Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kurtka ze skóry

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Mika33

Kurtka ze skóry

Post autor: Mika33 » pt maja 12, 2017 1:50 pm

hej! Jak tam u Was wygląda kwestia mody, podążacie za trendami, czy raczej macie swój styl i się go trzymacie? Ja staram się nadążać, za tym , co tam akurat jest na topie, jednak zauważyłam, że mam kilka takich rzeczy, które noszę niezależnie czy jest na t sezon, czy nie , jak na przykład spodnie ogrodniczki, czy kurtki ze skóry. Niestety moja ulubiona już się znosiła, więc teraz szukam nowej, jakiejś ciekawe, co sądzicie o tych, które ą tutaj www.odziez-skorzana.net.pl ? Wydaje mi się, że prezentują się super i wyglądają na dobre jakościowo, szczególnie przypadła mi do gustu ta granatowa.

Krystiianka

Re: Kurtka ze skóry

Post autor: Krystiianka » sob wrz 30, 2017 3:58 pm

Mi się kurtki ze skóry ne podobają i do tego wcale ciepła nie dają, jedynie przed wiatrem chronią. To takie kurtki strcite dla wizualnego efektu.
Ja wolę takie kurtki jak tutaj - wejdź. Dla mnie kurtka musi być ciepła, miła w dotyku i otulać mnie z każdej strony. W końcu po to chyba jest kurtka, co nie? A Wy jakie aktualnie kurki nosicie? Już jesienne, co nie? Za długo w nich nie pochodzimy, bo zaraz zima przyjdzie, zobaczycie :D Pogoda jest w tym roku naprawdę starszna. Zimno, ciemno i ponuro.

domi78

Re: Kurtka ze skóry

Post autor: domi78 » śr gru 06, 2017 7:33 am

A wiecie jak zadbać o skórzaną kórtkę ? Jeśli nie to na tej stronie znajdziecie cenne informacje- http://bialamagia.pl/jak-dbac-o-skorzana-kurtke/ także na pewno wam się przydadzą. Trochę wiedzy nie zaszkodzi a może nawet pomóc zadbać o kurtkę.

Odpowiedz