Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Nowoczesne meble

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Zocha565

Re: Nowoczesne meble

Post autor: Zocha565 » pt wrz 08, 2017 5:07 am

Znawca pisze:
pt sie 25, 2017 5:21 am
Tyle tych stron tutaj i teraz weź wybierz najlepszą ofertę
Ehh, dokładnie - wszyscy najlepsi.

Felicja 78

Post autor: Felicja 78 » pt wrz 08, 2017 5:49 am

A znacie może tego producenta nowoczesnych mebli z Tarnowa? Pytam, bo planuję generalny remont mieszkania moich dziadków, a chciałabym kogoś sprawdzonego.

mate

Post autor: mate » ndz wrz 17, 2017 5:45 am

A może po prostu najpierw sprawdzić różne propozycje aranżacji u różnych producentów mebli?
BRW - Black Red White udostępnił nowy katalog https://www.brw.com.pl/katalogi/
Są w nim nie tylko pomysły na ciekawe aranżacje, ale również porady ekspertów, na przykład architekta wnętrz.

Wesolek19

Post autor: Wesolek19 » ndz wrz 17, 2017 10:21 am

Czym powinny się charakteryzować takie nowoczesne meble ?

taniocha

Post autor: taniocha » pn wrz 18, 2017 4:09 am

Dla mnie nowoczesne meble są przede wszystkim minimalistyczne. Nie lubię dziwnych zdobień. Cenię sobie prostotę. Do tego fajnie, jeśli we wnętrzu znajdzie się kilka kolorowych przedmiotów.

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » śr wrz 20, 2017 9:24 am

Jasne, dzisiaj jest taki wybór, że nie ma sensu podejmować pochopnych decyzji. Skoro można kupić eleganckie meble kuchenne w dobrej cenie, to warto się na to zdecydować. Lepiej zrobić porządny remont raz a dobrze. To zawsze się opłaca.

koralkowa

Post autor: koralkowa » sob wrz 30, 2017 6:05 am

Teraz praktycznie każdy sklep oferuje meble nowoczesne. Są one teraz na topie. Jeżeli szukasz czegoś modnego i w dobrej cenie to warto zaglądać do nich https://www.meblosklep.pl/ . Jest to bardzo dobry sklep internetowy z bezpłatną infolinia, która działa aż do 20 oraz z własnym transportem do klienta co jest bardzo rzadko spotykane :)

Danko

Post autor: Danko » pn paź 02, 2017 1:48 pm

Ja ostatnio szukałem odpowiednich mebli do pokoju mojego syna. Na nowo urządzałem mu pokój i dopiero w internecie znalazłem nowoczesne meble dla młodzieży, które pasują idealnie również do innych elementów pokoju. Jestem bardzo zadowolony z zakupów, ponieważ długo szukałem mebli, które pasowałyby dobrze do stylu wnętrza.

Odpowiedz