym razem na temat:
"Jezus chodzi po wodzie". Temat katechezy w przyszłym tygodniu:
"W poszukiwaniu Jezusa".

Spotkanie grupy terapeutycznej pomagającej wzmocnić poczucie własnej wartości w środę wieczorem.
Prosimy używać tylnych drzwi.

Zbychu

Post autor: Zbychu » wt lip 14, 2015 10:05 am

Małgosia przychodzi do mamy:
- Mamo, jak będę duża i znajdę sobie mężczyznę to jak wyjdę za mąż, to będzie tak jak Ty z Tatą?
- Tak, córeczko.
- A jak bym nie wyszła za mąż, to będę taką starą panną jak ciocia Ola?
- Tak, córeczko.
- No to kurcze, fajne perspektywy...

mieszek

Post autor: mieszek » śr lip 15, 2015 9:42 am

W kościele za chwile ma się odbyć ślub. Młoda para zbliża się powoli do ołtarza. Wśród zebranych gości jest mała dziewczynka, która szeptem pyta swoją mamę:
- Mamusiu, a dlaczego panna młoda jest tak ślicznie ubrana w białą sukienkę?
- Bo widzisz córeczko, ona chce wszystkim pokazać jaka jest bardzo szczęśliwa - odpowiada matka.
- To dlaczego pan młody jest ubrany na czarno?

Laurent

Post autor: Laurent » ndz gru 06, 2015 2:13 pm

Przychodzi facet do lekarza z teczką wyników badań.
Lekarz przegląda, przegląda, przegląda i w końcu mówi:
- Mam dla pana dwie wiadomości dobra i złą.
Na co pacjent:
- To ja tę zła najpierw poproszę.
- Ma pan raka prostaty...
- Ooch!... A ta dobra?
- Rozejdzie się po kościach....

Mobilna1111

Post autor: Mobilna1111 » pn gru 07, 2015 3:21 am

- Puk! Puk!
- Kto tam?
- Satanista.
- Nie wierzę!
- Jak Boga kocham!

mama1111

Post autor: mama1111 » wt gru 08, 2015 8:27 am

Jasio puścił głośnego, śmierdzącego bąka w klasie i został wyrzucony za drzwi. Chodzi sobie po korytarzu i powtarza: "Gdzie tu sens, gdzie logika?". Spotyka go dyrektor szkoły, który usłyszał, co Jasio mamrocze pod nosem i pyta go, co się stało. A Jasio na to:
- Otóż spierdziałem się panie dyrektorze w klasie, a pani wyrzuciła mnie za drzwi. No i oni tam wszyscy zostali w tym smrodzie, a ja tu sobie na korytarzu oddycham świeżym powietrzem. Więc pytam - gdzie tu sens, gdzie logika?!

katarzyn

Post autor: katarzyn » śr gru 09, 2015 8:41 am

Co robi 10 koszykarzy z blondynką?
- Organizują konkurs wsadów.

cytrynowa18

Post autor: cytrynowa18 » czw gru 10, 2015 7:24 am

Do Kowalskiego przyjechała teściowa:
- Otwieraj ty łobuzie, wiem że jesteś w domu, bo twoje adidasy stoją przed drzwiami!!!
- Niech się mama tak nie wymądrza, poszedłem w sandałach!

Odpowiedz