Strona 1 z 3

Treść strony, a pozycjonowanie

: śr cze 28, 2017 4:11 am
autor: iśka
hej, na blogu o pozycjonowaniu znalazłam wzmiankę https://afterweb.pl/pozycjonowanie/prof ... rnetowych/, że coraz bardziej brana jest pod uwagę treść strony. Zastanawia mnie taka rzecz, czy Google dojdzie do etapu gdy nie będzie zwracać uwagi na linki do strony? Np. w momencie wprowadzenia sztucznej inteligencji która oceniałaby jakość strony oraz prawdziwość danych na niej.

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: śr cze 28, 2017 6:06 am
autor: roni
Z pewnością to jest możliwe. Ostatnio bardzo rozbudowano sieci neuronowe z google tranlatora, dlaczego nie miałoby to też dotyczyć algorytmów sprawdzających treść?

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: czw lip 06, 2017 7:41 am
autor: drimtim
To bardzo dobre pytanie... Postanowiłem zgłębić trochę temat po przeczytaniu tego wszystkiego i jestem mocno zdziwiony rezultatami moich poszukiwań. Między innymi dzięki https://ibe.pl dowiedziałem się, że firmy, które zajmują się pozycjonowaniem stron w internecie od dawna są przygotowane na takie ewentualności i mają przygotowane szeregi rozwiązań do wykorzystania w przyszłości, zależnie od tego jaka będzie polityka takich firm jak Google.

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: wt sie 15, 2017 12:17 am
autor: mimi9
Dokładnie, zgadza się, algorytmy Google zmieniane są teraz bardzo często i lepiej pozycjonowane są strony rzetelne, o krótkiej, ale dobrzej treści. Jeśli do końca się na tym nie znamy, moim zdaniem lepiej powierzyć pozycjonowanie swojej strony internetowej specjalistom, na przykład na http://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/ mają na to całkiem niezłą ofertę.

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: ndz lut 11, 2018 11:13 pm
autor: certvalue143
Hi guys
Exactly, it agrees, Google's calculations need aid changed exact frequently currently furthermore dependable pages with a short anyway beneficial content are positioned finer better. On we don't recognize one another in my opinion, it may be exceptional will endow those positioning from claiming your website should specialists, for case need at any HTTP code have a pretty beneficial offer.
OHSAS 18001 in Iraq

OHSAS 18001 in Bahrain

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: sob lut 24, 2018 12:08 pm
autor: Trzebicka18
Hej! :) A znacie może kogoś od pozycjonowania stron w niemieckim google? Chciałabym sobie coś wypozycjonować i jestem ciekawa Waszych ofert hehe

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: czw mar 01, 2018 10:00 am
autor: asiczka
Prowadzę małą restaurację w swoim mieście i dużo słyszałam właśnie o pozycjonowaniu lokalnym, ale osobiście nie miałam z tym nigdy do czynienia. Znalazłam kilka informacji na stronie https://ukontentowani.pl/ i coraz poważniej zaczynam się zastanawiać czy nie przyoszczędzić pieniążków i wspomóc później mój biznes właśnie pozycjonowaniem. Myślicie, że to dobry pomysł?

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: pn mar 05, 2018 3:35 pm
autor: mortiszia007
Byłam na szkoleniu z pozycjonowania właśnie i podkreślali wiele razy, że trzeba coraz bardziej liczyć się z jakością zawartości strony bo algorytmy googla w końcu do tego dojdą. A wtedy wszyscy którzy koncentrują się aktualnie tylko na linkach będą mocno w tyle

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: wt mar 06, 2018 8:45 am
autor: karolinna65
Ciekawe opcje z tą treścią daliście. Podobają mi się wasze wskazówki :)

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: śr mar 07, 2018 5:39 am
autor: gangus
Oczywiście juz teraz liczy się treść a dokładnie jej rozbudowa, ale też nie ma sie co oszukiwać i nigdy sama treść nie będzie decydowała tylko tereść + linki, znam wiele stron gdzie przy sprytnym wykorzystaniu znaczników h1 , h2 wiele razy i treścią pogrubioną czcionka udało sie zdobyć wysokie pozycje . Google ciągle cos kombinuje ale jak wiadomo zeby pozycjonerzy mieli robotę linki musza być brane pod uwagę, sama treść znacznie ograniczyła by możliwośći działania seo a do tego google nie dopuści. Weźmy też pod uwagę strony we flashu gdzie brak jest treści a mają dobre pozycje, mimo że ta technologia wychodzi z użycia coraz częściej mamy do czynienia z dynamiczną treścią na stronach co równiez by stanowiło problem dla googla. Narazie wszystko jest po starem i mimo ze treść zyskuje na znaczeniu jeszcze wiele lat minie zanim poważne zmiany beda odczuwalne.

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: śr mar 07, 2018 5:53 am
autor: TrumanshoW
Ja obecnie jestem na etapie poszukiwania kogoś zajmującego się pozycjonowaniem stron w niemieckim google. Znajomy podesłał mi https://strony.de/promocja/pozycjonowanie-w-niemczech/. Wyglądają na solidną firmę. Ktoś korzystał z ich pomocy? Pytam bo jestem zainteresowany współpracą z tą firmą :)

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: czw mar 08, 2018 2:31 am
autor: Concetta
Cóż, na pewno aby pozycjonowanie strony przyniosło oczekiwane rezultaty, musi być ona zoptymalizowana. W związku z czym na pewno zarówno stworzenie stronki www, jak i jej późniejszą reklamę warto powierzyć takiej firmie jak Solutions s.c. https://bizsol.pl/ . Bez wątpienia wykreowana przez nią witryna będzie ciekawa zarówno pod kątem treści jak i biorąc pod uwagę kwestie wizualne, dzięki czemu docelowo po odpowiednim pozycjonowaniu dotrze na nią wiele osób.

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: wt mar 13, 2018 8:59 am
autor: messi
Generalnie, SEO i marketing online to jedyne słuszne działania, które są mierzalne i pozwolą rozwinąć Twoją firmę w internecie. Jak już masz powierzyć pozycjonowanie konkretnej firmie, to koniecznie skontaktuj się z łódzką agencją https://www.premiumdigital.pl/ , bo znają się na rzeczy jak mało kto. Zaczynają od audytu SEO, by potem zaproponować m.in. optymalizacje i pozycjonowanie strony internetowej, monitoring pozycji, dobór słów kluczowych i ich ranking etc. Wszystko jest odpwoiednio przemyślane i zaplanowane, więc możesz osiągnąć założone cele.

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: pt mar 23, 2018 3:10 am
autor: Wzorowy2993
Wydaje mi się, że linkowanie będzie miało nadal ogromny wpływ na SEO. Niemniej jednak zauważalna jest różnica w rankingach stron ze słabą treścią, a wysoką. Content marketing to wciąż ważny element dla pozycji w Google. Jak to wygląda na stronie firmowej można poczytać w tym wpisie http://strony-internetowe.biz.pl/blog-f ... ketingowe/

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

: pn mar 26, 2018 7:57 am
autor: leszkoo
Przecież linki to tylko "dodatek" .. Strona musi być dobrze wypozycjonowana, do tego wchodzi treść, ułożenie przejrzystość i wszystko ! :)