Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jak się relaksujecie?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

paprzykaaarz

Re: Jak się relaksujecie?

Post autor: paprzykaaarz » śr gru 06, 2017 1:25 pm

Ja jestem z Krakowa no i jak chcę popływać to wiem, że zawsze czeka na mnie basenowa w krakowskim aquaparku. Nie ma nic lepszego niż taka relaksująca wizyta w aquaparku po długim i wyczerpującym tygodniu pracy, uwielbiam takie życie!

wlosyczew

Post autor: wlosyczew » śr gru 06, 2017 1:57 pm

A ja po prostu słucham sobie muzyki, fajna sprawa :)

mironek

Post autor: mironek » pn gru 18, 2017 9:38 am

Bardzo często basen + sauna to moja ulubiona forma relaksu sporo kasy na to wydaje i przy okazji trafienia na ofertę http://sauna-r.com/ zacząłem się zastanawiać czy sobie nie sprawić własnej sauny tylko nie wiem czy sauny parowe czy jakie są najlepsze moglibyscie doradzic? :)

fit_Lidia

Post autor: fit_Lidia » czw gru 21, 2017 6:11 am

Gorąca kąpiel z pianką, do tego olejki eteryczne, świeczki zapachowe i muzyka w tle. Najlepiej jeszcze jak mi mój chłopak taką kąpiel przygotuje. Relaks na 100%. Polecam.

Iwona

Post autor: Iwona » śr gru 27, 2017 7:24 am

Uwielbiam chodzić na basen odkąd nauczyłam sie pływać :) Niestety nie zawsze mam jak wyjść z domu - dzieci :(. Moim drugim sposobem na chwilę przyjemności jest ksiażka i kubek dobrej, świezo zmielonej kawy. Jeśli nie macie sprawdzonej marki, to mogę wam polecić mój sklep z kawą online , którą kupuję już od dawna. Najfajniejsze jest to, że nie muszę wychodzic nawet z domu :) Ja lubie w szczególności ciemnopaloną a dodatkiem robusty :)

Dupel

Post autor: Dupel » śr gru 27, 2017 7:54 am

Bardzo fajne porady tutaj można przeczytać, fajnie że się tym dzielicie

Kurczak

Post autor: Kurczak » śr gru 27, 2017 2:55 pm

Ja zawszę kładę się na łóżku i słucham muzyki ;)

aniaola37

Post autor: aniaola37 » śr gru 27, 2017 5:24 pm

Każdy pewnie na swój sposób. Ja jeżeli czymś się interesuje, to lubię o tym czytać. Ostatnio przeglądałam bloga https://www.cafesilesia.pl/do-czego-nam-robusta i dowiedziałam się bardzo fajnych rzeczy na temat kawy i sposobów jej przyrządzania. Dzięki temu teraz już wiem jaki rodzaj kawy jest odpowiedni do ekspresu a jaki do tradycyjnego parzenia

sprawdzona

Post autor: sprawdzona » czw gru 28, 2017 5:32 am

Mnie wystarcza dobra książka, ale ważne jest dla mnie odpowiednie otoczenie, jak świeca zapachowa, dopasowane światło i czyste powietrze. A jest to możliwe dzięki najlepszym oczyszczaczom powietrza, które dbają o powietrze wolne od zanieczyszczeń i alergenów. Bardzo dobre zestawienie znalazłam tutaj https://www.ceneo.pl/rankingi/ranking-o ... -powietrza Dzięki niemu udało mi się dobrać urządzenie dopasowane do moich wymagań i potrzeb. Teraz mogę skupić się na czytaniu i nie rozprasza mnie katar ani bóle głowy

pong

Post autor: pong » pn sty 08, 2018 5:10 am

To prawda, basen jest prawdziwym odprężeniem, szczególnie jeśli jeszcze pójść po nim na 15 minut do sauny. ;)

LasZaDomem

Post autor: LasZaDomem » pn sty 08, 2018 7:42 am

Mnie najbardziej relaksuje kieliszek wina i dobra książka :)

original_freak

Post autor: original_freak » pn sty 15, 2018 5:59 am

Mi na stres pomaga muzyka. :) Przeszukuję strony takie jak http://fm.tuba.pl/artysta/Popek+&+Gang+Albanii i wybieram różne typy muzyki, a potem staram się trochę do nich poruszać. Tańcem bym tego nie nazwała, ale już nawet żwawy spacer ze słuchawkami na uszach czy lekkie rozciąganie pod wieczór dużo dają. :) Jak mam dobry nastrój to biegam i skaczę przy muzyce, a czasami tak mi się spodoba dany utwór, że potrafię nawet iść na koncert. Muzyka na żywo jest chyba najlepszym co może być jeśli chodzi o pełen relaks.

Odpowiedz