Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Własne mieszkanie

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

dalleko

Re: Własne mieszkanie

Post autor: dalleko » pt sie 04, 2017 8:23 am

To prawda. Popularne są mieszkania w dużych, atrakcyjnych miastach. Była tu już mowa o Wrocławiu. Mnie też interesują tamtejsze nieruchomości. Przeglądam mieszkania we Wrocławiu z rynku pierwotnego na kochamczytac.pl i sprawdzam z jakich ofert deweloperów warto w tym mieście skorzystać.

Fahino

Post autor: Fahino » pn wrz 04, 2017 11:46 am

Zgadzam się z niektórymi opiniami, że własne mieszkanie jest czymś na co nigdy niektórych ni będzie stać. Jednak z drugiej strony jest to coś na co może sobie pozwolić coraz więcej osób. Poczytajcie mieszkania plac grunwaldzki wrocław - niby centrum miasta, ale jednak cena i w związku z tym zaineresowanie inwestycją jest ogromne. Moim zdaniem warto w takie miejsca inwestować.

Miasto44

Post autor: Miasto44 » pn wrz 04, 2017 12:37 pm

Serio tak uważacie... ? Ja mam inne zdanie

mate

Post autor: mate » ndz wrz 17, 2017 5:42 am

Jeśli własne mieszkanie, to tylko w atrakcyjnym miejscu.
Na przykład takie jak mieszkania gdańsk morena na osiedlu Alfa Park.
Jest to spokojna okolica, a teren wokół budynków ogrodzony. Dla najmłodszych są rozbudowane place zabaw. Osiedle jest dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Trójmiasta.

Ignacyy33

Post autor: Ignacyy33 » ndz wrz 24, 2017 9:51 am

Ja uważam, że każdy powinien mieć własne mieszkanie (czy tam dom). To zawsze luksus. Koniecznie zerknijcie sobie na Lokum Deweloper (link: mieszkania wrocław) - z pewnością znajdziecie coś, co wam się spodoba. Moim zdaniem tego rodzaju mieszkania są o wiele lepsze od tych, które są sprzedawane przez prywaciarzy.

Oliwa

Post autor: Oliwa » śr wrz 27, 2017 1:15 am

Ja polecałbym Ci raczej okolice Krakowa. O wiele ciekawsza zabudowa i niższe ceny. Sprawdź sam na http://fronton.pl/blog/469/deweloper-kr ... uchomosci/.

Katerin

Post autor: Katerin » sob paź 07, 2017 12:34 pm

Ja póki co wynajmuje mieszkanie bo pracuje w mieście i potrzebowałam rezydencji blisko centrum. Jestem zadowolona z oferty na ktora sie zdecydowałam.

DziewczynaZmiasta

Post autor: DziewczynaZmiasta » ndz paź 08, 2017 8:44 am

Mieszkanie czy dom własny to marzenie każdego, niestety tylko wszystko jest dość drogie teraz

Mieros

Post autor: Mieros » pn paź 09, 2017 6:55 am

Tak marzenie ale chyba nie w Siechcicach :D

Hierko

Post autor: Hierko » pn paź 09, 2017 1:40 pm

Ja tam wolał bym mieć własny dom

domi78

Post autor: domi78 » wt paź 24, 2017 7:29 am

Od dziecka mieszkam w Poznaniu. Mój mąż pochodzi ze wsi, w mieście biedny nie może się odnaleźć, dlatego też myślę, żeby sprzedać mieszkanie po babci i przeprowadzić się gdzieś poza miasto, ale tak żeby max. w 20 min dojechać do centrum Poznania. W oko wpadła mi Inwestycja NovaForm Polska w Koninko (link: ⦁ http://www.koninko.com.pl ). Czy jest ktoś, kto może mi coś więcej powiedzieć na ten temat? Z góry dzięki!

Grzywka

Post autor: Grzywka » wt paź 24, 2017 10:10 am

Ciekawy pomysł, bardzo miło z Twojej strony, że chcesz mu w jakiś sposób pomóc

katpio123

Post autor: katpio123 » pn paź 30, 2017 11:20 am

Ja z kolei czekam jak rozwinie się realizacja w Milanówku w tej firmie http://wan.com.pl/ bo widziałam kilka ich realizacji i wszystkie były mega a teraz dodatkowo trafia się idealna dla mnie lokalizacja :) Jeszcze wielkim plusem jest to, że inwestycja jest zaledwie 2 km od kolejki co też jest dla mnie bardzo dobre bo dojeżdżam pociągiem do pracy.

ewa.ewa

Post autor: ewa.ewa » wt lis 07, 2017 5:51 am

My z męzem zastanawiamy sie nad kupnem mieszkania, ale w Krakowie, skonczylismy tu studia, pracujemy i tu chcemy rozpocząc współne życie. Zainteresowały nas mieszkania http://www.enklawamorelowa.pl/ Wyglądają na bardzo ekskluzywne mieszkania, a tego własnie oczekujemy. Ktos ma jakies doświadczenia w takich mieszkaniach w Krakowie?

Odpowiedz