Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Własna firma a pracownicy

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

malinka33

Re: Własna firma a pracownicy

Post autor: malinka33 » wt gru 12, 2017 8:55 am

Jeżeli macie dużo pracowników to polecam fajną aplikacje https://inewi.pl/ Aplikacja ma na celu monitorowanie czasu pracy, Pracownicy odbijają się na wejściu oraz wyjściu z pracy. Dzieki niej możemy odłożyć listy obecności do szuflady bez dna :) Polecam duże ułatwienie.

marianja1

Post autor: marianja1 » wt gru 19, 2017 11:49 pm

Z myślą o pracownikach a i też o ich zdrowiu warto skorzystać z takiego rozwiązania https://yazamco.com.pl/ Montaż jest prosty, a dystrybutor zadba by napoje dla pracowników były smaczne i zdrowe. A wiadomo że smak , czystość wody nie tylko w dużych miastach zostawia dużo do życzenia.
Warunki gwarancji są bardzo korzystne, trwają tak długo jak umowa. Jest też gwarantowany stały dostęp do serwisów.

Mirka34

Post autor: Mirka34 » czw gru 21, 2017 5:58 am

Zatrudnianie pracowników w firmie, to już kwestia dużo więcej dokumentów i przestrzegania wielu przepisów, zdecydowanie ma to zupełnie inny wymiar niż prowadzenie działalności jednoosobowej. Outsourcing kadrowo płacowy, to bardzo dobra opcja dla osób, które właśnie planują rozszerzyć swoją firmę o zatrudnienie innych pracowników. W końcu rozkręcając biznes nie musimy znać się na wszystkim, a nawet nieodpowiedzialne jest branie wszystkiego na swoją głowę. Sprawdź tę opcję http://www.glc.pl/kadry-i-place , myślę, że na pewno uwolni Cię to od wielu wątpliwości związanych z zatrudnianiem pracowników.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » pt gru 29, 2017 4:37 am

Moim zdaniem warto również pomyśleć o czymś takim jak optymizacja procesów. To doskonałe wsparcie biznesowe, które oferuje m.in. taka firma jak ta http://www.primesoft.pl . Dzięki nim można analizować to co się dzieje w firmie, eliminować obszary straty i usprawnić przekazywanie informacji, zmniejszyć koszta ponoszone przedsiębiorstwo itp. Myślę, że warto po myśleć nad czymś takim i zastosować taką opcje w swojej branży.

drakkar

Post autor: drakkar » pt sty 05, 2018 11:54 am

Apropo własnej firmy moi drodzy potrzebna mi jest jakaś dobra agencja pr która zajmie się zbudowaniem wizerunku mojej firmy w sieci czy znacie jakieś agencje tego typu godne polecenia?

Paror

Post autor: Paror » pt sty 05, 2018 4:43 pm

Obserwując moje obecne miejsce pracy uważam, że najlepszy pracownik to taki, który ma już swoje lata. Ludzie w trakcie studiów, zwłaszcza ci na utrzymaniu rodziców mają inne priorytety i nie widzą problemu w tym, że nagle rzucają robotę, czy się notorycznie spóźniają.

Kawoszz

Post autor: Kawoszz » ndz sty 07, 2018 2:36 pm

Znajdowanie pracowników lepiej zlecić osobom, które się na tym znają! W mojej firmie zajmuje się tym rekrutacja pracowników kraków i jestem z nich bardzo zadowolona. Blue Idea zawsze wybiera najbardziej kompetentnych pracowników, którzy potem świetnie wykonują swoje obowiązki :)

PanRoman

Post autor: PanRoman » ndz sty 07, 2018 3:14 pm

Ja mam swoich zaufanych pracowników i na nich polegam.

Roman77

Post autor: Roman77 » pn sty 08, 2018 8:49 am

Normalne jest to, że jeśli nie dbacie o rozwój Waszych pracowników, to firma nie będzie się rozwijała. Najlepiej zrobicie, jeśli po prostu zaczniecie inwestować w wartościowe kursy i szkolenia. Na pewno jednym z priorytetów powinno być wysłanie osób odpowiedzialnych za księgowość na szkolenia organizowane przez Most Wanted. Dzięki temu będą w stanie odpowiednio dostosować wykorzystywane w Waszej firmie rozwiązania do aktualnych trendów w księgowości.

Odpowiedz