Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Nowoczesne meble

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

slonce

Nowoczesne meble

Post autor: slonce » czw lip 27, 2017 6:48 am

Ostatnio widziałam w internecie designerskie fotele, które swoją oryginalnością przykuły moją uwagę. Czy takie nowości warte są swojej ceny?

Domideco7

Re: Nowoczesne meble

Post autor: Domideco7 » czw lip 27, 2017 7:20 am

Poszukujesz specjalistycznej firmy, która wykona dla Ciebie wymarzone meble? W takim razie możesz liczyć na firmę Decotarus.pl. Jest ona zespołem umiejętnym posiadającym wielką pasję, który ziści każde życzenie klienta według jego propozycji. Wykonują meble zarówno do kuchni, jak i do sypialni i garderoby. Po szczegóły zajrzyj na stronę: www.decoratus.pl!

lammiss23

Post autor: lammiss23 » ndz lip 30, 2017 2:16 pm

Powiem szczerze, że meble to nie wszystko. Jeśli chcemy aby nasze mieszkanie wyglądało na prawdę dobrze moim zdaniem warto też zainwestować w takie rozwiązania jak na przykład fototapety do salonu. Odwiedź sklep dekowizja.pl i sprawdź jakie wzory mają dostępne. Według mnie taka tapeta w salonie to świetny pomysł!

aszkiel

Post autor: aszkiel » ndz lip 30, 2017 3:34 pm

Nowoczesny wystrój wnętrz jakoś nie przypada mi do gustu... Zdecydowanie wolę wnętrza o wystroju klasycznym :)

Cyferka

Post autor: Cyferka » pn lip 31, 2017 9:29 am

@slonce

To są imitacje prawdziwych designerskich ikon. Cena w stosunku do oryginałów kilka razy niższa. Jednak oryginał to oryginał ale muszę przyznać modele są fantastyczne, kuszą ceną.

Torebeczka

Post autor: Torebeczka » pn lip 31, 2017 9:45 am

Cyferka ma rację. Fantastyczne meble z jednej strony szkoda, że to nie oryginały ale cena wielokrotnie niższa. No jedno trzeba woleć czy zależy nam na oryginale czy na designie, a prócz tego ciekawy jest fakt czy jest odczuwalna różnica pod względem trwałości i wygody ?

Olka

Post autor: Olka » pt sie 04, 2017 1:38 am

Ja gustuje w skandynawskim stylu :)

bajka

Post autor: bajka » sob sie 05, 2017 5:14 am

Nowoczesne meble podobały mi się od zawsze. Niebawem czeka mnie remont mieszkania i zainspirowana tym artykułem https://blog.furnival.pl/nowoczesne-elementy-w-meblach/ zamierzam zupełnie odmienić wnętrza, które są obecnie. Co myślicie o zastosowaniu meblościanki w salonie ? Wiem, że kiedyś były modne a teraz znów wracają do łask. Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat :)

Halka40

Post autor: Halka40 » pn sie 14, 2017 3:34 am

Tak naprawdę każdemu podoba się co innego. Jedni wolą tradycyjnie, inni nowocześnie. Jedni mają trochę mniejsze fundusze, inni pozwolić sobie mogą na nieco droższe sprzęty. A tak naprawdę nawet i z mebli z Ikei można zestawić bardzo ciekawe komplety. Wystarczy tylko trochę wyobraźni i umiejętności aranżacyjnych.

Bronka

Post autor: Bronka » śr sie 23, 2017 12:11 pm

Wszystko oczywiście zależy od zasobności naszego portfela,jeśli ktoś chce wydać na fotele czy inne meble sporą sumę pieniędzy to niech wydaje.Nikomu nic do tego.Ważne jest,żeby wybierać fotele czy krzesła dobrze im się przyjrzeć,porównać nie tylko ceny, ale też inne oferty.Obecnie mamy spory wybór,należy skupić się jednak na tym by dany fotel czy krzesło były wygodne,dopasowane do nas samych i trwałe.Spory wybór krzeseł do różnych pomieszczeń i z różnym przeznaczeniem znajdziemy na http://www.mjdesign.com.pl/

Jasna

Post autor: Jasna » śr sie 23, 2017 3:34 pm

Ja niedawno kupiłam świetny, nowoczesny fotel w kształcie buta szpilki od firmy Marti http://martimeble.pl/fotele-nowoczesne/ ... pilka.html . Może nie wyglada ale fotel jest bardzo wygodny :) No i przyciąga uwagę znajomych jak wpadają w odwiedziny. Zawsze każdy chce na nim usiąść.

Rubik

Post autor: Rubik » czw sie 24, 2017 7:22 am

A kupowaliście kiedyś meble przez internet? Ja zawsze jeździłem do sklepów jednak teraz stoję przed koniecznością zakupienia i zastanawiam się czy nie zrobić tego właśnie w sieci. Znalazłem ciekawą opcję sklepu http://womagmeble.pl/, znacie może? Mają ofertę z wielu firm produkujących meble, takie wszystko w jednym

kacper321

Post autor: kacper321 » czw sie 24, 2017 10:26 pm

Ta stronka która odwiedzić czyli hyip jest po prostu super.
Nie ma lepszych w tym temacie obecnie.

Znawca

Post autor: Znawca » pt sie 25, 2017 5:21 am

Tyle tych stron tutaj i teraz weź wybierz najlepszą ofertę

arnolzix

Post autor: arnolzix » pt sie 25, 2017 5:51 am

Oj racja, dokładnie... Ciężko znaleźć ofertę dobrej firmy teraz, takiej rzeczowej, która byłaby fachowa i sumienna.

Odpowiedz