Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sklep zoologiczny

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

celia.celia84

Sklep zoologiczny

Post autor: celia.celia84 » śr maja 17, 2017 2:08 pm

Chciałam Was podpytać, czy zakupy dla swoich zwierzaków robicie w sklepach stacjonarnych czy raczej szukacie karm i akcesoriów przez internet? Sama przekonałam się ostatnio do zoologików internetowych, gdzie odkryłam znacznie większy wybór na przykład jeśli chodzi o karmy dla psa: https://www.keko.pl/firm-pol-1440589314-Orijen.html. U siebie w okolicy takiej karmy nie widziałam, a bardzo mi się spodobał jej skład, pozbawiony składników zbożowych i sztucznych wypełniaczy. Karma jest bardzo zdrowa dla psa i dobrze wpływa na jego układ trawienny, więc warto przekonać się dla niej do sklepów internetowych.

RobertG85
Kontaktowanie:

Re: Sklep zoologiczny

Post autor: RobertG85 » czw maja 18, 2017 4:16 am

Imo, takich karm jest mnóstwo. Tylko te marketówki mają tyle wypełniaczy.
Brit Care, Acana, nawet Royal Canin... wszystko lepsze niż to co jest dostępne w spożywczakach.

agniecha221

Post autor: agniecha221 » czw paź 05, 2017 1:38 pm

Najlepiej żeby karma była wysokie jakości. Lepiej nie karmić byle czym pupila bo możemy mu tylko zaszkodzić. Zawsze możemy też wybrać się w tej kwestii do weterynarza. Tu www.lecznica-homeopatia.pl na pewno coś doradzą.To bardzo dobrzy specjaliści.

Gogolek

Post autor: Gogolek » pt paź 06, 2017 7:59 am

Ja przeważnie przez internet, dużo lepsze ceny można spotkać

poniak

Post autor: poniak » pt paź 06, 2017 3:47 pm

A gdzie polecacie kupić świnkę morską? W jakim sklepie najbardziej sie oplaca?

Odpowiedz