Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Święty Antoni

Humor i satyra
bogdansenator
Kontaktowanie:

Święty Antoni

Post autor: bogdansenator » sob mar 19, 2011 4:41 pm

Czteroletni chłopczyk w czasie Mszy św. zapytał mamę o imię świętego, wskazując na figurę przy ołtarzu.

- To Święty Antoni - poinstruowała syneczka szeptem. Dociekliwe dziecko dopytało na pół kościoła:

- Święty Antoni Banderas???

fancy
Kontaktowanie:

Post autor: fancy » śr mar 23, 2011 9:22 am

Mama bardzo była ciekawa, co jej córka robi z chłopakiem, gdy zamykają się w pokoju. Pewnego razu ciekawość zwyciężyła i mama spróbowała podejrzeć przez dziurkę od klucza. Patrzy, a tam dzieci na środku pokoju klęczą i żarliwie się modlą. Wzruszona mamusia otwiera pokój i złamanym ze wzruszenia głosem:
- Ale z was porządne dzieci. A powiedz mi córeczko, o co się tak pięknie modlicie?
- O miesiączkę mamusiu...
crm - crm

MEGAPRICILLA83

Post autor: MEGAPRICILLA83 » wt paź 14, 2014 2:04 pm

Wchodzi kościelny do kościoła na godzinę przed sumą i widzi jakąś kobiecinę, która klęczy przed figurą i się modli. Przygotowawszy kościół do mszy, poszedł do zakrystii. Po mszy pogasił świece i wychodzi, ale widzi tę samą babinę, jak dalej się modli. Podchodzi do niej i pyta:
- A co wy tu, starowinko, tak długo się modlicie?
- Zgrzeszyłam, bo ja strasznie klnę i ksiądz kazał mi odmówić pięćdziesiąt zdrowasiek do Św. Piotra.
- Ale to jest Św. Antoni, babciu!
- No żesz k*rwa mać! I czterdzieści siedem zdrowasiek psu w dupę poszło się j**ać!

Wejdź, może znajdziesz coś dla siebie - http://dlakadejrodziny.yolasite.com/. Zapraszam wszystkich.
Ostatnio zmieniony czw maja 28, 2015 3:33 am przez MEGAPRICILLA83, łącznie zmieniany 1 raz.

Onecora1771

Post autor: Onecora1771 » ndz gru 14, 2014 3:07 pm

Pewnego dnia, podczas mszy, pojawia się znienacka Szatan, patrzy wielkimi ślepiami po ludziach, uśmiecha się szyderczo i siada na ołtarzu. Ludzie uciekają z kościoła i tylko jeden staruszek się nie rusza i patrzy na Bestię. Wreszcie Szatan podchodzi do niego i pyta:
- Czy nie wiesz kim jestem?
- Oczywiście, że wiem.
- I nie boisz się mnie?
- Ani trochę.
Szatan lekko się zdziwił.
- Mnie się wszyscy boją, a ty nie? Dlaczego się nie boisz?
- Jestem żonaty z twoją siostrą od 48 lat

andrzejkoziol11
Kontaktowanie:

Post autor: andrzejkoziol11 » pn sty 26, 2015 8:01 am

Święty Antoni wychylił się z obłoków i spojrzał na Polskę. W pewnym momencie pyta Świętego Piotra:
- Co znaczy to czerwone światełko z prawej strony?
- To jakiś mąż zdradza żonę...
- A to czerwone światełko z lewej strony?
- To jakaś żona zdradza męża...
- A ta wielka czerwona łuna nad miastem?
- Ach, to Ciechocinek!
Jakie macie matysart opinie. Spędzę tegoroczne wakacje w agroturystyce na wsi.

Odpowiedz