Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Opera 9.5 Beta 2

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

bogdansenator
Kontaktowanie:

Opera 9.5 Beta 2

Post autor: bogdansenator » czw kwie 24, 2008 11:48 am

Ukazała się druga wersja Beta przeglądarki internetowej Opera 9.5, znanej także pod nazwą kodową Kestrel.

W najnowszej wersji zintegrowano nowy mechanizm wyszukiwania, pozwalający łatwo przeszukiwać strony odwiedzane w przeszłości z polem adresu, zredukowano stopień wykorzystania zasobów procesora podczas pobierania plików za pośrednictwem sieci torrent oraz szybkość pobierania kanałów RSS, udoskonalono obsługę internetowego protokołu pocztowego IMAP i kompatybilność z interfejsem Gmailv2.

Ponadto dodano wsparcie dla matematycznego języka znaczników MathML, obsługę certyfikatów Extended Validation (EV), wprowadzono nowy mechanizm weryfikacji adresów, a także, w przypadku wydania dla systemów Windows, tryb pracy z nową platformą Microsoftu do wyświetlania i tworzenia bogatych graficznie multimedialnych treści internetowych Silverlight 1.1.

Pełną listę zmian można znaleźć w oficjalnym ogłoszeniu. Najnowszą wersję testową przeglądarki Opera 9.5 można pobrać ze strony producenta, na której dostępne są kompilacje dla systemu Windows, Mac OS i Linux. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może działać nieprawidłowo.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 ... 9.5+Beta+2

Krzysiek55
Kontaktowanie:

Post autor: Krzysiek55 » śr lis 05, 2014 2:24 am

Sam nie wiem... jakoś nie jestem przekonany do tej przeglądarki. Od zawsze korzystam z chrome i raczej jak już się do czegoś człowiek przyzwyczaić to ciężko to zmienić.

Garry89
Kontaktowanie:

Post autor: Garry89 » wt sty 27, 2015 4:43 am

Przyznam szczerze że kiedyś używałem operę ale jak weszły nowe aktualizacje to było już tylko gorzej. Potem coś mi się po instalowała i zmieniłem na inną przeglądarkę

RafalPIotrowski

Re: Opera 9.5 Beta 2

Post autor: RafalPIotrowski » sob lis 03, 2018 3:44 am

serdecznie polecam opere korzystam z niej od zawsze i jestem bardzo zadowolony.

Awatar użytkownika
Scorpion900

Re: Opera 9.5 Beta 2

Post autor: Scorpion900 » wt lis 27, 2018 2:54 am

Ta przeglądarka Opera jest po prostu świetna. Tak ja to po prostu widzę.

Odpowiedz