Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Budowa domu

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
Oswald5
Kontaktowanie:

Re: Budowa domu

Post autor: Oswald5 » pn wrz 25, 2017 5:47 am

Ciekawe opcje na budowe domu dajecie, jak dla mnie rewelacja !

monimm82

Post autor: monimm82 » pn wrz 25, 2017 8:46 am

Budowa domu. Ten temat prześladuje mnie już chyba od 4 jak nie 5 lat ;D Ciągnie się to i ciągnie. Ale tak to jest, jak macie kase to postawicie dom w rok, jak jest gorzej z finansami to może się to ciągnąć w nieskończoność. Jeszcze jak sami robimy to jest dużo poprawek. Teraz musieliśmy poprawiać instalacje elektryczną, praktycznie każda puszka podtynkowa była źle założona... No i temu tak to wygląda

kylo

Post autor: kylo » pn wrz 25, 2017 1:52 pm

Dzięki wszystkim za wypowiedzi bo również niedługo będę tego potrzebował :) A teraz szukam jakiś fajmych portali które mogłyby mnie zainspirować co do wykończenia mojego domu :) Znacie może coś wartego uwagi? Ja jak narazie mam tylko ten portal - http://stworzswojdom.pl/ - i muszę powiedzieć, że jest tam kilka ciekawych pomysłów :)

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » śr wrz 27, 2017 3:50 am

Jasna sprawa, taką budowę trzeba odpowiednio zabezpieczyć. Najlepiej sprawdzają się ku temu szalunki do wykopów, takie jak http://www.szalunkiweb.pl/szalunki-do-wykopow To znacznie potrafi podtrzymać całą konstrukcję podczas powstawania. Sami musicie to ocenić.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » sob wrz 30, 2017 5:43 am

Wszystko się zgadza... Oczywiście niezbędne będę wszelkie zamocowania instalacyjne, a świetne opcje można znaleźć tutaj mcgoodwork.pl. Nie jest tutaj drogo, ponieważ kupujemy bezpośrednio od producenta. Co ważne cechuje ich profesjonalizm, solidność produktów. Firma stara się na każdym kroku, aby sprostać w pełni oczekiwaniom każdego klienta. Cały czas poszerza swoje możliwości i wiedzę, co dobrze o nich świadczy.

megi

Post autor: megi » pn paź 02, 2017 9:27 am

Uważam, że warto poczytać o tym, czym jest fotowoltanika. To bardzo ciekawe i energooszczędne rozwiązanie. Jest to dość duża inwestycja ale na pewno bardzo szybko się Wam zwróci.

Awatar użytkownika
egeba

Post autor: egeba » pt paź 13, 2017 7:54 am

Hej wszystkim :) Marzy mi się własna, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Jak sobie wyliczyłem, naprawdę sporo mógłbym na tym wszystkim zaoszczędzić :) Czy ktoś z Was korzysta może z tej technologii i jest w stanie stwierdzić, czy rzeczywiście aż tak bardzo się to opłaca? Bo ja się przyznam, że naprawdę mnie to bardzo kusi, ale faktem też jest, że słyszałem różne opinie.

Robiłem już nawet wstępne rozeznanie odnośnie firm z Katowic, które zajmują się tego typu kwestiami. Trafiłem na przykład na ofertę http://geobud.pl Przyznam, że opinie w Internecie są dość pozytywne i co więcej, jeden z moich znajomych też mi ich polecał. Co o tym sądzicie? Czy ta oferta rzeczywiście jest warta uwagi? Mnie szczególnie do nich przyciąga ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Jakby coś robili nie tak, to raczej tyle lat na rynku nie daliby rady wytrzymać...

A może ktoś z Was też już korzystał z takich usług na terenie województwa śląskiego i byłby w stanie coś sprawdzonego doradzić? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym temacie :)
Każdy coś miał - jakiś lęk, słabą stronę, problem. Niektórzy mieli ich kilka i to na różnych polach.

woreda
Kontaktowanie:

Post autor: woreda » sob paź 14, 2017 12:56 pm

czlowiek mądry po szkodzie zawsze !

pasztet3

Post autor: pasztet3 » śr paź 18, 2017 6:40 am

Podczas budowy nie wolno zapomnieć o odpowiednim kierowniku, który jest niezbędny. Znajomy na swoją budowę załatwiał kierownika od nich http://www.pierwszabudowa.pl Sam zastanawiam się nad taką opcją, bo w tym raku chciał bym ruszyć chociaż i ławę wylać na działce.

Odpowiedz