Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Treść strony, a pozycjonowanie

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

nasti

Re: Treść strony, a pozycjonowanie

Post autor: nasti » pt mar 30, 2018 3:08 pm

Jeżeli już myślimy o porządnej stronie, to warto zwrócić się do kogoś kto profesjonalnie się tym zajmuje i przygotuje nam dodatkowo stronę pod pozycjonowanie zgodną z zasadami SEO. Jedną z firm, która fachowo, a co ważne kompleksowo się tym tematem zajmuje jest Coolbrand. Wiele dobrego o nich słyszałam. Planuję niedługo zgłosić się z moją stroną, bo sama nie mam czasu na reklamowanie jej, a co dopiero na zabawę w pozycjonowanie. Wolę zapłacić i mieć pewność, że ktoś to zrobi porządnie.
Ostatnio zmieniony sob mar 31, 2018 4:53 pm przez nasti, łącznie zmieniany 2 razy.

honorata

Post autor: honorata » pt mar 30, 2018 3:28 pm

Hmmm myślę, że może warto zerknąć na https://nomac.pl/pozycjonowanie-stron i ewentualnie dopytać o konkretną usługę? Ja właśnie tam zamawiałam pozycjonowanie i teraz wiem, że był to strzał w dziesiątkę :) Efekty było widać bardzo szybko, moja strona znalazła się bardzo wysoko w wynikach w wyszukiwarce. A to oczywiście sprawiło, że znacznie więcej ludzi zaglądało na stronę mojej firmy i zamawiało różne usługi :)

suto

Post autor: suto » pn kwie 02, 2018 10:09 am

Cześć, szukam firmy która wypozycjonuje mi stronę internetową, ale zrobi to dokładnie, skutecznie i tanio. Znalazłem coś takiego,https://ukontentowani.pl/ ale nie widziałem żadnych opinii ich temat. Korzystał ktoś może z ich usług. W ogóle myślicie, że warto jest inwestować w coś takiego jak pozycjonowanie?

messi

Post autor: messi » śr maja 09, 2018 5:26 am

Pozycjonowanie to ważna rzecz, więc dobrze że chcesz zainwestować w takie nowoczesne rozwiązanie. Polecam kontakt z agencją https://www.premiumdigital.pl/ , którzy maja duże doświadczenie w tej dziedzinie. Np. za pakiet 1599 zł masz takie usługi jak m.in. pełny audyt i analiza strony, zaawansowana optymalizacja strony, 8 fraz kluczowych, 5 artykułów sponsorowanych w okresie trwania umowy, marketing szeptany (35 wpisów miesięcznie), zaawansowane budowanie zaplecza backlinków, mapy Google, dodanie do indeksu Google, integracja z Search Console. Uważam więc, że warto.

SEreptis

Post autor: SEreptis » wt maja 22, 2018 2:08 am

Wiele osób skupia się na treści, a zapominają że istotny jest np. czas ładowania się strony. Można próbować optymalizacji zewnętrznej, jednak czasem po prostu wystarczy zmienić hosting. Hekko ma bardzo wydajne serwery, więc jeżeli kouś zalezy na wysokich pozycjach, to polecam przetestować :)

bartekal
Kontaktowanie:

Post autor: bartekal » wt cze 05, 2018 2:22 pm

Dobry hosting to podstawa, ale na większych hostingach często jest sporo spamu, czasami warto iść do mniejszej firmy, która dba o hosting i nie pozwala na instalowanie spamowych katalogów i zapleczówek na hostingu ze stronami klientów

mimi9

Post autor: mimi9 » śr cze 06, 2018 11:31 pm

Myślę, że zawsze to, co powinno znaleźć się na naszej stronie www (jaka treść) wskaże i podpowie nam firma, która przygotowuje dla nas pozycjonowanie Łódź na przykład oferuje w tym zakresie Agencję SEO/SEM FunkyMEDIA, która w profesjonalny sposób może podnieść pozycję naszej strony w wyszukiwarce właśnie poprzez pozycjonowanie. Zajmują się już tym dłuższy czas, więc bez dwóch zdań można im śmiało zaufać ;)

Awatar użytkownika
Scorpion900

Post autor: Scorpion900 » wt cze 12, 2018 5:09 am

Treść strony to jedna z najważniejszych rzeczy w pozycjonowaniu obok linkowania.

Odpowiedz