Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jak buduje się szambo?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

celia.celia84

Jak buduje się szambo?

Post autor: celia.celia84 » czw cze 08, 2017 2:36 pm

Tak jak w temacie, czy kiedyś przeprowadzaliście u siebie budowę szamba? Jak to dokładnie wygląda i jak długo trwa? Wybrałam już szamba betonowe i myślę, że taki rodzaj szamba będzie najlepszy. Są one znacznie bardziej solidne i wytrzymałe niż na przykład szamba z PCV. Tylko przeraża mnie całą ta budowa, nie wiem nawet na co się nastawić. Jakie problemy napotkaliście podczas budowy u siebie?

dalleko

Re: Jak buduje się szambo?

Post autor: dalleko » wt cze 13, 2017 4:35 am

Ja uważam, że lepsze są oczyszczalnie ekologiczne.

bajka

Post autor: bajka » sob wrz 30, 2017 10:22 am

Przy zakupie szamba betonowego trzeba naprawdę dobrze się zastanowić i dobrać odpowiednie szambo – zarówno jeśli chodzi o ilość komór, material z którego jest wykonane oraz o jego wielkość. Pomoc w tym może firma http://www.szamba-betonowe.top/. Działają na terenie całego kraju a ceny mają bardzo przystępne.

Kamillon

Post autor: Kamillon » wt paź 10, 2017 3:10 am

Czytam ostatnio o rozwiazanich eko - http://formpat.com.pl/36/suszarnia-do-o ... h-i-innych i jestem pod wrazeniem jak duzo sie zmienia na plus.

Rodzynka

Post autor: Rodzynka » wt paź 10, 2017 5:51 am

Myślę, że lepiej iść z tym do specjalisty

Marzylas

Post autor: Marzylas » śr paź 11, 2017 12:01 pm

Myślę, że najlepiej udać się do jakiegoś budowniczego

Aleksander39

Post autor: Aleksander39 » czw mar 15, 2018 2:29 am

Właściwie to wszystko leży w kwestii znalezienia odpowiedniej firmy. Ja akurat trafiłem na solidną firmę, która ma wieloletnie doświadczenie w tej branży i sam zupełnie niczym nie musiałem się martwić. Szambo zostało wykonane bardzo solidnie, w dodatku dostarczone w szybkim tempie i zamontowane, kiedy nawet nie było mnie w domu, tylko żona, która zupełnie nie zna się na takich kwestiach, a jednak zbiornik świetnie funkcjonuje i naprawdę został wykonany kawał dobrej roboty. Warto właśnie szukać firm, które już trochę funkcjonują na rynku, sprawdź szczególnie tę www.szambabetonowe48.com/ .

bonert

Post autor: bonert » ndz kwie 01, 2018 6:34 am

Dzięki za wszystkie wskazówki

zenko

Post autor: zenko » pt kwie 06, 2018 2:20 pm

Jeśli wybierzesz przydomową oczyszczalnie ścieków, to tylko wkładasz w ziemię i zasypujesz :)

Ailis

Post autor: Ailis » wt kwie 17, 2018 4:02 am

Szambo to jedna z najważniejszych rzeczy podczas budowy domu. Dlatego wybór pompy głębinowej powierzam fachowcom z firmy Dambat http://www.dambat.pl/ . Jestem pewna, że urządzenie, które kupię, będzie się odznaczało wysoką jakością. W końcu to producent z wieloletnim doświadczeniem. Korzystaliście z ich oferty także?

Melvina

Post autor: Melvina » pn maja 28, 2018 1:29 am

Jakiejś wielkiej filozofii w tym nie może być. Też myślę, że trzeba zakopać zbiornik w ziemi, zasypać i poprowadzić rury do domu. U mnie nie ma takiego rozwiazania, ale znalomy postawil sobie przy domu na wlasna reke szambo. Bardzo sobie to w sumie chwali :) Musi tez jednak kupowac odpowiednia chemie do tego przez https://allegro.pl/kategoria/ogrod-szam ... nie-126185 jednak nie jest to drogie i wystarcza na dlugi czas

kamika

Post autor: kamika » pn maja 28, 2018 9:15 am

Powiem wam że nie mam pojęcia jak ogarnąć taki temat, na Twoim miejscu zostawiłabym to fachowcom

marmirs
Kontaktowanie:

Post autor: marmirs » pt cze 01, 2018 7:10 am

Poszukaj tutoriali w internecie

Odpowiedz