Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Król Artur:)

Humor i satyra
Gość

Król Artur:)

Post autor: Gość » czw sty 13, 2011 8:36 am

Król Artur musi wyjechać i pozostawić królestwo pod opieką swoich rycerzy okrągłego stołu. Zwołał zebranie informując ich o planach, jakie maja realizować i na końcu dodał by strzegli jego żony - królową Guinevere jak oka w głowie. Jednak nie mając tak wielkiego zaufania do nich postanowił założyć jej pas cnoty. Jednak nie był to taki zwykły pas, a najnowszy wynalazek ówczesnej techniki, z nożami i innymi ucinakami.

Po kilku latach Król Artur powraca do królestwa, zwołuje swych rycerze i sprawdza jak radzili sobie z rządami królestwem. Na koniec każe im zdjąć spodnie i widzi. Każdy ma poharatane genitalia… Tylko jeden Lancelot nietknięty stoi dumnie. No i król dumny ze swego jedynego rycerza nagradza go i stawia wszystkim za przykład. Na koniec zadaje Lancelotowi pytanie: „A co ty na to mój rycerzu???”. Niestety Lancelot milczy…

panel
Kontaktowanie:

Post autor: panel » czw sty 13, 2011 8:38 am

hehe, dobre:)
Zapraszam na moje WWW: kolektory słoneczne oraz garnki.

stiepan7
Kontaktowanie:

Post autor: stiepan7 » czw sty 13, 2011 6:06 pm

błeheheheheehe, pieje ze smiechu :D
zespół na wesele - zespół na wesele
tablice interaktywne - tablice interaktywne

doomino
Kontaktowanie:

Post autor: doomino » sob sty 15, 2011 6:51 am

heheheh zajebisty kawał błehehehee :D
granit - granit elektrownie wiatrowe - elektrownie wiatrowe

carusik
Kontaktowanie:

Post autor: carusik » śr mar 02, 2011 7:59 am

Król Artur szykował się na krucjatę i zawołał jednego ze swoich podwładnych i powiedział:

- Tu jest klucz do pasa cnoty mojej żony. Jeśli nie wrócę w ciągu 10 lat, możesz go użyć.

Jego wysokość minął drewniany most i ruszył przed siebie zakurzona drogą. Zatrzymał się, zawrócił konia i ostatni raz spojrzał na zamek. Nagle zobaczył biegnącego w jego stronę podwładnego, który krzyczał:

- Stop, najjaśniejszy panie! Całe szczęście udało mi się jeszcze zdążyć! To zły klucz!
konstrukcje stalowe - konstrukcje stalowe spawarka - spawarka

Odpowiedz